Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tygrysek xxxxx

Co sądzicie o kościele katolickim?

Polecane posty

kazdy chodzi i modli sie tyle razy ile tego potrzebuje, mi osobiscie kosciol nie jest do zycia potrzebny, wiara mi wystarczy jezeli Bog istnieje to z pewnoscia nie bedzie spogladal na to czy ktos do tego kosciola chodzi tylko na to jakim jest czy byl czlowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia777
wszystkie kraje gdzie ludzie nie dorośli do samodzielności są religijne, bycie religijnym i posłusznym oznacza że ktoś nie chce brać odpowiedzialności za swoje czyny, chce zostać dzieckiem i wyć do ojca o przebaczenie za grzechy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tu jest dewotką...
agniesia777 - do tej pory cię nikt tu nie obrażał - w odróżnieniu od ciebie - plujesz jadem. Jesteś kiepską d**pą z wielkim zaropiałym ryjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hzgsg
Nigdy nie myślałam o tym, czy boję się gniewu Boga. Kocham Boga i wiem, że On kocha mnie. Na tym się raczej koncentruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dewotko, pisz co chcesz, ale przekonać mnie do świętości księży nie próbuj, bo to kłamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia777
tak samo jak dziecko wyje , bo chce zabawkę, ludzie dorośli chodzą do kościołów i wyją o łaski i mannę z nieba a geje i darmozjady im to ułatwiają - jest taka potrzeba w niektórych społeczeństwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tu jest dewotką...
,,agniesia777 wszystkie kraje gdzie ludzie nie dorośli do samodzielności są religijne, bycie religijnym i posłusznym oznacza że ktoś nie chce brać odpowiedzialności za swoje czyny, chce zostać dzieckiem i wyć do ojca o przebaczenie za grzechy..." jasne - zobacz co się dzieje w Albanii - od 1968 r. jest oficjalnie krajem ateistycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia777
kto tu jest dewotką... TY DUPO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tu jest dewotką...
bosa bosa tralala@tlen.pl'; Dewotko, pisz co chcesz, ale przekonać mnie do świętości księży nie próbuj, bo to kłamstwo. ani słowa o księżach nie napisałam - są osobami publicznymi i powinni być wzorem, jeśli któryś jest winny powinien ponieść konsekwencje- to tylko człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekszosc z tych ktorzy w tym kosciele sa nie wiedza nawet o czym bylo kazanie, bo najwyrazniej gowno ich to interesuje.. chodza tam by sie pokazac, po kosciele pluja jadem i po co to komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Również mi się wydaje
Ja też go kocham i wiem że on kocha mnie ale nie chodze do kościoła Czy jestem w oczach Boga gorsza od ciebie,bardziej grzeszna? -Ksiądz mówił że tak ale ja mu nie wierzę. Jak ty sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hzgsg
A kto twierdzi, ze ksieza są święci? Każdy kiedyś odpowie za swoje czyny i swoje życie. Księża także. Nie sądźcie abyście i wy nie byli sądzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tu jest dewotką...
nie napisałam ani jednego słowa o świętości księży - to tylko ludzie, ale powinni być wzorem, a jeśli któryś jest winny jakiegoś przestępstwa powinien ponieść konsekwencję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hzgsg
Nie śmiem twierdzić że jesteś gorsza ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hzgsg
Maravilha nie wrzucaj wszystkich do jednego worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia777
księża nie mają być święci - mają dobrze zarządzać dupami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia777
a każda która chodzi, daje sobą zarządzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam wiekszosc nie wszyscy oczywiscie ze znajda sie tacy ktorzy chodza do kociola na spotkanie z Bogiem, tylko ilu takich jest naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Również mi się wydaje
Czyli chodzisz do kościoła z jakiego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hzgsg
Agniesia nic sensownego nie piszesz tylko obrażasz innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Również mi się wydaje
Bo ja tak naprawdę nie czuję powodu Czuję sercem że Bóg nie oczekuje tego odemnie A ty co czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia777
powiedz babie "przyjdź do kościoła, tam boga znajdziesz" i masz posłuszną niewolnicę na całe życie... będzie chodziła do końca życia szukać w kościele boga ;) niestety ciągle wiele dup polskich w to wierzy i posłusznie chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolonski
Spoleczenstwo ktore nie chce karmic swoich zolnierzy , bedzie karmic obcych zolnierzy . Ludzie ktorzy nie czcza swojego boga beda czczic obcego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia777
hzgsg ty też nic sensownego nie piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Również mi się wydaje
Jesteś tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można słuchać moralizowania księdza, który ma swoje kobiety, swoje dzieci. Jak to się ma do głoszonej w kościele ^^ czystości przedmałżeńskiej ? Kłamca i oszust ma prawo do spowiadania wiernych ? Do udzielania sakramentów ? - błazenada !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pytanie bylo do mnie? nie chodze do kosciola, czasem mi sie zdazy wejsc do pustego kosciola ( bez ludzi i ksiezy, bez mszy i innych pierdol )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia777
jak widać można...jak nauczysz człowieka od przedszkola to będzie chodził i słuchał z przyzwyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hzgsg
Pisałam z jakiego. Eucharystie ustanowił sam Jezus Chrystus w wieczerniku. To czyńcie na moją pamiątkę. Dla mnie Msza Sw nie jest bezsensownym klepaniem tych samych regułek. Jest prawdziwym spotkaniem z Bogiem. A Komunia Sw. zjednoczeniem z samym Chrystusem. To Ona daje mi siłę do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×