Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zainspirowana innym tematem

Czy ktoś tu przeżył pewne "rozczarowanie" płcią swojego dziecka?

Polecane posty

Taaa,cukiereczki ,heeh, czasami tak potrafią dac popalic ze wcale tak slodko nie jest,zwłaszcza im starsze tym bardziej domagają sie coraz wiecej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie podobnie
dla mnie obojetne bedzie napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chciała syna ale co bedzie to bedzie tak samo kochane... w tym tygodniu sie dowiem jak sie nie odkreci d... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wszytskim mówiłam, że w sumie to mi obojętne ale w głębi duszy chciałam tak strasznie córkę... i kiedy po porodzie dowiedziałam się, że to dziewczynka to byłam najszczęśliwsza na świecie... potem trochę ochłonęłam i uświadomiłam sobie, że na dziewczynki czeka w życiu tyle zagrożeń róźnych i że trzeba w nie włóżyć dużo pracy aby nauczyć ją odpowiednich zachowań, podejścia do życia... moja malutka raczej nie należy do typu księżniczki więc jest szansa, że sobie świetnie poradzi w życiu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qaaszzxxz
chcialam miec core, mam syna ale jest dobrze.Grzeczny i kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zawsze chcialam miec synka, a czesto lapie sie na tym, ze mysle o coreczce. Wiec to bedzie obojetne. Zreszta, moj ginekolog nie mowi co bedzie, bo potem wlsanie sa rozczarowania przy porodzie: a mial byc synek:O Wiec mnie to obojetne, co bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxccvg
mam 2 synow blizniakow, ale chcialam miec corke bo u mnie w calej rodzinie to chlopy, bracia, kuzyni, wujkowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przezylam rozczarowania. Bardziej moja mama hehe Ja chcialam miec pierwszego chlopca i byl chlopiec.Drugie bylo mi obojetne i jest drugi chlopiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergerha
Ja tak miałam, chcialam mieć córkę a urodziłam syna. Wiedząc o moich oczekiwaniach nie chciałam poznac prawdy aż do porodu, żeby się nie nastawić negatywnie do dziecka, bo może po porodzie jak zobaczę, to mi się odmieni. TaK Się nie stało, był płacz, nie chciałam się nim zajmować, po prostu czułam, że nie tego chciałam. Niektóre kobiety mówią, że nie zamieniłyby syna na żadną dziewczynkę a ja gdybym mogła miec na to wpływ to chętnie chciałabym mieć córeczkę zamiast tego chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do bergerha
bergerha czytam twouje wpisy ,i czyta reszte wpisow i np strone wczesniej tutaj niekotre kobiety wypowiedzielay sie ze chcialy miec synow ale mają corki,i chyba tak sie dzieje ze jak chce sie miec usilnie core, to bedzie syn i odwrtonie, moze spropbuj ponownie bez nacisku na plec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczynki to dziewczynki
a chłopcy to chłopcy bo każda płeć na swój urok :). Dziewczynka to przyszła kobieta więc już w dzieciństwie jest taką malutką dojrzałą i ma tą opiekuńczą cechę w sobie. Chłopcy to przyszli faceci więc ..no ... wiadomo jak jest :D ale zarówno jedno jak i drugie to dzieci :). Ja mam córcię i jest taka jak sobie wymarzyłam czyli pół delikatna i słodka a pół łubuzica :D. Łubuziarstwo ma po mnie ale potrafi być przekochana i taka mądra. Kocham swoją malutką (ma 2 latka) choć wiadomo że na to jakie jest dziecko ma duży wpływ podejście rodziców (szacunek do dziecka, akceptacja tego jakie jest, układanie i wychowywanie a nie chowanie - podstawa). Nigdy nie pragnęłam syna ale może być tak że przy drugiej ciąży będzie właśnie syn :). Trzeba w życiu spróbować wszsytkiego i nie zamykać się na konkretną płeć czy wymagania. Uważam że to dzieciom dzieje się krzywda a nie dorosłym którzy sobie coś ubzdurali. Współczuję dzieciom które nie są wymarzoną płcią dla rodziców, współczuję dziewczynką które muszą pełnić słodką, różową rolę przypisaną przez mamę czy babcię , współczuję chłopcom którzy są ciućkani przez mamę czy tatę a potem rosną sieroty. To dorosły musi najpierw dostosować sie do dziecka, nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do witch princess
