Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vene

Ale mi się "men"trafił!

Polecane posty

Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
a przytocz moja wypowiedz w ktorej napisalam, ze jest to wyznacznik szczescia? To zal i wstyd byc takim niechlujem jak facet o ktorym dziewczyna mowila. Przyczepiles sie do kibla, bo nie masz nic ciekawego do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
Ja sie do kibla przyczepiłem? To Ty sprawiasz wrażenie jakbyś nie mogła bez niego żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
Tak Ty sie przyczepiles. Moze Cie uswiadomie. Lazienka to nie tylko "kibel". To takze prysznic, wanna, umywalka itp Oswiecilo? Czy dalej wymieniac neardentalczyku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
Budujesz dom z kiblem? lubisz się przechwalać co? Pewnie dlatego nie chcesz mówić gdzie załatwiałaś swoje potrzeby wcześniej:) Nasrało na pagony? Awansik społeczny się przydarzył i teraz trzeba głośno kwiczeć żeby wszyscy wiedzieli, że jesteś wielka pani z kiblem. A Temat właśnie jest o kiblu i o niczym więcej. Ale dla was każdy temat w którym mozecie "udowodnić" swoją "wyższość" bazując na chociażby na durnym kiblu jest na wagę złota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
Ferdynand nie okreslilabym tego lepiej :D trafiles w 10 :) Konklawe w przeciwienstwie do Ciebie nie mieszkam w stodole, tylko w domu, a teraz buduje swoj dom:) Uuu.. kiepsko, z kazda swoja wypowiedzi gorzej z Toba haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
Chciałbym CIę uswiadomic, że neandertalczycy wygineli jakieś 40 tys lat temu a homo sapiens nie pochodzi od nich. To były równoległe linie genetyczne. Ponadto żaden naukowiec nie twierdzi, że byli mniej inteligentni od homo sapiens. Ferdynand....Przestań mnie wkurwiać i robić sztrym gościowi, za którego sie podszyłeś. I tak wiem kim jesteś. Albo powiedz coś z sensem albo wypierdalaj do swojej szkoły cieciu poprawiać dzieciom dyktanda za kanapki z drugiego śniadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
nie mieszkam na wsi Ale nie znaczy to dla mnie tak jak dla was, że koniecznie muszę obrazić wszytskich tam mieszkających Uważasz, że takie klasyfikowanie ludzi świadczy o Twojej inteligencji i kulturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
Konklawe nerwy Cie poniosly? Haha bardzo dobrze, teraz dopiero mam satysfakcje :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morena21
Jak juz to w temacie powinno byc ,,mAn,, gdyz forma men jest liczba mnoga i oznacza mezczyzni ;) a Ty narzekasz na jednego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
konklawe w zadnej mojej wypowiedzi nie znajdziesz obrazliwych postow na wies, bo ja nigdy ludzi mieszkajacych na wsi nie krytykowalam, bo ja wies uwielbiam, sama mieszkam na wsi. Krytykowalam jednego brudasa za jego niechlujstwo i zdanie podtrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
W stodole sie nie mieszka. Stodoła to pomieszczenie gospodarcze min do przechowywania słomy ale nie tylko. Obora...Pomieszczenie gospodarcze...Taki większy pawlacz...przeznaczone dla zwierząt hodowlanych. Czasami spotyka się również wozownie...Pomieszczenie dla ciągników i innych specjalistycznych maszyn rolniczych. Kurnik...wiadomo Jeszcze jakieś niejasności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
O wow ale zaszpanowales :) Wszystkie laski twoje z kafe po tym poscie :D Jeszcze cos ciekawego masz mi do powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
Słuchaj gupia kurwo Jedynym Twoim celem jest wkurwienie mnie co Ci sie udało Widocznie nie masz co robić na tej twojej wsi w tak piękny dzionek że siedzisz tu i klepiesz tylko po to żeby kogoś wkurwić więc aby nie zostawić sprawy niezałatwionej do końca to na pożegnanie: \ Chuj Ci w srake i żeby Ci w dupe wlazło stado szczurów które mieszają po sąsiedzku oraz żeby Twoje dzieci nie wrodziły się w Ciebie bo byłaby to porażka wychowawcza. WYPIERDALAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
Haha udalo mi sie to co osiagnac chcialam. Co buraku zabolalo? Pojechalam ci jak tylko chcialam :D pokazales jaki blazen z ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
Ale nie traktuj tego jako zwycięstwa w dyskusji bo chmara komarów też może człowieka doprowadzić do szału ciągły brzęczeniem...zupełnie tak jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
pokaze twoja wypowiedz moim kolezankom to sie posmiejemy wspolnie z ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
oczywiscie, ze zwyciesto... nic innego. Zdeptalam cie buraku cukrowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
Taak...Strasznie mnie zabolało, że tacy debile jak Ty i dajmy na to Duch kafe;) siedzą tu w jednym celu...Który podałaś wyżej;) Miłej zabawy W świetle Twoich celów dyskusja dalsza jest bezsensowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
O prosze jak tchorz ucieka, az sie kurzy za toba. pokazales ile jestes wart :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
Przecież jedyne koleżanki jakie masz to te z kafe durnoto:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
Tak sobie tlumacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
No sory ale nie spędze całego dnia na machaniu łapami w celu przewietrzenia Twojego smrodu...wole się oddalić a Ty tkwij w swoim zwycięskim gówienku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
Jestes tak zalosny, ze az szkoda mi ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
Idz bo juz pokazales cioto jaki buraczysko z ciebie :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
cioto? Oj duchu duchu...Przebierasz sie już za panienki? I gdzie się pryszczyc podział z kropką na końcu? Pogadajcie sobie...ze sobą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHDFVVBEVBIKVEJVN
duchu? juz majaczysz, w twoim stanie to sie zdarza:) mialo cie nie byc, co tu jeszcze robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×