Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vene

Ale mi się "men"trafił!

Polecane posty

Poznałam faceta i uciekłam gdzie pieprz rosnie:D na pozor przystojny nawet ale:jest po zawodowce,jąka się, i mieszka w totalnej riunie z matką:( kurde jakie warunki)bez łazienki,wychodek na dworze.Ten "dom"jest na wsi.Facet pracuje w znanej firmie,zw.z elektryką.Wszystko sklada do banku,a zyje jak dziad.No ima 2 pary butow,na zime i na wiosne/lato.Ale ma sie za bóstwo.Ma 42 lata:)i mowi "wreście":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz-jak zauważyłam brudny kołnierzyk od koszuli,to mnie zemdliło:( to ze szkoda kasy np.na ksiązki,kompplus net,ujdzie ale zeby takim być zacofanym?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewtw4t5
hahaha ale jesteś głupia:P nabrałaś się na te''pozory''a teraz się z niego nabijasz,dobrze ci tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewtw4t5
:P:P dobrze ci tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewtw-a jaką tu krzywdę widzisz moją?Bo ja nie widzę,nie ubolewam,smieję się z tego tylko! Więc się nie ciesz!:PMusisz być dobrze przez zycie zbluzgana!Współczuję i nie dyskutuje z tobą,bo masz odchyły!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatęsknicie za wrednymi
To juz na drugim spotkaniu zaprosił ciebie do swojej wypasionej chaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmarł mu ojciec,więc po pogrzebie kilka dni,powiedziałam,że pójdę na cmentarz.Po cmentarzu chciałam umyć ręce!Podjechalismy do jego domu,cos miał zabrać,no i weszłam na chwile,a ręce umyłam u...siostry!:(bo tam nie było łazienki!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buziolek on
To trafil sie wiesmok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co ja poznałam
podobnego faceta, 35 lat, mieszka z rodzicami, cały tydzień chodzi w jednej koszulce, a zimą w jednym swetrze, z wyglądu przystojny, też składa pieniądze w banku. Dużo by pisać o zachowaniu jego ale nie chce mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda,że ci się nie chce,rozumiem.No tacy są w PL-mile panie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buziolek on
Gdzie wy takich znajdujcie w sekend hendach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buziolek on
Nie w Pl sa tacy,tylko wy jestescie zjebane genetycznie do takich wyborow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
:D O bosze... :D:D:D Ale śmieszne...A śmieje się bo jak napisała autorka trzeba ubolewać więc się śmieje: hahahahahahahahaha :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buziolek on
ubolewajcie nad wasza glupota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
I do tego ZMARŁ MU OJCIEC!!!! Buuuhahahahahahahahahaha..... Ojezuuuu:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też znam taki przypadek. Moja dobra koleżanka trafiła na pana bezrobotnego, mieszkającego z mamą, żyjącego z jej renty i szukającego pani z dobrą pracą oraz własnym mieszkaniem. Pan był miły, kulturalny, ale szybko się obnarzył :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
A niedługo pewnie siostra umże bo przecież jak nie ma łazienki to jej pęcherz pęknie.. AAAAAAAhahahahahahahahahaaaa ooojaaaaaa :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie zapytam tak
a zamierza kiedys cos zrobic z tymi pieniedzmi ? budowac dom, wyremntowac obecny Czy cale zycie bedzie skladal do banku i mieszkal bez kibla w domu? Gdzie go poznalas autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
I powiedział, że odkłada w banku kase a ja jak ten pelikan łykłam to...A przecież on był po prostu biedny...No i ten Ojciec, że zmmarl.. uuuu...dzisuuss jakiue smieszneeeeeeeee::D:D:D:D:D:D I ta siostra nawet nie miała wody zeby przepłukać tego wieśniackiego ryja spuchniętego od płaczuuuu!!! uuuu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
przynajmniej jest pracowity, oszczędny. Niewielu dziś takich. Choc fakt że musi sam zarobić na to co inni często mają po rodzicach. Ale możę co go nie zabije to go wzmocni. A co do słownictwa to powinien się wyrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On nie wyda,coś Ty!:D Na stacji paliw,czekałam jak i on,jak cysterna odj.i tak gadaliśmy o drożyźnie:DAle już spojrzałam,jak w jego yarisie fotel był brudny,więc już miałam "obraz"własciciela':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
O bosz...Jaka ja jestem dowcipna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×