Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Zuzis to wymazuję Cię, ale... po cichu liczę, że może tu wrócisz ;) Nick............cykl starań......liczba dzieci w brzuszku ........TP....... Nikola2008.............1...................1................ ........01.05.2013 monitka1985..........3....................1.............. ..........01.05.2013 Zafasolkowana.........?...................?................. .......02.05.2013 8avis7..................1...................1............ ............05.05.2013 jodyna..................?...................1............ ... ........07.05.2013 kamelia majowa.......0...................?........................10 . 05.2013 AniaW...................2...................?............ ...........10.05.2013 madrenka..............0...................1.............. ... .....11.05.2013 Strojecka..............2...................1............. ..........12.05.2013 kinguszka..............5 lat...............?........................13.05.2013 madzia..glasgow......50.................1................ .......15.05.2013 majowamamusia.......3,5roku..........?................... . ....16.05.2013 justa27.................ok27..............?.............. . .........20.05.2013 lilith-marlie.............11.................?........... .............20.05.2013 agrataka...............1...................?............. ...........24.05.2013 TTO .....................4..................1................... .....27.05.2013 Luisamaj................1..................1............. ...........29.05.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agratka waze 58 kg przy wzroscie 171... na brzuch nigdy nie narzekalam a teraz przez pare dni musze go poukrywac ;)) ( w pracy poki co nic nie wiedza i przez ten tydzien nie moga sie dowiedziec)... brzuch zapewne tez troche zwiazany jest z zaparciami ktore mi towarzyszą ...no i ponoc przy drugiej ciazy szybciej widac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa a dlaczego nie moge sie dowiedziec w tym tygodniu? Jesli konczy Ci sie umowa i jestes orzed 12 stym tygodniem, to na niewiele Ci sie to zda, z tego co pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
mi sie wydaje ze jedynei przy umowie na czas okreslony znaczenie ma w ktorym tygodniu jestes ...w przypadku jesli masz umowe na czas nieokreslony to nie ma znaczenie... mozesz byc nawet na samym poczatku a juz nmie moga Cie zwolnić... a u mnie ... niby mam umowe na czas nieokreslony to i tak nie moga dowiedziec sie w tym tygodniu ale to juz ciut dluzsza historia... jednym słowem .. zawirowania w pracy .. . i dziwne zachowanie prezesa ,,, w pazdzierniku nich sie dzieje co sie chce... ale ten tydzien musimy sie kryc ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, jak masz na nieokreslony, to chocby nie wiemco sie dzialo, to nie moga Cie zwolnic. Podwyzka tez niewiele da, bo zasilek licza z 12ostqtnich pensji. Ja musze do szefa zadzwonic i mu powiedziec, w piatek mi sie nie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
tu akurat nie chodzi o podwyzke ... to troche dluzsza histria ... w skrocie niby caly dział dostał wypowiedzenia ze niedopilnowanie jednej rzeczy (zreszta nie naszej) po wyjasnieniach niby nam anulowali je ale nie oddali nam podpisanych wypowiedzen. Niby te wypowiedzenia nie trafily do kadr ale jakby co haka maja.. no i wlasnie do konca wrzesnia mamy czas wypowiedzenia ... wiec dlatego nie moga sie dowiedziec o ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, nie przejmuj sie - nawet jesli w ostatni dzien biegu wypowiedzenia powiedzialabys, ze jestes w ciazy, to pracodawca misi cofnac wypowiedzenie. Wiem, co mowie - prowadze 300 osobowy oddzial pewnej firmy i juz mialam kilka takich przypadkow. Kobita w ciazy to swieta krowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
przejmowac sie nie przejmuje ;")) ale i tak dowiedza sie w pazdzierniku ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majówki! Pojawiam się tu oficjalnie po raz pierwszy (choć wątek śledzę od jakiegoś czasu). Chciałabym byście przyjęły mnie do Majówek 2013. W zeszłym tyg.byłam u GIN i potwierdzono mi ciążę. Obecnie to prawie 7 tydzień. póki co wszystko OK- serduszko bije:) Czy są tu może też jakieś przyszłe mamy po 35 rż? M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maddalena witaj:) zapraszamy:) jak tam dziewczynki wasze samopoczucie? Bo u mnie średnio...normalnie ciagle bym spała i spała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale dziś piałam straszną noc. O 3 myślałam, ze się przekręcę! Obudził mnie bardzo mocny ból podbrzusza - poszłam do WC ale ledwo tam doszłam. Wróciłam do łóżka, ale nie mogłam leżeć - poszłam jeszcze raz do wc, na siłę opróżniłam trochę jelita, ale była to istna mordęga - oblałam się cała zimnym potem! Zwymiotowałam i troszkę mi ulżyło!! Wzięłam nospę i jakoś udało mi się zasnąć, ale... aj myślałam, że już wyciągać męża będę na izbę! Nie wiem co to było i mam nadzieję, że z maleństwem wszystko ok. Niech więc już ten dzisiejszy dzień przeleci i niech będzie jutr!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa27a Ty chudzielcu ;p Ja 57/164 ;) Aj to z pracą w sumie macie fajnie, ja pracuję na pół etatu i na um.zlecenie, więc jak tylko będę musiała iść na chorobowe to rozwiązują ze mną umowę. Ajć! Madallenna gratulacje :D wpisuj się do tabelki :) PS Może dodamy tam jeszcze nasz wiek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka28
Madalena witamy :) i o wiek nie pytamy:) Nikola ja mam bardzo podobnie tez mogłabym tylko spać , w nocy śpię normalnie ale mimo to cały dzień chodzę nieprzytomna:( Agrataka napewno wszystko będzie dobrze :) trzymam za ciebie kciuki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola2008 Ppp
