Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Kamelia, z tego co mi swita, to takie retro, to mozna w zara home znalezc. Tylko nie wiem czy rowniez wersje niemowlece. Jak masz taki talent do szycia, to mozesz tez kupic polaru i obhaftowac recznie lub na maszynie w fantazyjne wzorki. Bedziesz miec wspolczesne retro :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już upatrzyłam sobie cały komplet (ochraniacz do łóżeczka + kołderka + podusia + 2 prześcieradła + falbana do łóżeczka). Wiadomo z kołderki i z poduszki nie będę korzystać od razu ale będę miała wszystko z tego samego zestawu bo nie lubię takiego dokupowania rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie szydełkuję i nie haftuję, no falbanki to sobie uszyję sama:) i też właśnie chciałabym cały komplet pościel w takim stylu chcę jak te moje serducha białe: http://www.voila.pl/355/nty6o/index.php?get=1&f=1 jeśli któraś z Was przypadkiem taką babciną pościel gdzieś kątem oka zobaczy to będę wdzięczna za informacje gdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Zarze faktycznie jest pościel retro, śliczna tylko 180 zł mi ciężko przełknąć http://www.zarahome.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/zarahomepl/en/zarahomekidspl/535006/1847352/New%2BBorn%2BPuntillas%2BMini%2BQuilt za to znalazłam też zajebiaszcze wdzianko http://www.zarahome.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/zarahomepl/en/zarahomekidspl/535006/1846549/New%2BBorn%2BRippy%2BRomper%2BSuit cena oczywiście też spora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?Brak gustu!
To jeszcze kosz wiklinowy do kompletu i będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?Brak gustu!
"X" Tata mi kupil iPhona i mi sie cyferki mieszają U ciebie KANALIA to widze Rodzina wiejska ze swojskim klimatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki No mamy piatek :) wiec mierzonko czas zaczac ;) u mnie waga stoi czyli 60 kg tj.7 na plusie. A brzuszek na pepku 96cm rosnie :) Dzisiaj mam wizyte to mnie dokladnie zwaza. Co do poscieli to ja kupilam caly kaplet na allegro za 370zl. w jednym wzorze. A skladal sie z: *wklad kolderki *wklad na posuszeczke ( ale ona taka bardzo plaska jest wiec super ) *posciel na kolderke i poduszeczke *recznik rozek z jednej strony z polarem dla wiekszego ciepla *kocyk polarowy maly *ochraniacz na szczebelki *taki przybornik do zawieszenia na lozeczko * baldachim z wiszacymi serduszkami * sliniaczek * rozek usztywniany * 2 przescieradla bawelniane * falbanka na ozdobe Mysle ze nie przeplacilam, co? Materacyk kupilam za 90zl. 12cm, gryka-kokos- te cienkie 8cm jakos nie zyskaly mojego zaufania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?Brak gustu!
Dobra nie mam czasu na tego typu dyskusje. Nie moj poziom. Musze lecieć na tenis a wy zasiadajcie do maszyn do szycia i szydełek. Dziergajcie te swoje serduszka. Moze wam sie cieplej na duszy zrobi. Buźka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodatkowy komplet poscieli tez kupilam, taki slodki z ochraniaczem w tym samym wzorze ( kubus puchatek) Dziewczyny kupujecie tez przewijaki? Ja rozgladam sie za takim na kolkach co mozna w kazde miejsce wsadzic. Ma wymiary 70xna 55cm i nie zajmuje az tyle miejsca co komoda. Tutaj link http://www.calineczka.pl/sklep/klups-polkoprzewijak-kolkach-sosna-naturalna-bialy-p-12520.html Na komode nie mam niestety miejsca... Co myslicie? moze byc, czy raczej malo bezpieczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak gustu - buziaczki:) dla Ciebie też uszyć? Biskupin to nie wieś, a osada obronna:) musisz się jeszcze wiele o wsi dowiedzieć, chętnie pomogę bede mama - też mam materac kokos gryka, gruby ten cienki też mam - też dostałam ale wydaje mi się, że wykorzystam zamiast maty na podłogę, bo jest taki hmm, wiotki? też się zastanawiam nad przewijakiem, ale chyba kupię taki nakładany na łóżeczko moja mama twierdzi, że to niepotrzebne, bo dziecko można przewinąć nawet na łóżku czy kanapie, ale szwagierka mnie przekonała argumentem chyba nie do zbicia: po porodzie jak nie trzeba,lepiej się nie schylać więc taki przewijak na odpowiedniej wysokości to rozsądne rozwiązanie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się ten przewijak bardzo podoba, prosty, uniwersalny i klasyczny powinien pasować do większości mebli na bezpieczeństwie przewijaków się w ogóle nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kstranka
