Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

kinguszka mysle ze to wszystko zalezy od lekarza .... zreszta jak poprosisz i przestawisz sytyacje co i jak to napewno dostaniesz ;))...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia - mi wydrukowal foto juz na pierwszej wizycie, bo mi moj majster kazal od razu mmsem wyslac :-) no wiec w 5 tc lekarz potwierdzil zarodek i pecherzyk. W szpitalu jak pojechalam z plamieniami dostalam kolejne 2 zdjecia :-) W temacie witamin biore femibion. Jak u was z zaparciami? Ja odkad leze na duphastonie, to mam zaparcia - w sumie w braku rruchu i od wysokiego progesteronu. No i dzis pierwszy rzyg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka28
Agrataka masz racje ze tym niejedzeniem zaszkodze bardziej sobie jak mojej fasoleczce :( właśnie zjadłam jabłko i pare truskawek ,jakość poszło :) A Haszimoto i moja nadczynnosc mam zdjagnozowane od lutego tr. I oprócz tego ze schudlam i wieczorami miałam straszne kolatania serca to nie miałam innych typowych objawów ,byłam ogólnie wyczerpana,moje pierwsze tsh w lutym było 0,005 .Ale na dzień dzisiejszy mam całkiem dobre wyniki , na tyle dobre ze przez 6 tygodni mam odstawione leki ,a pózniej od nowa i tez do końca swiata już :):) Masz jeszcze jakaś autoimmunologiczna ? Ja myślałam ze nas dopadna ale jakoś tak w późniejszym wieku :( straszne te choroby:( Cześć dziewczynki :) życzę wam bardzo miłej niedzieli :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka28
Ja tez dostałam zdjęcie już na pierwszej wizycie - to był 5 tydzień.a witaminki mam femibion 1 i jeszcze mam drugie ponoć specjalne na mdłości ale jakoś nie bardzo działają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monitka1985
Nick............cykl starań......liczba dzieci w brzuszku ........TP....... Nikola2008.............1...................1................ ........01.05.2013 monitka1985..........3....................1................ ........01.05.2013 Zuzis...................28..................1............ ... .........02.05.2013 Zafasolkowana.........?...................?................. .......02.05.2013 8avis7..................1...................1............ .............05.05.2013 jodyna..................?...................1............ ... .........07.05.2013 kamelia majowa.......0...................?.......................10. 05.2013 AniaW...................2...................?............ ...........10.05.2013 madrenka..............0...................1.............. ... .......11.05.2013 Strojecka..............2...................1............. ..........12.05.2013 kinguszka..............5 lat...............?.......................13.05.2013 madzia..glasgow......50.................1................ .......15.05.2013 majowamamusia.......3,5roku..........?................... ....16.05.2013 jusaa27.................ok27..............1.............. .........20.05.2013 lilith-marlie.............11.................?........... ............20.05.2013 agrataka...............1...................?............. ...........24.05.2013 TTO .....................4..................1................... .....27.05.2013 Luisamaj................1..................1............. ...........29.05.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monitka1985
Witajcie dziewczyny! Ależ skopałam tą tabelkę :P...sorki, moze ktoś bedzie umiał to poprawić...:) Ja ide na USG prawdopodobnie jutro, okaże się co z moim krwiakiem, ja mam nadzieje że już go tam nie ma, ze sie wchłonął..Chciałabym zacząć jakos normalnie funkcjonować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............cykl starań......liczba dzieci w brzuszku ........TP....... Nikola2008.............1...................1................ ........01.05.2013 monitka1985..........3....................1........................01.05.2013 Zuzis...................28..................1............ ... ........02.05.2013 Zafasolkowana.........?...................?................. .......02.05.2013 8avis7..................1...................1............ ............05.05.2013 jodyna..................?...................1............ ... ........07.05.2013 kamelia majowa.......0...................?........................10. 05.2013 AniaW...................2...................?............ ...........10.05.2013 madrenka..............0...................1.............. ... .....11.05.2013 Strojecka..............2...................1............. ..........12.05.2013 kinguszka..............5 lat...............?........................13.05.2013 madzia..glasgow......50.................1................ .......15.05.2013 majowamamusia.......3,5roku..........?.................... ....16.05.2013 jusaa27.................ok27..............?............... .........20.05.2013 lilith-marlie.............11.................?........... .............20.05.2013 agrataka...............1...................?............. ...........24.05.2013 TTO .....................4..................1................... .....27.05.2013 Luisamaj................1..................1............. ...........29.05.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) kinguszka ja zjdecie dostalam juz na pierwszym usg jesli powiesz lekarzowi ze chcesz to napewno ci da:) zycze powodzenia na usg i dajcie zanac jak juz bedziecie po:) ja teraz to nie wiem kiedy bede miala kolejna wizyte z polozna mam dopiero w listopadzie:(ale sprubuje dokopac sie do pl gin bo przeciez nie wytrzymam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka28
Nikola wcale ci się nie dziwie ze nie wytrzymasz aż do listopada z następna wizyta . To naprawdę dziwne jak się u was obchodzą z kobietami w ciazy :( ja miałam wizytę w środę i lekarz powiedział ze chce mnie zobaczyć za 2 najpóźniej 3 tygodnie . Mam nadzieje ze znajdziesz jakiegoś polskiego ginekologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazmaja.