Agrataka no takie sa uroki ciazy napewno wszystko ok ja tez trzymam kciuki:) Ja juz nie moge sie w jedne spodnie dopiac ale lepiej sie nie przyznam ile waze bo powoecie ze anoreksja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............cykl starań......liczba dzieci w brzuszku ........TP....... Nikola2008.............1...................1................ ........01.05.2013 monitka1985..........3....................1.............. ..........01.05.2013 Zafasolkowana.........?...................?.............. ... .......02.05.2013 8avis7..................1...................1............ ............05.05.2013 jodyna..................?...................1............ ... ........07.05.2013 kamelia majowa.......0...................?........................10 . 05.2013 AniaW...................2...................?............ ...........10.05.2013 madrenka..............0...................1.............. ... .....11.05.2013 Strojecka..............2...................1............. ..........12.05.2013 kinguszka..............5 lat...............?........................13.05.2013 madzia..glasgow......50.................1................ .......15.05.2013 majowamamusia.......3,5roku..........?................... . ....16.05.2013 justa27.................ok27..............?.............. . .........20.05.2013 lilith-marlie.............11.................?........... .............20.05.2013 agrataka...............1...................?............. ...........24.05.2013 TTO .....................4..................1................... .....27.05.2013 Luisamaj................1..................1............. ...........29.05.2013 Madallenna............2....................?.......................15.05.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz już w kolejnośći i po korekcie: Madallenna Nick............cykl starań......liczba dzieci w brzuszku ........TP....... Nikola2008.............1...................1................ ........01.05.2013 monitka1985..........3....................1.............. .........01.05.2013 Zafasolkowana.........?...................?.............. .. .......02.05.2013 8avis7..................1...................1............ ............05.05.2013 jodyna..................?...................1............ ... ........07.05.2013 kamelia majowa.......0...................?........................10 . 05.2013 AniaW...................2...................?............ ...........10.05.2013 madrenka..............0...................1.............. ... .....11.05.2013 Strojecka..............2...................1............. ..........12.05.2013 kinguszka..............5 lat...............?........................13.05.2013 madzia..glasgow......50.................1................ .......15.05.2013 Madallenna.............2...................?........................15.05.2013 majowamamusia.......3,5roku..........?................... . ....16.05.2013 justa27.................ok27..............?.............. . .........20.05.2013 lilith-marlie.............11.................?........... .............20.05.2013 agrataka...............1...................?............. ...........24.05.2013 TTO .....................4..................1................... .....27.05.2013 Luisamaj................1..................1............. ...........29.05.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane niestety nie wpiszę sie do tabelki ;( byłam dzis u lekarza. Niestety moj pecherzyk został w miejscu a plamienia niestety w moim przypadku nie zwiastowały nic dobrego. teraz muszę pojśc do szpitala na zabieg- jakby tego było mało! W ciąże zaszłam właściwie nie planowanie choc w pełni świadomie że może to nastąpic, ale mimo to że nie starałam się w nią zajśc jest to dla mnie ogromna strata i wielki zal. Wam życze żeby nigdy was to nie spotkało i żebyście wszystkie w dobrych humorach i świetnym samopoczuciu dotrwały do szczęśliwego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam jeszcze dopisac że dziekuje wam za wsparcie i że mogłam - najpierw wylac swoje obawy a teraz smutki. Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede mama
Witam dolanczam :) do majowek i pozdrawiam serdeznie. Piszcie jak sie czujecie i co wam dolega. Ja jak narazie czje sie kiepsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mija bardzo mi przykro:( wiem co przezywasz...a ja slyszałam że własnie zabieg lepszy bo wtedy jest pewność że macica jest w 100% oczyszczona..ale nie wiem jak to jest w praktyce i mam nadzieje ze się nie dowiem... napewno się uda kolejnym razem:) czasami tak bywa..strata i bol jest przeogromny ale czasami jest lepiej pomyslec że lepiej się stało to teraz niż potem ja bynajmniej tak sobie mówię...życzę wszystkiego dobrego❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mija- glowa do gory, jak nie teraz to niedlugo sprobujecie jeszcze raz. Co do wagi - u mnie wahania plus minus 1.5 kg. tylko biust mi rosnie niemilosiernie, ale pd pidzame stanikow nie nosze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka28
Mija baaardzo mi przykro :( współczuje ci z całego serca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilith heh u mnie waga chyba w miejscu stoi choc niby dzis jak sie wazylam to kg mam do przodu ale moja waga jest inna o roznych porach dniach:D a czujecie taki nacisk podbrzuszu? ja mialam podobnie z corcia...niby czuje taki ucisk na pęcherz niby rozpieranie sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×