Biskupin XVII??:D dobre..nie powiem;) A krochmal polecam, świetna rzecz do kąpieli:) przerażacie mnie kobietki, ja mam póki co tylko ubranka.. muszę zacząc powoli wózki oglądać bo nie mam pojęcia jaki bym chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Literki mi się przestawiły:) A ja z rzeczy "historycznych" będę miała łożeczko drewniane, w ktorym spałam jeszcze ja i mój brat, zrobił je rodzicom dziadek stolarz:) Porządne, wystarczy go przeszlifować, przemalować i kupić materacyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne takie łóżeczko z historią moja wyprawka skompletowała się sama - dostałam:) a że mam dużo czasu i pierdolca to wymyślam już wariacje na temat tego,co jeszcze muszę dokupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po glukozie i niestety tez mam cukrzyce ciazowa:( miałam glukoze 75 po godzinie wynik ponad 120 a po kolejnej godz ponad 130 pielegniarka powiedziała ze wynik nie moze przekraczac 100 a w internecie pisze ze nie moze przekraczac 140 mam czekac jeszcze na telefon jak beda wyniki z krwi bo sa bardziej wiarygodne niz te mierzone glukometrem dziewczyny a wy jakie wyniki macie po glukozie 75?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) @juwelka: myślę, że pielęgniarka się myli, bo podała Ci normę dla dorosłego, a nie kobiety w ciąży. Moje wyniki: na czczo 79, po 1 h 149, po 2 h 128. Lekarz widział, powiedział, że są prawidłowe. Zobacz, tak samo piszą w wielu miejscach w internecie, np: http://www.edziecko.pl/edziecko/1,105020,7219674,Badania_w_ciazy___II_trymestr.html , gdzie po 1szej godzinie jest do 180, po 2giej 140. Czasami jeśli wyniki są graniczne, a z usg wynika, że dziecko jest dość dużych rozmiarów to można podejrzewać cukrzycę. Ale najlepiej oceni Ci sam lekarz. @kamelia majowa: widzę, że mamy podobny gust ;) Pięknie te pościele :) :) Ja na razie z rękodzieł wyszywam dla małej metryczkę http://vyshivaj.ru/page/7/ trzecia od góry, ta z królikiem :) Potem doszyję imię i datę urodzenia i będzie pamiątka. Kocyki uszyła babcia z miękkim polarkiem. Pościel też poszyła babcia, a na razie na małe łóżeczko, bo mamy dostawkę :/ Przewijak kupiliśmy miękki, z twardym wkładem, akurat była promocja. Na komodę ani przewijak stojący nie ma miejsca, więc pod ten miękki dorobi się jakiś blat do łóżeczka dostawnego. Niedługo zabieram się za szycie maskotek, czegoś podobnego do tego http://www.pakamera.pl/zabawki-inne-gryzak-sowy-sowki-przytulanka-z-metkami-nr752144.htm i marzy mi się jeszcze uszycie apaszki bawełniano-polarkowej (z minky), ale nie wiem jeszcze jak się za to zabrać. Co do twardnień brzucha, też je mam codziennie, brzuchol jest jak skała. Najczęściej jak sprząta, gotuję itp. albo jak za długo siedzę i się nie ruszam. Lekarz zbadał szyjkę na usg, jest ok. Biorę magnez, potas i na tym koniec. Wszystko jest w porządku, po prostu brzuch czasem tak twardnieje. Moja koleżanka miała twardnienia i normalnie urodziła przez sn, bez komplikacji. Także dziewczynki... trzymajmy się kupy :) Dobrze z nami będzie :) Ja jestem tak 8,5-9 kg na plusie, obwód brzucha na czczo dzisiaj mierzony 97 cm, po całym dniu ma więcej o ok. 2 cm :P Spokojnego dnia Wam życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina :)
kurcze upisałam się jak głupia i mi sie wszystko skasowało - zamknęłam przez przypadek nie tą kartę co trzeba hmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) to prawda kołderki nie są polecane dla noworodków tzn nie wolno ich przykrywać w nocy ja mam kiłderkę i poduszkę ale będe kładła małego na nią i przykrywała kocykiem u nas pewnie jak co roku lata nie będzie:o a co do przewijaka to ja planuję kupić taki na łóżeczko choc jeszcze nad tym się zastawiam z córcia był nie przydatny bo zawsze na lózku ja przewijalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina :)
zaczynam od nowa :( Nikola2008-dzięki za odpowiedz :) Czytałam o zgadze na forum i podobno to mleko to pomaga tylko na chwilę, a poźńiej jest jeszcze gorzej. Jakie globułki bierzesz na te dolegliwości? Mi sie wydaje, że nie masz się co martwić, bo mamy teraz po prostu wszystko tam takie "opuchnięte" i w środku i jak pisąły ost dziewczyny na zewnątrz. Mi tez nigdy gin nie podał długości szyjki. Zawsze bada mnie dopochwowo "ręcznie" i mówi, że szykka długa. W pon mam wizytę, wiec dopytam i o cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina :)
