Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tygrysek xxxxx

Co sądzicie o kościele katolickim?

Polecane posty

Gość samunnina
to podla instytucja propagujaca przemoc wobec kobiet -a najbardziej smiesza mnie ubogie emerytki co wysylaja kase ojcu zalozycielowi i jezdza na pielgrzymki -a lamentuja ze na leki im brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka jest droga
to taka nie jeździ jak brakuje jej na leki ja obracam się a takich kręgach to wiem bo jestem ostatni mocheranin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyskryminacja kobiet jak nigdzie. Oto słowa (św) Pawła "Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz niech żyje w cichości" (1 Tm 2,12): "Żony niechaj będą poddane swym mężom jak Panu, bo mąż jest głową żony, jak i Chrystus Głową Kościoła" (Ef 5,22). Raz nawet św. Paweł -- żeby powstrzymać chrześcijanki przed odrzuceniem tradycyjnego nakrycia głowy -- napisał, że mężczyzna "jest obrazem i chwałą Boga, kobieta zaś jest chwałą mężczyzny" (1 Kor 11,7).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No "Pawełek" nachlał się za dużo Włoskiego winka to i pitolił bez ładu i składu tak jak reszta jego poprzedników i tych po nim. A co ja naprawdę sądze o KK---to jak KKK (na jedno wychodzi)? Mój computer by się by się zepsuł. Szkoda sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tom2000
Jesli chodzi o kosciol katolicki to sa 3 rozne koscioly .Glowny i najgorszy to kosciol rzymsko katolicki . Zadzi nim papiez i wszyscy mysla ze jest niepomylny . Ja uwazam ze papiez to zjeb . Moze i jest czlowiekiem dla mnie to szatan. Wszystkie babcie pedza do kosciola i oddaja swoje emerytury czy rety. Drugi kosciol to greko katolicki. Zadzi nim rowniez papiez mimo ze msza swieta a takze kosiol wyglada bardziej jak kosciol prawoslawny. Trzeci kosciol to Polsko katolicki. Moim zdaniem jest to najlepszy kosciol, poniewaz kosciol nie zabrania naprzyklad aborcji i uwaza ze kazdy ma swoje zycie i bedzie nim zadzil. Ksieza i biskupi moga rowniez miec dzieci. Moim zdaniem to dobrze bo celibat w kosciele rzymsko katolickim jest tylko po to aby zebrac jak najwiecej kasy dla Biskupow i kardynalow a oczywiscie mowia ze dla chorych i biednych. Malo kto wie o kosciele polsko katolickim . Ja rowniez dowiedzialem sie o tym kosciele jakies 7 lat temu. coraz to mniej ludzi chodzi do kosciola rzymsko katolickiego. Jesli ktos jest religijny to radze zmienic na kosciol polsko katolicki a nikt nie bedzie sie wp*****lal w twoje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem chrześcijanką ale ole ostatnio tracę wiarę'aKsięża liczą tylko "mamonę" a wierni ich interesują tylko wtedy ile kasy dają.Zapomieli o naukach Chrystusa.Kościół obecnie traci wiernych .Młodych coraz mniej,ale starsi też myślą i odchodzą od kościoła ale nie od BOGA,Bóg jest wszędzie ale w kościele najmniej.,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kościół to nie BÓ GK.LER TO SEKTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Boga i Jezusa, ale kościoła nienawidzę. Dla mnie Pan Bóg to nie jakiś budynek i stary kawaler w sukience. On jest wszędzie, kto nie potrafi znaleźć Boga poza kościołem i pielgrzymkami ten jest bardzo ograniczonym i ubogim człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×