Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

cześć Brzuchatki:) jak tam po walentynkach? u mnie spokojnie i cudownie Anka30! - bardzo fajna tabelka, moja mała jest standardowa:) co do obolałego krocza to czułam się tak, jakbym z impetem z siodełka na ramę roweru spadła, nie mogłam się ruszać ból przeszedł trzeba się oszczędzać i jak najmniej chodzić po oblodzonych chodnikach:) rozciągamy się przedporodowo:) siary żadnej nie mam kawę z mlekiem piłam przed ciążą codziennie w I trymestrze mnie odrzuciło całkowicie, w II ochota na kawę powróciła, więc przez niecałe 2 miesiąca piłam sobie po 1, czasami 2 dziennie, ale takie popłuczyny po kawie rozpuszczalnej z 2/3 kubka mleka przestawiłam się na zbożową inkę, która kawą w zasadzie nie jest ale jest bardzo zdrowa, zalecana kobietom w ciąży - zwłaszcza pita z mlekiem, a mi taki zamiennik wystarcza i pijam ją bez ograniczeń miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeżeli ktoś
Ma zabezpieczony nick hasłem to nikt inny nie może mieć takiego samego nicku ! Po to są hasła. Oznacza to że lilith tak ładnie się wypowiada. Kiedyś nawyzywala zafasolkowana na innym forum dlatego od tamtej pory jej tu nie widać a udzielała się tu zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u nas walentynki jak to walentynki zwykły normalny dzien noo chociaż z tej okazji zrobiłam mężowi pare smakołyków;) moje dziecie chyba nożki ma gdzieś pod moimi żebrami bo nie moge na bokach spac:( boląi wtedy jak cholera:( a co do kremów na rozstępy to ja sie smaruje zwykłą oliwka jak narazie brzuchol mam mały i wogole prócz tych strach rostępów z poprzedniej ciązy których i tak dużo nie ma nowych jak narazie brak i mam nadzieje że nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina :)
HEJ :) majowamamusia- dziękuje za link :) Zobaczę sobie jeszcze w drogerii, jak to wygląda cenowo, ale na wszelki wypadek zapisałam w zakładkach :) x Klauddynka69 - dziękuje za listę, zmodyfikuje ją wg swoich potrzeb, ale baze właściwą mam :) Ja w sumie tylko co nieco wiem o składnikach INCI. Tyle jest nazw i ich zastosowań, że trudno to wszystko zapamiętać... x U nas Walentynki wspominam bardzo przyjemnie :) Choć bez znaczących prezentów, ale czasem najmniejsze drobiazgi potrafią dać tyle radości :D Miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktee
Hej, też jestem majówką, termin mam na 11 maja. Będzie dziewczynka, chyba tancerka bo kopie niesamowicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jakie pomarańczki. Jedna dermatolog a taka zacofana - pewnie jej płacą za wciskanie tego badziewia swoim pacjentom, o ile w ogóle jest dermatologiem, stara szkoła powiadasz..haha bardzo zabawne - parafina jest, była i będzie komedogenna. Dermatolog który ma choćby trochę oleju w głowie odradzi stosowanie jakich kolwiek kosmetyków na emolientach pochodnych ropy naftowej, jeśli nie ma ku temu wskazań i jednostek chorobowych tj. AZS, rybia łuska, łuszczyca itp. Później nie dziwota, że jest trądzik niemowlęcy jak każdemu dziecku nie ważne czy zdrowe czy chore wciska się coś co nie pozwala skórze oddychać, porażka. Pomarańcze wystarczy użyć trochę szarych komórek, jeśli ma się ich dostatecznie dużo. Klikając w nick widać ile ktoś założył tematów i napisał postów - lilith od nas z wątku ma dużo więcej postów i założone tematy, tamten IDENTYCZNY nick (co nie wiem jak jest możliwe) nie ma założonych żadnych tematów, i parę postów na krzyż - TĘPAKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, to nie jest skopiowany nick tylko podrobiony :-) wielkosc literek nie ma tu nic do rzeczy tylko to, ze w tym podrobionym nicku jest zamiast drugiej literki "L", literka "I" lilith a liIith - wygląda prawie tak samo, prawda? :) nie mam w zwyczaju wyzywać ludzi ani w realu ani wylewac swych frustracji w sieci. Komuś się kiedyś nie spodobało, jak wypowiedziałam się na temat skuteczności usg po pewnym urazie i od tego czasu mam podszywa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robaczku Pomarańczowy, ja taki prosty człowiek jestem, że przyswajam tylko to, co w miarę poprawnie napisane:) Wypocin dysfunkcyjnych jednostek nie rozczytuję, bo nie mają one dla mnie żadnej wartości. Moja wyobraźnia jest bardzo ograniczona i nie pojmuję, jakim cudem w XXI wieku zdarzają się tak liczni analfabeci - analfabeci praktykujący jako pomarańcze na kafeterii i pomimo swoich licznych umysłowych ułomności dający sobie prawo obrażania innych. Wypominanie wymyślonej przez siebie prowincji, kiedy się nawet nie zna pisowni użytego w wypowiedzi przedrostka "pseudo" jest dla mnie wystarczającym dowodem niepełnosprawności umysłowej. Nie chodzi tutaj o ortografię, ale o to, że osoby o ogromnych brakach piszą tutaj tylko po to, by poniżać innych. Rozumiem jednak, że owa dysfunkcja mózgu uniemożliwia im wychwycenie tego patologicznego zjawiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilith wow, na prawdę mam wadę wzorku