Agrataka- ja na razie nie planuje iść do szkoły rodzenia, bo zamierzam rodzić w szpitalu oddalonym ode mnie o jakieś 60km, bo tam pracuje mój gin. Na pewno są też szkoły rodzenia w szpitalach niedaleko mnie, ale mój mąż całymi dniami w pracy... kamelia mojowa - ciekawe pomysły. Pamietam takie pościele za czasów mojej babci, u nas w domu tez gdzieś takie były :) te z zary podobają mi się szczególnie, ale nie za taką kase. Zresztą ja mam troszkę inny gust i mniej zapału do takich rzeczy :) bede_mama - możesz podać linka do tej str na allegro? chętnie zobaczę :) Ja osobiście chce kupić zwykły przewijak na łóżeczko, nie terzeba go kłaść na komodzie. Taki usztywniany z zabezpieczeniami od spodu. Koleżanka urodziła niedawno dziecko i ma taki przewijak cały czas na łóżeczku, a na końcu łóżeczka mały koszyk, a w nim kosmetyki do przewijania, husteczki i klika pampersów. Też tak zrobie. Nie trzeba isę schylać i wszytsko pod ręką- polecam. Ja na pewno nie inwestowałabym w ten przewijak na kółkach, tym bardziej że 40zł, a 130 to różnca :) ale każdy ma inne zdanie i upodobania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina :)
Co do pościeli - chce sobie kupić od razu wkład: kołderkę + poduszkę i 2 komplety pościeli. Późńej pewnie nie będzie mi się chciało za tym biegać z dzieckiem. Ja myślę, że dziecko spokojnie można położyć na obleczonym materacu, i przykryć kołderką lub kocykiem. Polecam wam taki kocyk z mikrofibry, cienki, ale cieplutki, nieduży, a przydatny w każdej sytuacji: http://allegro.pl/kocyk-bobas-kocyki-bobobaby-3-d-koc-76-x-102-cm-i3004967465.html w smyku też są :) Byłam dziś na badaniach. Jak sie okazało, nie maiłam badania z piciem glukozy, tylko z krwi, ale na pewno to wszystko przede mną. Tak pisałyście ostatnio o wyglądzie i rozmiarze naszych części intymnych, ze sama zajrzałam :) Załamałam się!!!! Chyba mam hemoroida :( W ogóle mnie to nie boli jak dotknęłam, ale wystaje taka mała grudka. Nie ma poęcia co z tym zrobić - a ostatnio tyle o tym pisałyście. Czekam do wizyty w poniedziałek. Ost byłam ponad 4 tyg temu. Mam tyle pytań,że chyba musze je spisać.... Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyszka ja wróciłam do domu zaczęłam czytam w necie i też wszędzie pisze że norma do 140 nie wiem dlaczego powiedziały mi że to cukrzyca bo wynik powinien być poniżej 100:-( czekam jeszcze na wyniki z krwi ale cała w nerwach jestem po tym co usłyszałam. A widzę że u Ciebie po 2h spadło trochę a u mnie wzrosło po tych 2h trochę. No nic muszę się uzbroic w cierpliwość i czekać na wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juwelko ja tez miałam coś ok 120 po 2 godzinach i to podobno jest w normie, także nie przejmuj się tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina mi lekarz daje canesten czy jakoś tak skuteczne:) ja mialam za to dzis okropna noc:( nie dosc ze zasnac nie moglam to jak juz znasnelam sie budzilam...glupoty mi sie jakies snily:o bylam w aptece zeby dali mi cos na ten kaszel bo normalnie az mi sie wszystko cofa:o a oni ze nic nie moga mi dac:O no super poprostu...kazali do lekarza isc...a na wizyte u lekarza tez trzeba czekac...ech czasem mam juz dosc tej Szkocji:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juwenalia
Każda tu ma jakieś problemy, dolegliwości, dylematy ale tylko ty zrzędzisz non stop jak ta stara hipohondryczka którą się nikt nie interesuje. Żebyś taką gębe miała wygadaną do lekarza to by było dobrze bo jak się okazuje to suma sumarum to ty nawet wynikow swoich nie znasz bo na koncu wychodzi zawsze co innego niż twoje wczesniejsze przeraźliwe schematy. Jakbym byla twoja siostrą, matką czy mężem to nakopałabym ci do duppppyyy i mocno yoba potrząsnęła albo z placka na otrzeźwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juwenalia
Każda tu ma jakieś problemy, dolegliwości, dylematy ale tylko ty zrzędzisz non stop jak ta stara hipohondryczka którą się nikt nie interesuje. Żebyś taką gębe miała wygadaną do lekarza to by było dobrze bo jak się okazuje to suma sumarum to ty nawet wynikow swoich nie znasz bo na koncu wychodzi zawsze co innego niż twoje wczesniejsze przeraźliwe schematy. Jakbym byla twoja siostrą, matką czy mężem to nakopałabym ci do duppppyyy i mocno yoba potrząsnęła albo z placka na otrzeźwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet jeśli - to ma rację
przyznaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×