bylam majowka 2008 :) pozdrawiam, mam juz synia ponad 4letniego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinguszka86 to już chyba zależy od lekarza, bo mój mi dawał zdjęcie przy każdym usg. Teraz idę we wtorek i w sumie nie wiem czy mi już będzie robił, ale jak tak to wydruk i tak bardzo chętnie wezmę :) justa27a ooo Ty jesteś 4 dni przede mną (patrząc na stopkę) i mówisz, że brzuszek zaczyna być widoczny? No słyszałam że czasami tak bywa - jak macica się rozciąga ;) A jeśli mogę spytać ta ile teraz ważysz?? Lilith-marlie gratulujemy pierwszego rzygu ;) haha. Chyba to głupie, ale ja też już chcę chociaż jeden ;) Niespodzianka28 no cieszę się, że zaczęłaś racjonalnie cokolwiek jeść :) Ja wiem o Hashimoto od marca, leczę się od kwietnia, bo moje tsh wynosiło wtedy bagatelka 13-14! Teraz mam ponad 2 i jestem cały czas na Euthyroxie. Zastanawiam się właśnie jak to będzie z mdłościami i lekami... i nie wiem, a wizytę mam dopiero 12 października u endo. Ja przed zdiagnozowaniem żadnych objawów tarczycowych nie miałam! A już tym bardziej świadczących o takiej niedoczynności. No może tylko źle spałam (zasnąć nie mogłam), ale to na stres zwalałam. a z innych: mam bielactwo już od lat i podejrzenie zespołu antyfosfolipidowego - a to też choroba z autoagresji. Dlatego biorę zastrzyki z heparyny teraz. PS Masz 28 lat?? monitka1985 trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka28
Agrataka mam 28 lat :) i jak napisalas ze nie moglas spać to mi się przypomniało ze ja wręcz przeciwnie - mogłam spać bez przerwy , ciagle byłam zmęczona ... I miałam straszne koszmary ,mówiłam przez sen ... Teraz z tabletkami wszystko przeszło . I zastanawialam się właśnie czy przyjmując thyrozol będę mogła karmić dzidziusia ( pewnie nie , muszę poczytać ) A te zastrzyki musisz dlatego ze jesteś w ciazy ?? I byłaś już u endokrynologa w ciazy ? No i jeszcze dzisiaj duuuuzo lepiej z moimi mdlosciami :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś z Was jest w 8albo 9tyg ciąży ? Chodzicie często do toalety albo czujecie bóle w podbrzuszu oznaczające że macica się rozciąga? Pytam bo w poprzedniej ciąży dużo wcześniej czułam że macica się rozciąga i chodziłam często to toalety a teraz nic :-( i trochę mnie to martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juwelka ja jestem w 8 tyg i 5 dniu i to kibelka tak sobie latam czesto w nocy sie budze na siku lub z rana mam pecherz zapelniony na maxa a tak w ciagu dnia to jakos nie zbyt czeesto jesli mi sie juz zachce to czuje taki nacisk na pecherz a co do boli to w zasadzie mnie nic nie boli wczoraj lekko tylko mnie cos bolalo a tak nie boli nic Jejki jak mi sie spac dzis chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juwelka ja mam masakre, niby mało piję, nie pijam czarnej herbaty tylko wodę, praktycznie nie pijam gazowanego i mam sikanie co godzine albo dwie, w nocy wstaje 2-3 razy i rano znowu budzi mnie pęcherz. bóle mam w dole brzucha a u mnie to jest 6tydz i 2 dzień, a co do zatwardzeń to też mam i ból przy tym straszny bo starasz się oczyścić a tu nie idzie, wczoraj przez zatwardzenie i wymioty zwolniłam się z pracy. dotychczas nie miałam problemu z kupką, 2 -3 razy dziennie a teraz 1 na dzień albo nawet na 2 dni, biorę dowcipnie luteinę 3x2tabl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka28
Ja na szczęście w nocy nie wędruje do toalety ... Ale codziennie o 7 rano budzi mnie mój pecherz ... I niestety pózniej nie mogę zasnąć . Co do zaparc to nie miałam nigdy i teraz tez mi nie dokuczaja , wręcz przeciwnie wszystko jak w zegarku:):) bóle brzucha odczuwam bardzo rzadko i są naprawdę niewielkie, delikatne :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkdd
Hej! 24 sierpnia 2010 miałam ostatni okres, 24 września 2010 dowiedziałam się, że jestem w ciąży, a 24 maja 2011 urodziłam ślicznego synka :) Teraz ma rok i 4 miesiące i jest najukochańszym łobuziakiem na świecie :) Spokojnych ciąż życzę. Pozdrawiam - majówka 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niespodzianka ja z tym pecherzem mam podobnie a co do zaparc jak narazie mam spokuj choc wczesniej mi tez dokuczaly ale jak narazie mam spokuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguszka ja też mam problem z zaparciami przez duphaston. Potrafię ponad tydzień nie być w toalecie. Ratuje się czym mogę musli suszone śliwki staram się dużo pić, activia ale niewiele to daje. Jak będę u lekarza to muszę powiedzieć o tym może coś mi lekarz przepisze na te zaparcia bo są strasznie uciążliwe. Ja na szczęście nie pracuje praktycznie od początku jestem na chorobowym bo plamiłam. Nie wyobrażam sobie w tym stanie chodzić do pracy. Wymiotuje po kilka razy dziennie jeszcze dzisiaj doszła biegunka. Czuje się okropnie a to dopiero 8tydzień. Coś ciężko przechodzę ta ciążę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juwelko oj to wspolczuje:) u mnie juz po mdłosciach:) o ogolnie juz czuje się dobrze piersi tylko bolą i sennosc starsznaa...a jak u was z brzuszkami? bo ja gdy wstaje rano i pojde do kibelka to potem mam plaski...zjem cos to dopiero wtedy coś nie coś widać a wieczorem najbardziej mnie wysadza...ciekawe...choc w pierwszej ciazy to praktycznie az do konca brzuszek byl znikomy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niespodzianka28 ja mam 27 lat ;) Ja nie mogłam usnąć w nocy, za to rano nie można mnie było z łóżka wyciągnąć ;) Ale jak sobie przypomnę jak miło mi się usnęło zaraz jak leki zaczęłam brać... ideał. Po prostu aż odetchnęłam z ulgą. Z tego co się dowiadywałam biorąc tyroksynę raczej można karmić - mam więc nadzieję, że będę mogła :) Zastrzyki biorę odkąd zaczęliśmy starania, czyli od 13 dnia tego cyklu - i tak cały czas obecnie. A u endo już byłam - tj dokładniej to byłam w piątek tydzień temu. Nie wiedziałam wtedy, że jestem w ciąży, bo niby był to dzień w którym miała przyjść @, ale dzień wcześniej i wtedy bolało mnie podbrzusze jak na @, więc myślałam, że nic z tych starań nie wyszło w tym cyklu. Badania więc jak się okazuje już w ciąży zrobiłam i wtedy w sumie już wyższą dawkę leku dostałam. Jak zrobiłam pierwszą betę to poleciałam zapytać lekarki co teraz - ale spokojnie przekazała mi (tj pielęgniarka pytała), że jest ok, bo i tak zwiększoną dawkę biorę i wyznaczyła termin na 12 października. Więc na razie czekam. Ewentualnie może za tydzień zrobię sobie sama badanie, żeby zobaczyć jak tam moje tsh się kształtuje. Juwelka ja się też czuję inaczej niż w tamtej ciąży - tj biust boli, ale inaczej, brzuch też inaczej ;) PS Zakładam nowe forum - dołączysz?? http://www.ciaza-po-ciaza-obumarla.pun.pl/viewtopic.php?pid=2#p2 tylko chyba logować się na nowo trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. trzymajcie kciuki jutro za mnie, od razu po pracy pędze do lekarza z tymi plamieniami (tak jak mówił jezeli nie przejdzie to się zgłosic) i pewnie sie dowiem co i jak.... Wiec dzis juz żyje w stresie, bo bede wiedziała czy moj pecherzyk się rozwija i czy wszystko gra. Wiem jeszcze sie nie wpisałam do tabelki bo nie mam jeszcze wyliczonej przez lekarza daty porodu, no a druga sprawa to czekam na jutrzejsze usg. Dam jutro znac jak moje losy się potoczą... Pozdrawiam i miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mija trzymam kciuki, zeby wszystko było dobrze, ja plamiłam od samego początku dostałam duphaston i plamienia ustały, tez nie wiem co było ich przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juwelka a długo plamiłas?? ja biorę luteinę dopochwowo 2 razy po jednej ale od tygodnia plamie i nie wiem czy luteina nie działa. nie jest tego duzo ale niestety jest. Rano zawsze to taki ciemny śluz nie wiem jak to nazwac (sorry za wyrażenie) taki "glut" ciemny aż czarny. Jk\ak to u ciebie było?? dlugo trwało? Jutro bede wiedziec czy wszystko ok oby było jak u ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mija ja zaczełam plamić na samym poczatku gdzies około 4 tygodnia, zaczeło sie w pracy, zauwazylam troszke krwi i brazowy sluz odrazu poleciałam do domu (pracuje fizycznie) na nastepny dzien pojechałam odrazu do lekarza i dostałam duphaston plamiłam tak przez dobry tydzien, nie zauwazyłam krwi tylko taki brązowy sluz jak piszesz, raz go było wiecej raz mniej, z tego co gdzies wyczytałam duphaston jest lepszy od luteiny, wiem ze takie plamienia czesto zdazaja sie na poczatku ciązy, nie wolno ich lekcewazyc ale wiem tez ze duzo kobiet plamiło a dzieciatka urodziły sie zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to troche mnie uspokoiłas bo ja własnie według ostatniego usg (tydzień temu) jestem w 4 tygodniu ciąży wiec może jest tak jak mowisz. :) Dziekuje Ci za otuchę!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×