Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tygrysek xxxxx

Co sądzicie o kościele katolickim?

Polecane posty

Gość agniesia777
hzgsg pokalał cię już jakiś mężczyzna legalnie? czy ksiądz to uznał w imię boga jedynego? czy może jesteś Maryja niepokalana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hzgsg
Kto wmawia kobietom że są pokalane? Pierwsze słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ciotka miała romans z księdzem kiedy ja byłem dzieckiem. Była to połowa lat 90-tych i małe miasteczko. Miała przez to kłopoty głównie od dewotek które pisały na nią listy, rysowały samochód. Ksiądz o moją ciocię bardzo dbał. Obsypywał ją biżuterią i drogimi ubraniami. Proponował jej nawet wyjazd do Niemiec! Jednak ta za bardzo bała się co dalej będzie i zakończyła związek. Ksiądz długo nie cierpiał bo został przeniesiony do innej parafii na stanowisko proboszcza i znalazł sobie nowy obiekt zainteresowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia777
hzgsg DUPO bez mózgu już ci tłumaczę maryja poczęła jezusa przez niepokalane poczęcie reszta kobiet jest pokalana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hzgsg
A wiesz co to znaczy, że. Maryja była niepokalanie poczęta? Że urodziła się bez grzechu pierworodnego. Bo chyba brakuje ci podstawowej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AL BERTO
wierzymy w Boga i kochamy kościół. Aczkolwiek większość księży uważamy za "lubiących nadużywać alkohol" (co nie jest niczym złym, bo sami go dadużywamy i smażymy blanty i ciągniemy kokainę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia777
hzgsg reszta kobiet rodzi z grzechem pierworodnym - jest POKALANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Również mi się wydaje
że kościół katolicki niestety z Bogiem nie wiele ma wspólnego Czuję tak sercem a rozum mój potrafi sobie wytłumaczyć dlaczego tak się stało choć serce tego nie potwierdza...rozum nie wie dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia777
maryja urodziła będą dziewicą, bo jakby nie była dziewicą, jakiemuś gejowi by ciężko z tym było - więc jest nietknięta grzechem, bo seks to straszny grzech i straszna rzecz jest....DUPO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx010@tlen.pl
skoro nie chcesz miec nic spolnego to po chuj o nim piszesz pojebie z parti palikota !! albo tuska krytykujesz kosciol kutasiee nie wiesz ze religia w polsce to fundament !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia777
xx010@tlen.pl są kraje gdzie ście...jest fundamentem, np. kraje arabskie - i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kościół Katolicki jest nie tylko daleko od Boga, ale i od ludzi. To skostniała organizacja, która robi kasę, na straszeniu swoich wiernych ogniem piekielnym. Ci bardziej ^^ bojący ^^, chodzą na msze i kładą kasę na tacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia777
pisze żeby DUPOM bez mózgu oczy otworzyć dupy katolickie pokalane i posłuszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tu jest dewotką...
,, agniesia777 hzgsg reszta kobiet rodzi z grzechem pierworodnym - jest POKALANA" grzech pierworodny zmywany jest poprzez chrzest - co ty za herezję tu głosisz? durna baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hzgsg
Ja nie chodzę na Mszę dlatego, że boję się ognia piekielnego. Chodzę na Mszę którą ustanowił sam Chrystus i spożywam Jego Ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tu jest dewotką...
,, bosa bosa tralala@tlen.pl'; Kościół Katolicki jest nie tylko daleko od Boga, ale i od ludzi. To skostniała organizacja, która robi kasę, na straszeniu swoich wiernych ogniem piekielnym. Ci bardziej ^^ bojący ^^, chodzą na msze i kładą kasę na tacę. " nie wiem dlaczego niektórym tak przeszkadza, że ktoś daje na tacę - daje swoje pieniądze - więc o co chodzi ,,ateistom" po 2 - nikt już dzisiaj się niczego nie boi - jak ktoś chodzi to raczej wierzy, kiedy byłeś/aś w kościele i ktoś cię straszył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Również mi się wydaje
hzgsg Gdzie ty chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sadze? sadze ze to siedziba zla i jeden wielki biznes.. spotkanie na klachy, lapowki, drwienie z innych, klamliwe opowiesci, zdzieranie pieniedzy z ludzi ktorzy niezdaja sobie z Tego sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hzgsg
Do kościoła.:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tu jest dewotką...
a co sądzicie o żydach, którzy se chadzają do synagogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hzgsg
No ze mnie nikt pieniędzy nie zdziera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Również mi się wydaje
Katolickiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dewotko. Dzisiaj ludzie boją się wielu rzeczy. Niektórzy boją się gniewu Boga, tak jak ja. Ale nie mam zamiaru bać się księdza, bo on grzeszy pychą, chciwością lenistwem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tu jest dewotką...
co sądzicie o muzułmanach, którzy modlą się 3 razy dziennie w swoich meczetach i też dają datki? co o żydach i muzułmanach nie wolno pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia777
niektóre dupy po prostu potrzebują, żeby ktoś im dawał pozwolenie na życie, ludzie w gównie polskim potrzebują pseudo-kapłanów i ich nauk pt. "i wtedy tamtem powiedział balablabla..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×