Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vene

Ale mi się "men"trafił!

Polecane posty

Gość zapalenie gangreny
Może jej sie wkład wypisał..A przecież nie będzie kreśliła kamykiem ani patykiem To nie paleoli...Mamy długopisy i łazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
Chciałbym tylko przypomnieć mój wpisik: 15:19 [zgłoś do usunięcia]konkIawe Jak mnie nazwiesz debilem jeszcze raz to za jakieś max 2 godziny będziesz mnie przepraszała. Chcesz tego? Dziękuje...Obejdze się. Wystarczy mi satysfakcja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgghghghh
ale idotki w temacie - może same byście się pochwaliły córunie urzędasów i innych pociotków polszewików i komuchów.... ciekawe do czego byście doszły gdyby nie ci wymienieni.... chyba że dupami ostro pracuje Jakie wy fajne jakie zadbane.... ale wełbach strasznie wiater hula wiecie że w Polsce co któreś dziecko głoduje lub niedojada, wiecie że 2 mln jest bezrobotnych a kilka mln wyjechało za chlebem bo ten kraj to totalna nędza dzięki 50 latom niewoli sowietów i "polskich" zdrajców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
Facet o ktorym pisze autorka to zwykly brudas i niedbaluch. Gangrena ty mi tu nie wyliczaj kosztu budowy lazienki, bo wlasnie buduje dom, za wlasne pieniadze wiec w kosztach jestem na biezaco, a to, ze facet 42 letni sra w kibel drewniany to wstyd. Ile jest domow gdzie ludzie dobudowuja lazienki, pelno. hgghghghh opanuj sie! dobrze wiem jak ciezko o prace. Do tego co mam doszlam wlasnymi silami, nikt mi nie pomagal, wiec skoncz z tymi swoimi wywodami. Jak facet jest lewus to dla niego tlumaczenia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
Oczywiście, że masz racje. Wszyscy faceci to flejtuchy i brudasy. Szczególnie CI którym da się to wypomnieć pod ich nieobecność Sama napisałaś, że jest zwykły...No to co się tak spinasz jak przy porodzie? A co do kosztów to już napisałem jaka jest alternatywa. Apropo: A Ty gdzie srasz obecnie skoro byudujesz dopiero przytulny kibelek dla rodzinki? Sama go budujesz? Jesteś kobietą pracującą, żadnej pracy sie nie boisz? Sama będziesz też wynosiła te hektolitry gówna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
Nigdzie nie napisalam, ze wszyscy faceci. Nie wciskaj mi twoich slow w moje wypowiedzi. Napisalam, ze facet o ktorym pisze autorka. Budujemy go razem z mezem, a co cie to obchodzi? Nie twoj ineteres! Jak idziesz do baru i zamawiasz drinka to prosisz o slomke, czy sobie z butow wyjmujesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
no pewnie, ze sie nalezalo :D widac taki sam typ jak ten o ktorym autorka pisala, stad to poruszenie :D swoj swojego broni haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
:D:D No widzisz. Twoja sprawa. Nie uważasz, że to też jego sprawa gdzie sra? Swoje sranie uważasz za czynność wielce osobistą, chronioną tajemnicą państwową Natomiast sranie bliżej nieznanego CI człowieka już za sprawę wielkiej wagi publicznej. Dodatkowo z miejsca srania czynisz przyczynek do wyciągania daleko idacych wniosków dotyczących jego charakteru. Co do słomy w butach to niestety nie stać mnie na buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
Zgadza się Należało mi się zwyciestwo i je mam:) A Wy mozecie sobie najwyżej popierdolić o śłomie w butach z braku argumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
Zmieniasz temat, typowe gdy brak argumentow. Glownym problemem jest tu niechlujstwo tego faceta i brak chęci zmiany tego, a nie to gdzie sra, bo dla mnie to i we własnej chałupie może na środku pokoju. Problem w tym że jak na 42-latka to żal i śmiech mieszkać w rozwalającym się domu bez łazienki. Nawet przez wzgląd na tą matkę powinien coś zmienić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
zwyciestwo ? haha tak sobie tlumacz :D humor mi poprawiles tym zartem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
A co Ty jesteś jakaś wyrocznia w sprawach wszelakich? Może jest naturalistą i lubi se postawić klocka w trawie nad rzeką. Chuj Ci do tego tak samo jak jemu do Twojej łazienki...A skoro tak bardzo się zacietrzewiłaź żeby poniżyć tego człowiek na podstawie kilku niepewnych i wielce subiektywnych "faktów" To może zastanów się skąd w Tobie tyle zawiści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
"jak pisalem bidny chlopina-spotyrany przez zycie," dokladnie:) Jeszcze pewnie kosz za koszem, bo watpie zeby jakas zdesperowana laske znalazl, dlatego taki ciety na kobiety, ale jak to mowia "najmniejsze pieski najglosniej szczekaja" wiec konklawe mozesz sie schowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
Ja nie mam powodow do zawisci, bo mam fajne i udane zycie:) Ty probujesz tu kazdego obrazac, przypadek? Nie. Niechlujstwo zawsze nazwe niechlujstwem! Ja nie popieram mamisynkow i nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
No jasne. Teraz skupmy się na udowadnianiu, że to o mnie chodzi... Boze co za przygłupy na tym forum. Coraz gorzej tu sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
Skoro nie masz powodów do zawiści to po co sie tu produkujesz i wizualizujesz sobie dupsko jakiegoś wieśniaka podczas oddawania stolca? Mało przygód w życiu czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
Siedze to bo lubie sie posmiac z wypowiedz osob takich jak Ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
"co za przygłupy na tym forum." prezentujesz najciezsza odmiane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
Słyszałas kiedyś aby arystokracja rozmawiała przy wieczerzy o zwyczajach pospólstwa związanych z czynnościami fizjologicznymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
No ok skoro uważasz, że sranie do porcelanowego kibla to wyznacznik szczęścia i sukcesu życiowego to niestety muszę przyznać Ci racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
Oszczedz sobie i tak juz sie zblazniles na kazdej linii chlopcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
Tak? Na jakiej np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×