Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wolna i zadowolona z życia

gdzie mozna najszybciej znaleśc prace kierowika sklepu

Polecane posty

Gość JWP Hrabia Ponimirski !!!
A kto niby ma ci odpowiedzieć ? Dział kadr ? Oni tu nie siedzą na tym forum. Najlepiej otwórz własny sklep to będziesz nie tylko kierowniczką ale i właścicielką. A tytułować się wtedy możesz jak chcesz, dyrektor, prezes, kierownik, itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmm , może tu siedza ludzie , którzy maja wiadomosci na temat pracy.............. nie otworze , nie stać mnie ,bo jestem osoba bezrobotną , skad osoba bezrobotna moze miec kasę na otworzenie działalności ? Za pozyczone w dobie kryzysu otwiera tylko szaleniec.................. chyba , że wygram na loterii , ....................:) ale chyba tylko uśmiech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JWP Hrabia Ponimirski !!!
No to na co liczysz ?, na księcia z bajki który zaoferuje ci na byle jakim forum stolec kierowniczy ?. Kobieto !. Na takie stołki to w tym skorumpowanym kraju trzeba mieć zaaajeeebiste plecy. Głowy możesz nie mieć, rąk możesz nie mieć, ale bez pleców to doopa zimna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie że zbytnio przesadzasz , sa firmy , które potrzebuja pracownika na juz , bo jest im pilnie potrzebny , piszesz tak , bo widze , ze juz nie wierzysz w ludzi............ a swoja droga juz bardzo duzo zrobiłam dla ludzi , przydała by sie zapłata za dobro ....................ludzie , którym pomogłam maja sie dobrze , ale nie pamietaja o mnie , ja tez nie zapominam............. tak czekam , bo mam juz nauczeke i za darmo juz wiecej nikomu w niczym nie pomogę tak widze , ze kazdy chce wszystko , ale nic nie robi , zeby to mieć......... ja w tej chwili moge pomóc tylko w zniszczeniu wszystko........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JWP Hrabia Ponimirski !!!
Bo się ciebie boimy :O Chcesz niszczyć, jakaś trąba powietrzna jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo niby dlaczegowszyscy moga zyc dobrze lub w luksusie , a ja nawet nie moge znaleśc normalnej pracy , nie rozumiem tego" Bo żeby żyć dobrze lub w luksusie, to trzeba pracować u siebie dla siebie, a nie szukać pracy! Praca (żadna!!!) nie da ci ani dobrobytu ani luksusów! Zacznij budować własny biznes!!! Chyba że masz dojście do dużego kapitału, wówczas zostań inwestorem i będzie ci szczęście. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia]uO, Jezzzuuuuu "bo niby dlaczegowszyscy moga zyc dobrze lub w luksusie , a ja nawet nie moge znaleśc normalnej pracy , nie rozumiem tego" Bo żeby żyć dobrze lub w luksusie, to trzeba pracować u siebie dla siebie, a nie szukać pracy! Praca (żadna!!!) nie da ci ani dobrobytu ani luksusów! Zacznij budować własny biznes!!! Chyba że masz dojście do dużego kapitału, wówczas zostań inwestorem i będzie ci szczęście. Widze , ze nie czytasz moich temtaó , nie mam kasy na otworzenie biznesu :( wiec musze szukac pracy , zrozumiales ? FAcet z kasa to tylko dodatek , lubie sama zarabiac , dzieki własnej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Widze , ze nie czytasz moich temtaó , nie mam kasy na otworzenie biznesu" Czytam! Ale nie wiem - po co ci kasa na otworzenie biznesu? Są biznesy, gdzie kasa nie jest potrzebna! Wystarczy jakieś 100-120 złotych. Tyle chyba możesz mieć?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukaj a znajdziesz. Też szukałam i znalazłam wkoncu śwetną pracę. Każdy wkoncu znajduje. A w biznesy oszusta uJezu za 100 zł nie wierz. Znowu chce sie ośmieszyć koleś :) Zyczę Ci powodzenia i nie trac wiary w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaAlena
"Bo żeby żyć dobrze lub w luksusie, to trzeba pracować u siebie dla siebie, a nie szukać pracy! Praca (żadna!!!) nie da ci ani dobrobytu ani luksusów! Zacznij budować własny biznes!!! Chyba że masz dojście do dużego kapitału, wówczas zostań inwestorem i będzie ci szczęście." w tym całym MLM zachwalanym przez Ciebie pracują też ludzie na etacie, ktoś musi wyprodukować towary, ktoś to nadzworuje, ktoś tworzy katalogi, prowadzi księgowość itd itp. system MLM też opiera się na pracownikach etatowych, a jakoś tego nie widzisz :D... Jakby Ci etatowi zrezygnowali i nagle wszyscy chcieli być tylko 'handlarzami' w MLM to by nie mieli czym handlować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w tym całym MLM zachwalanym przez Ciebie pracują też ludzie na etacie, ktoś musi wyprodukować towary, ktoś to nadzworuje, ktoś tworzy katalogi, prowadzi księgowość itd itp. system MLM też opiera się na pracownikach etatowych, a jakoś tego nie widzisz " Ależ widzę! Tylko, czy te stanowiska zadowolą wszystkich chętnych i potrzebujących? Bo jeżeli tak, to czemu w dalszym ciągu są bezrobotni? :-) "... Jakby Ci etatowi zrezygnowali i nagle wszyscy chcieli być tylko 'handlarzami' w MLM to by nie mieli czym handlować." Handlarze w MLM nigdy nie odnoszą sukcesu. Ten biznes nie polega na handlu. Ale gdyby nawet rzeczywiście oni wszyscy zrezygnowali, to natychmiast na ich miejsce wejdą inni, kto niema pracy i jeszcze nie zrozumieli, że praca to daleko nie najlepszy sposób na zdobywanie środków. Musisz zrozumieć, że nawołuję, by WSZYSCY W ŚWIECIE przeszli do pracy w MLM. Sygnalizuję jedynie że jest to super-fantastyczna opcja dla przewlekle bezrobotnych i bezskutecznie szukających etatu. Myśląc trochę jeszcze bardziej szeroko, należy zaznaczyć, ze jeśli będzie więcej współpracowników w MLM, to i zapotrzebowanie na produkcję wzrośnie. Jak ktoś zarabia więcej, to i kupuje więcej! Wówczas pojawia się więcej etatów. Proste, prawda? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry! Literówka!!! "Musisz zrozumieć, że nawołuję, by WSZYSCY W ŚWIECIE przeszli do pracy w MLM. " Miało być NIE NAWOŁUJĘ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie zabrzmi to niezbyt skromnie, ale za wyjątkowo rzadkim wyjątkiem, tylko ja jestem w stanie poważnie zaproponować ludziom (w tym oczywiście również tobie) rozwiązanie ich problemów z pracą. Ale niestety dla ciebie samej ty nie chcesz poważnie przyjrzeć się temu, co mam do powiedzenia. Zapewniam cię - nic lepszego nie znajdziesz! Tak prostego i zyskownego zajęcia jeszcze nigdy nie spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uO, Jezzzuuuuu Pewnie zabrzmi to niezbyt skromnie, ale za wyjątkowo rzadkim wyjątkiem, tylko ja jestem w stanie poważnie zaproponować ludziom (w tym oczywiście również tobie) rozwiązanie ich problemów z pracą. Ale niestety dla ciebie samej ty nie chcesz poważnie przyjrzeć się temu, co mam do powiedzenia. Zapewniam cię - nic lepszego nie znajdziesz! Tak prostego i zyskownego zajęcia jeszcze nigdy nie spotkałem. Niezaprzeczalną prawdą jest to, że dla bardzo wielu tylko biznes sieciowy jest możliwością uniknąć biedy i życiowej katastrofy! Może za mało tłumaczysz , a ja jestem malo inteligentna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×