Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vene

Ale mi się "men"trafił!

Polecane posty

Gość kamil79jgora
nie skreślaj go tak od razu, faceci zbyt zadbani też bywają niemęscy. Daj mu szansę. Doceń to że wychował się w trudnych warunkach i daje sobie radę a nie jak jakiś socjolog po studiach narzeka że świat go nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
Nie żegnam tylko wypierdalaj w podskokach bo Inaczej Cie stąd wyniosą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczarowana-dzieki.może kiedyś porozmawiamy, idę stad nie będę z chamstwem rozmawiać,zionie jadem,widać,że przez zycie zbesztany. współczuc trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
tak, są czasami faceci którzy źle się czują jak się codziennie kąpią i zmieniają ciuchy. Szczególnie właśnie w tym starszym pokoleniu, kiedyś ciuchy były drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do konklawe
uchodzisz za inteligenta, a zniżasz się do poziomu prostaka swoimi ostatnimi wpisami. Nie kompromituj się dalej i nie daj sprowokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
Tłumaczę: Sztacheta: Pionowy, drewniany element nosny tzw płotu(ogrodzenia). który skałada się również z żerdzi poziomych. Sztachtę mozna łatwo wymontować w razie konieczności...Np kiedy jakiaś suka sie wścieknie...i użyć jej do zneutralizowania problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
Do Do konklawe Mam w dupie za kogo uchodze i według kogo. jeszcze się nie urodził na tyle inteligentny zeby był w stanie zaszufladkować mnie do jakiejś gejowskiej kwadratowej szufladki w swoim mini móżdżku... Też chcesz wpierdul? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie -zaczarowana!:) zawsze troll schrzani temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do h...
faceci robią na BABSKIM forum????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil-no to absolutnie nie pasowalibysmy do siebie. Nie cierpię takich"niemytych":) Ja przesadnie lubię czystość i aż nie wierzę, w to co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jest TYLKO kamil facetem,wybaczmy mu,niech będzie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można takich ludzi potępiać
faceci robią na BABSKIM forum???????? do niedawna sam się nad tym zastanawiałem, dopóki sam nie odkryłem jak bardzo to pouczające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
Taka jest kolej rzeczy. Wy poniżacie kogoś bo uważacie, że jesteście lepsze a ja poniżam was bo jestem lepszy:) Przyroda. Poza tym na babskim forum z definicji łatwiej o idiotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D ":P:P biedna poczwara,mózgownicę wypaliło!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
zgadzam się że dla kobiet higiena jest bardzo ważna, ale zauważ też jego dobre cechy. Nie chcę popadać w skrajności, ale umyty i metroseksualny koleś też może się okazać chamem, a ten być może przy Tobie by się wyrobił. Choć fakt że jak się nie ma bieżącej wody w domu to codzienne mycie jest uciążliwe szczególnie w zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
Też Ci współczuję i zazdroszczę tak obiektywnego spojrzenia na własną tragedię. Swiadczyłoby to o tym, że jednak nie do końca wypaliło Ci ten szczątkowy rozumek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
Nie wiem kto Ci dokopał i za co ani dlaczego się z tego cieszysz ale podziwiam optymizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilu-wpis pow.do tego psychola. kamil-nie kumam,facet zarabia,nie ma nikogo na utrzymaniu,w siebie nie inwestuje, nie moze sobie łazienki zorganizować?no wybacz! jak ktos mu zwrócił uwage,ze doszedl do takiego syfu, to się obraził,ten ktos był z jego rodziny.I facet go przepraszac musiał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
To, że mówisz o sobie jasno wynika z tego, że sama sobie odpowiadasz na swoje pytania. Niby skąd ja miałbym znać odpowiedzi? Albo Ty coś o mnie wiedzieć... Czyli jesteś na dobrej drodze do zaakceptowania swoich ułomności chociaż wpadasz w rozdwojenie jaźni bo trudno to zaakceptować. Jaśniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paninairo
czym ty się chwalisz autorko? tym, że nie umiesz znaleźć ogarniętego faceta? ja miałęm kilka podobnych randek, tyle że w drugą stronę (z racji płci) no i nie rozpowiadam o tym nikomu, a raczej przykro mi że te osoby mają niewielkie szanse na szczęście mimo dobrego serduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
W obliczu takich tragedi jakich doświadczasz z powodu brzydoty i nieporadności życiowej jasnym jest że szukasz kogoś kto ma gorzej od Ciebie. Biorąc pod uwagę, że posłużyłaś się przykładem kolesia bez łazienki, ojca, dziewczyny i pieniędzy sugeerowałby że jesteś już blisko dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil-uciekam na obiadek:) dzięki. trolli nie karmię,więc idę cos smakowitego zjeść.dziekuję kulturalnym rozmówcom, ajeden cham wypad z tego tematu!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
Być może został tak wychowany i nie widzi takiej konieczności. OK. To jest jego wada i tego nie neguję. Niektórzy faceci są brudasami z lenistwa, a niektórzy bo zostali tak wychowani. Ma on jednak dobre cechy takie jak wysoka pewność siebie, pracowitość, zaradność, oszczędność, szacunek wobec owdowiałej matki. Przy odrobinie dobre woli z takiego faceta można zrobić coś sensownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
Czyli mozna smiało założyć, że gdyby tylko miał łazienkę to już dawno bylibyście po ślubie:) Pokazuje to nie tyle Twoje priorytety życiowe co poziom desperacji w jakim się znalazłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
smacznego dzięki za rozmowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
mówisz, że idziesz na obiad a nastepnie, że jeden cham wypadł z tematu... Cóż...Masz rację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
Czekam z utęsknieniem i dziękuję za wyśmienitą zabawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×