Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

no to nie ma bata że jestem w ciąży skoro beta przyrasta dwukrotnie co 2 dni ... bo ja ten test o czulości 10 robiłam 21.09 .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekamy do wyniku. Pogoda robi się okropna, całe szczęście, że pod koniec znowu ma być ładnie. Muszę jakąś sobie kurtkę nową sprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) właśnie zrobiłam sobie kawę i odpaliłam laptopa żeby zobaczyć co u was :) Firankaa poproszę o jedną piżamkę z dziurką @ mi się skończył więc niedługo starania i będzie jak znalazł :) mala1407 nie trać nadziei :) wierzę w to że ci się uda :) Wrześniowa** naprawdę taki mąż to skarb :) Alutkaa będzie dobrze puki nie masz @ wszystko się może udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi sie nie uda to ja biore 7 piżamek z dziurką na każda na inny dzień tygodnia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała skoro test pokazał pozytywny to coś musi być.. inaczej mnie też by oszukał, albo go może źle zrobiłaś? nie mam pojęcia. No mogła być wadliwa jedna sztuka, ale prędzej by pokazał neg. niż pozytyw (chyba!) nie ma co gdybać tylko czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jeszcze opcja że tak jak sobie mocno wmawiam objawy ciążowe to sobie wmówiłam że coś tam widziałam ..... aaaa pewnie bedzie 0,1;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Witajcie kochane! ja to jestem jakas dziwna wczoraj krostki na dekoldzie, od 2 dni glowa okropnie mnie boli, do tego okres brrrrrrrrrrrrr martwie sie ze mam uczulenie na castagnusa, lub wiesiolka :O jak nie przestanie glowa bolec jeszcze 2 dni to bede musiala odstawić lek który mi ją powoduje... póki co wzielam ibuprom i mi lepiej :) wrzesniowa jaki ranny ptaszek sie z Ciebie w ciąży zrobił :) Mama Truja witamy w nowym cyklu ;) ......w końcu któraś z nas musi... !! Alutkaa w tym cyklu sie uda nam :):) mala no to nie trać jeszcze nadziei :) jesli jednak nie ten cykl, to nie smuć sie pizamki z dziurką dla Ciebie sie znajdą ;) Aga jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie odebrałam testy owulacyjne i ciążowe jestem zaskoczona że tak szybko zamówiłam w czwartek późnym wieczorem i już dziś je dostałam jeśli chodzi o czas realizacji to jestem w szoku zobaczymy teraz czy tak samo będę zadowolona jeśli chodzi o jakość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
KiedysMozeSieUda oczywiscie dla Ciebie tez pizamka sie znajdzie :P Fajnie ze masz juz testy, kiedy zaczynasz je robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firankaa zaczynam testować od 29.09.12 według kalendarzyka małżeńskiego owulacja jest przewidziana 3/4 października więc zaczynam testowanie wcześniej żeby przypadkiem jej nie przeoczyć :) a Ty od kiedy możesz zacząć testować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
ja to jeszcze dluuugo poczekam... podejrzewam ze owulacje bede miala pomiędzy 7 a 9 pazdziernika i z pewnością tez zaczne juz te testy robic w okolicach 04 pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga198824
Witam was dziewczyny.. Chciałabym rowniez do Was dolaczyc apropo staran.. My z mezem ogolnie staramy się od 3 lat ze tak powiem "na sucho". teraz jestem na etapie 10 dni - luteina - po tych dniach czekam na @, a po @ zaczynam 4 miesieczna kurację z clostylbegit (wspomaga i wywoluje owulację) apozniej 3 faza cyklu na duphastonie... zobaczymy czy się uda w tych 4 cyklach, jesli nie to czeka mnie laparoskopia, a jesli i to nie pomoze to leczenie nieplodnosci w wyspecjalizowanych klinikach. Mam nadzieje ze jednak zakonczą sie nasze oczekiwania na tych 4 miesiacach.. Postanowilam do was napisac bo to zawsze jakies wsparcie. Zawsze mozna pogadac no i sie wyzalic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga198824 Witaj :) jasne że możesz do nas dołączyć :) oby wam się jak najszybciej udało a co jest powodem tego że staracie się już 3 lata ? gdzie leży problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż za zrządzenie losu ... dziś dostałam @ i odebralam przed chwilą wyniki z bety ... 0.00. Więc gorzej niż myślałam :) witaj nowy cykluuuuuU!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutkaa wpisałam nas juz :* Nick .............Wiek....ostatnia@..... .cykl starań......kolejna@ Staraczkaa........20.......26.08...................1..... ......... Alutkaaa...........28.......24.09...................1.... ..........24.10 Wrzesniowa**.....25.......30.08...................1...... ........fasolinka!:) mala1407..........23.......24.09....................9.... ..........24.10 Majka88...........24.......17.09....................3.... .......... rybalopika........29.......01.09......................1.. ..........29.09 ambaje83..........29.......03.09...................16.... .........03.10 Karolkazlasu......30......18.09......................5... ..........15.10 KMSU...............22.......19.09.....................6.. ...........17.10 Firankaa..........28.......23.09......................2.. ...........22.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutkaa wpisałam nas już:) Nick .............Wiek....ostatnia@..... .cykl starań......kolejna@ Staraczkaa........20.......26.08...................1..... ......... Alutkaaa...........28.......24.09...................1.... ..........24.10 Wrzesniowa**.....25.......30.08...................1...... ........fasolinka:) mala1407..........23.......24.09....................9.... ..........24.10 Majka88...........24.......17.09....................3.... .......... rybalopika........29.......01.09......................1.. ..........29.09 ambaje83..........29.......03.09...................16.... .........03.10 Karolkazlasu......30......18.09......................5... ..........15.10 KMSU...............22.......19.09.....................6.. ...........17.10 Firankaa..........28.......23.09......................2.. ...........22.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała myślałam, że padnę jak przeczytałam "fasolinka" hahaha! Kurcze przykro mi, że się wam nie udało, teraz to jakaś samotna się czuję, bo Gagkan rzadko tu wpada. Mam nadzieję, że nadrobicie zaległości w październiku, bo nadal będziecie celować na czerwiec prawda? czy już na lipiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyliczyl mi portal 04.07 :DDDDDDDDDDDD ale wątpie żeby się w tym cyklu udało więc moze być też koniec lipca/początek sierpnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyliczyło mi że 04.07 :) ale znając moje szczzęście ten cykl też przyniesie co najwyżej @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyliczyło mi że 04.07 :) ale znając moje szczzęście ten cykl też przyniesie co najwyżej @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyliczyło mi że 04.07 :) ale znając moje szczzęście ten cykl też przyniesie co najwyżej @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×