i musiałam aż przybliżyć sobie laptopa, żeby zauważyć, tą różnicę ale jakbyś nie napisała to chyba bym nie wpadła na to i dalej bym się głowiła jak to możliwe, że są dwa identyczne nick'i ;) znów będzie trzeba poprosić moderatorów, żeby przeczyścili nam wątek z wypowiedzi sfrustrowanych pomarańczek bo tylko zaśmiecają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, zaczyna mnie martwic to, ze nie mam w ogole siary - raz mi sie wydawalo, ze cos polecialo z lewej piersi, ale potem sie zorientowalam, ze oblalam sie po prostu zupa :-) piersi mi urosly mi bardzo, to chyba to mleko sie tam zbierze, ale kurcze, moze te kanaliki niedrozne??? czy poza mna jest chociaz jedna z Was, której jeszcze siara nie leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktee - Super:) Witamy i oczywiście gratulujemy! Też mam córeczkę i podobny termin porodu - 10 maja:) Zaczęłyśmy 7 miesiąc. Jak Twoje samopoczucie ciążowe i jak tam Twoja Córeczka daje się podejrzeć na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilith-marlie Mi sama nie poleciała, dopiero po uciśnięciu sutków wypłynęła. I teraz sama też nie leci, sutków już nie uciskam wystarczy mi to tylko, że upewniłam się, że prawdopodobnie wszystko ok z moimi przewodami mlecznymi. Ale nie masz co się martwić, niektórym kobietkom w ogóle podczas ciąży nie poleci siara, a po porodzie normalnie mają laktacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) lilith-marlie - ja nie mam siary a zaczęłam już 30 tydzień i jakoś mnie to nie martwi. Nie martw się, to czy pojawi się wcześniej czy później nie ma wpływu na karmienie. Mój dzidziuś wczoraj się obrócił. wcześniej czułam go po bokach a teraz góra dół. Nie wiem tylko czy jest nóżkami czy główką do góry bo równie mocno szturcha mnie i tu i tu. Okaże się na następnym usg czy ustawił się już w pozycji startowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilith nie przejmuj się, ja tez nie mam:) A biust 3 rozmiary większy, masakra jakaś:) Ale to podobno norma, dużo kobiet ma dopiero po porodzie... U mnie na szczęście większość dolegliwości ciązowych póki co sie nie objawia, skóra na brzuszku ( sporym) całkiem ładnie się dostosowała jak na razie, nic mnie nie ciagnie - bardziej te tkanki wewnątrz ponapinane, szczególnie przy drobnej pomocy bobaska w środku;) Tylko kręgosłup mi daje popalić i tutaj się boję - jeszcze kilka kilogramow obciążenia i będe miala problem ze wstawaniem porannym:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie pociskac, bo jeszcze mi zacznie ciec ciurkiem, poczekam blizej porodu i nawyzej zaczne sie po 35tc martwic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilith u mnie tez nic specjalnego tam w tych sutkach sie nie dzieje, oprocz ze brodawki mam coraz wieksze i ciemniejsze. Mojej kolezance jakos od 31 tyg zaczelo sie saczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilith ja nawet nie sugeruję żebyś uciskała ;) ja ucisnęłam bo się martwiłam czy nie mam uszkodzonych przewodów. Dwa lata temu miałam operowaną pierś i miałam cięcie w okół brodawki sutkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczko - jak juz nas czytasz, to czytaj z uwaga - to ja zamierzam syna myc w szarym mydle a nie Klaudynka :-) Jak Ty biedaczko zdasz maturę, jak rozumienie tekstu takie kiepawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilith-marlie no co Ty, przecież nie ma co jest dermatologiem dziecięcym i to pewnie jeszcze szanowanym i przecież szare mydło to jest ZUO każdy dermatolog Ci to powie, a jak powie Ci inaczej to na pewno jest jakiś zaściankowy i starej szkoły. Na pewno zapomniałaś i ja też, że teraz najlepsze są kosmetyki napakowane chemią i najlepiej to może jak nie będziemy nawet opłukiwać dzieciaczków, tylko jeszcze owiniemy folią, żeby się mogło wszystko lepiej wchłonąć ;)))) A tak na serio - proponuję w miarę możliwości ignorować tych jakże wykształconych i na poziomie ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilith nie martw się bo to nic takiego ja tez nie mam siary przy córce dopiero po porodzie sie pojawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilith-marlie ale trzeba przyznać, że zabawę mam przednią, fantazje ich ponoszą jak nigdy ;d Tak wstawiłam sobie implant, to takie moje zabezpieczenie. Często latam samolotem, więc w razie awarii i lądowania na wodzie mam wszczepiony jeden implant, żebym mogła swobodnie unosić się na wodzie, na drugi nie było mnie niestety stać :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po za tym kiedys słyszałam że nie wolno ruszac piersi tzn naciskac ich i prowokowac bo ponc mozna skurczy dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola2008 można można skurcze wywołać dlatego tylko ucisnęłam jednorazowo i już nie gmeram tam - i nikomu tego nie sugeruję :) Ale to chyba trzeba było by stymulować brodawki przez jakiś czas masażem, ale wiadomo różnie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×