Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vene

Ale mi się "men"trafił!

Polecane posty

Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
konklawe buraku pewnie sam srasz w drewniany kibel za chalupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
nie można przekreślać ludzi którzy się wychowali w biedzie wielu z nich to ludzie wartościowi mimo braku higieny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
vene...przestał Ci się podobać Twój nick czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
Kamil ale to nie chodzi o jego wychowanie tylko obecne zycie. Dorosly facet po 40-stece, brudas. Dom mu sie rozpada a on nic z tym nie robi, bez przesady. On juz dorosl 25 lat temu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
nie jestem vene, ale tak sadzilam, ze pewnie zaraz beda podejrzenia tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
Tak...jeszcze powiedz gdzie mieszka. Zrobimy wycieczke kafeteryjną, STaniemy przed jego chałupą i będziemy sie brechtali dopóki nie zachce się nam lać ze śmiechu...Wtedy wrócimy do hotelu kulturalnie wysiusiać się do kibelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
Bieda nie tlumaczy braku higieny. Znam wielu ludzi biednych, a czystych, dzieci ubrane skromnie, ale czysto. Nie ma lazienki to niech sie w misce myje, ale mydlo i woda nie gryza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
Cwel To Cie rżnie na spółe z klawiszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
Ma ewidentnie, to pewnie z braku kobiety :D bierze mnie za autorke tematu haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
Facet w tym wieku powienien miec swoje mieszkanie, a nie siedziec z mamusia. Nie bez powodu jest kawalerem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
Ale Ona nie wyśmiewała się z jego braku higieny tylko własnie z warunków Ale Wy oczywiście musicie sobie dopowiedzieć bo inaczej nie było by frajdy. Tylko co to za dyskusja która toczy się nie o faktach a o waszych wydumanych wadach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
Ferdek...juz pomijając to, że jesteś podszywem tak samo brzmiącego nicka o czym świadczy ta kropka na końcu to dodatkowo sam załatwiaj swoje sprawy a nie mieszasz mnie w konflikt z kolesiem za którego się podszyłeś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
No bo takie warunki w tych czasach nie sa normalne! Rozumiem jesli ktos jesr zmuszony do tego z biedy, bo roznie bywa w zyciu, ale autorka pisala, ze facet odklada wszystko na konto, wiec stac go te warunki zmienic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana to i tak niezle
ja spotkalam takiego co na in vitro mowil "in devito", "normalnie" " narmalnie" a w smsach pisał sóper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
no to faktycznie :) chlopak mojej kolezanki pisal "idziemy ogladac fim na dividi" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
byc może matka po śmierci ojca ma depresję czy coś w tym rodzaju i on mieszka z nią i się ją opiekuje. Tak też bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
kamil sam nie wierzysz chyba w to co piszesz. Gdyby tak bylo to mieszkalby na swoim, a po smierci ojca przeprowadzil sie do matki na jakis czas, a on zapuscil dom przez lata, nic tam nie robil i zyje w dziadostwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapalenie gangreny
A skad Ty wiesz jak on żyje? Co to jakiś zbiorowy lincz zainspirowany postem jednej idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
Wiem z wypowiedzi autorki. Jaki zbiorowy lincz? Co mam go chwalic za to, ze w wieku 42 lat mieszka z mamusia w rozwalajacym sie domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
narmalnie to troche zalatuje Podlasiem. Tam są też wartościowi faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapalenie gangreny
No dobra to Go skrytykuj. Szkoda, że nie może tego usłyszeć bo moze by się poprawił Jezuuu...faktycznie...co ja robie na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
Tak skrytykuje, bo powodu do pochwal nie widze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
a może np. matka jest chora i on wydaje na leki dla niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
kamil wyobraznie to ty masz... za chwile powiesz, ze piesek kupuje karme psu sasiadow i dlatego nie ma kibla w domu. Ogranij sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapalenie gangreny
Aby mieć kibel w domu potrzebna jest kanalizacja ściekowa. Albo przynajmnie szambo i doprowadzenia. Dodatkowo na takie instalacje trzeba mieć ozwolenie, które też kosztuje. Szambo, ryry doprowadzające i inne części do montażu to wydatek rzędu nie kilku tysięcy a raczej kilkunastu jeśli nie więcej. Za wywożenie szamba trzeba płacić ciężkie pieniądze...Tym cięższe im dalej trzeba po nie jeździć. SAmo pomieszczenie trzeba wyodrębnić w jakiś sposób. Tutaj wchodzi w g jakaś murarka... Kurwa wy by scie wydali ciężkie dziesiątki tysięcy na zrobienie kibl czy wolelibyście odłożyć na mieszkanie podobne pieniądze???? !!!! Skończyłem.. Veni Vidi Vici... Wasza głupota jest niezminie nie do ogarniecia dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapalenie gangreny
sory za "ryry" i inne kwiatki. Także droga vero...niedługo Twój frajer kupi piekne mieszkanko w centrum miasta dokładając pieniądze za sprzedaż ziemi co może już jest w trakcie realizacjii...a Ty będziesz mogła sobie conajwyżej pogadać Z jakimis lansiarzami podobnymi tobie, jeżdżącymi na podrasowanych jawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×