czy jak ci tam :D.....PIERDOL SIĘ ze swoją pokorą i spieradalaj na jogę wiariatko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do witch princess
spierdalaj pojebusko . Sama będziesz miała raka ty pierdolcu , już cię przeklinam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skjdfkddjkfj
Dziecko Natury :D. O kurcze a myślałam że bardziej pojebanych tu osób już nie ma :D ....a jednak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam dzieci. planuje tak mooooże za 10 lat jeśli w ogóle i TYLKO chłopca chcę - jeśli w ogóle poczuje instynkt. jak będzie dziewczynka to oddaje do adopcji. owszem, uważam, że mam zachcianki i lubie je spełniać.ot takie małe zboczenie :) Życie mam tylko jedno i mam zamiar je przeżyć jak chce i nie ma w nim miejsca dla dziecka płci żeńskiej. szkoda tylko, że jak się okaże w ciąży że dziewczynka to zmarnuje sobie 9 miesięcy życia i figurę, no ale trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka26
księżczniczce już podziękujemy i odsyłamy do run :D a co do tematu to uważam że każdy czuje jak czuje i nie ma na to rady, można jedynie użyć na początek rozumu zamiast emocji a potem pokochać swoje dziecko . Chłopiec czy dziewczynka , jedno i drugie tak czy tak noszą naszą krew i nasze geny więc nie ma już bardziej swojej istoty niż dziecko i tak też należy na to patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka26
mariannam27 O , nareszcie wypowiedziała się osoba pasująca do kafe :D. Kurcze, pewnie będziesz mieć córkę ...aż współczuję twojej figurze :D a reszcie od szyi w górę można już zacząć współczuć :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hru76
Twoja stara jest taką rozepchaną k... i co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riueirur
Ty się już nie wypowiadaj bo będziesz mieć nowotwór a to gorsze niż rozepchana figura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdddddsaaaaaaaaaaaaaaaaaa
witch princess = cancer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdddddsaaaaaaaaaaaaaaaaaa
witch princess widzę że jesteś nieszczęśliwą osobą, widzę też że nie potrafisz żyć bez kafe ale najgorsze jest to że widzę u ciebie chorobę która cię fizycznie wykończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdddddsaaaaaaaaaaaaaaaaaa
O kurwa, widzę też że jesteś brzydka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga wszystkie pasujecie do kafe, tylko same siebie okłamujecie:) ja jestem jaka jestem i się tego nie wstydze:) uważasz, że to co powiedziałaś to jakaś obelga czy coś? bo widzisz, jeśli ktoś jest tak zapatrzony w siebie jak ja to ciężko go obrazić, aczkolwiek próbować można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka26
mariannam27 Nie no coś ty , obrażać nie miałam w planie , zwyczajnie myślałam że jaja sobie robisz i piszesz provo (nadal tak uważam ) ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowo? bynajmniej jestem konsumpcyjnym skurwielem i wszystko postrzegam przez pryzmat mojego widzimisię i chcenia, niekoniecznie racjonalnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeirjejkfhjfhjf
Witch princess dzieciaku weź już nie rób z siebie idiotki bo zaśmiecasz forum swoimi pierdołami ;). Idź kup sobie nową czarną tapetę do pokoju i wyszukuj w niej cienia guru debilko :D ....a tak poza tym dorośnij i nie siedź na kafe , forum dla kobiet a nie dojrzewających pryszczaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmigła
rodzi sie mały człowiek i już na początu wszyscy są zawiedzeni, że to nie dziewczynka, albo, że to nie chłopiec. leczcie się głupie matki. ja znałam położną, która powiedziała lalkę sobie kup głupia kobieto, a nie płaczesz, że masz córkę zamiast syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irwuriheruhr
Taka z niej witch princess jak ze mnie arcykapłan :D. Dziecko drogie im bardziej będziesz straszyć rakiem tym większa sraczka cię dziś spotka . Przesłanie dnia dla ciebie - Sraka czeka na ciebie .....ommm, ommm. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×