Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

no na pewno nie @. cykle w miare regularne. nie wiem. nie wiem czy jechac po test czy czekac do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa a ty mialas jakies plamienie po owu w tym cyklu do momentu zrobienia testu?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 1 ciąży nie miałam żadnych plamień,podbarwionego śluzu ani w okresie po owu ani na okres, teraz też nie mam. To się chyba rzadko zdarza, że można ujrzeć plamienie przy zagnieżdżeniu. Jak ktoś tak ma to fajnie, bo to 1 oznaka :) Ja na Twoim miejscu bym poszła kupić test (ja to ja ta niecierpliwa) zobacz na moim przykładzie jak hcg przyrasta rano nic, a popołudniu już kreski. Dzisiaj też robiłam popołudniu. Ten z czułością 10 na pewno Ci pokaże kreski jak coś będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho już widać ciążowe zmienne nastroje :P to leć teraz do apteki albo sklepu wyślij męża jak Ci się nie chce samej iść. Mój już kiedyś szedł 2 razy. Nie powiem, że był super zadowolony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój to się kilka razy wcześniej pytał czy robiłam to za każdym razem usłyszał "nie, nie robiłam zrobię później" :) także rozumiem Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny przepraszam, ze tak z doskoku pisze, ale wyczytalam, że jest sukces :) Wrzesniowa, moje najwieksze gratulacje dla Ciebie!!! Super, ze sie udalo. Zazdroszcze Ci strasznie, okropnie :) pozdrawiam reszte dziewczyn, moze jutro wpadne na dluzej. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie, Wrześniowa, ja już jestem umówiona z Firanką na następny cykl :). A nie lubię robić z gęby cholewy :P. Poza tym serio - od ciąży nie boli gardło ani nie cieknie z nosa :). W poprzedniej ciąży nic mi nie było - jesień, zima, wszyscy chorzy a ja zdrowa. Teraz się najbardziej martwię, żeby Truja nie zarazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chorowałam w ciąży i w połowie i na sam koniec ;) jednym słowem TRAGEDIA, bo nie można przyjmować leków mocniejszych chociaż i tak pod koniec jadłam antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na tydzień przed porodem gardło złapało, ale syropek prawoślazowy załatwił sprawę w 2 dni, także nic poważnego co by wymagało interwencji lekarza :). A tak - nic mi nie było. Piżamka z dziurką "Od Firanki" powiadasz, hmmm...? Kurczę, chyba znalazłyśmy niszę na rynku :D. I nazwę dla firmy ;). Teraz tylko slogan "piżamki dla staraczek - NIEZAPOMNIANE wrażenie", "Twoje noce jeszcze nigdy nie były tak ciepłe" albo "po co rozmieniać się na drobne? tylko konkrety" czy też "bez zbędnych ceregieli" ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, z Ciebie to już żadna testerka piżamkek "staraczkowych", Ty wskoczyłaś "półkę wyżej" ;). Ale ciągle jest nas tu sporo próbujących, więc temat testowania zostawmy otwarty :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwila, chwila, miałyśmy się zamienić na sposoby znoszenia ciąży - tym razem to ja będę miała niepohamowany apetyt na seks i zero mdłości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamatruja ale na razie to jeszcze mi się nie chce :D mój mąż zaczyna mieć zachcianki ciążowe i coraz więcej je. W poprzedniej ciąży odczuwał też różne apetyty i miał mdłości nawet, cholera znowu 2 osoby ciążowe mi nie są potrzebne w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiałam się, że jemu brzuch rośnie podobnie jak mi ;) bo faktycznie przytył. No, ale żeby już teraz tak mieć, jak ja nawet nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój mąż "zajada" stres ;) - już macie jedno dziecko, więc wie, że to nie będzie taki miód :D. Ja mam nadzieję, że w kolejnej ciąży mój Małż będzie chociaż mógł porządnie poczuć jak się dziecko rusza i kopie, bo miałam łożysko na przedniej ścianie i działało jak materac - kładąc mi rękę na brzuchu prawie nic nie czuł, a Truj w środku wariował :). A później dziecko zrobiło się duże, odwróciło się i już nie kopało, więc nawet się biedny nie za bardzo mógł wczuć w rolę ojca :D. W ogóle patrzył na ten mój brzuch z lekkim niedowierzaniem i chyba lękiem ;), ale jak się Truj pojawił, to naprawdę ciężko mi choćby przypomnieć sobie, żebym widziała na własne oczy lepszego ojca niż mój Małż :D. Mogę być z niego dumna ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamatruja ciagle chodzi i mnie caluje widze ze sie cieszy. Juz sie wkrecil choc mowie mu ciagle ze to jeszcze wczesnie. Corce mowi ze.bedzie miec siostre hehe. Faceci czasem zaskakuja;) fajnie ze masz takiego meza to skarb.:) ja czulam ruchy szybko dosyc w 16tyg. Juz takie porzadne byly a.jak maz reke kladl to mala cichla ;p . Mala jak tam? Kupilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czytam dziewczyny wasz wątek już od dłuższego czasu :) Przede wszystkim gratuluję tym, którym już się udało, a za pozostałe trzymam kciuki! też chciałabym rozpocząć starania, dlatego sobie pomyślałam aby włączyć się do wątku! fajnie mieć kogo podpytać o radę - czy można zatem dołączyć? w tym miesiącu już na pewno wypadam jeśli chodzi o starania, bo pod koniec tygodnia powinnam dostać okres.. ale od następnego cyklu.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybalopika witamy serdecznie :)0 Mnie zostały jeszcze 2 testy o czułości 25. zamierzam wykorzystać 1 jutro i 1 we wtorek. jak znów nie będzie NIC no to odstawiam luteinę i czekam na @. Nowy cykl- nowe możliwości !!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybalopika witamy serdecznie :)0 Mnie zostały jeszcze 2 testy o czułości 25. zamierzam wykorzystać 1 jutro i 1 we wtorek. jak znów nie będzie NIC no to odstawiam luteinę i czekam na @. Nowy cykl- nowe możliwości !!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak w ogóle to nawet dobrze że tak się dzieje bo chcialaym zeby moje dzieciątko urodziło się w LIPCU :) i taki wątek założę jak w następnym cyklu znów nic nie wyjdzie! ( wtedy w kolejnym jest szansa na przełom lipca/sierpnia ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
ooo jakie tu rozmowy ciekawe się odbywają gdy mnie nie ma :):) Mama Truja dziękuje za lojalność w związku z naszą umową o nastepnym cyklu :P:P hehehe Wiecie co ja prowadze swój maly sklepik, który niezbyt idzie, wiec moze to i dobry pomysł by się przebranżować i sprzedawać pizamki dla staraczek z dziurką hehehe, wy jako pierwsze klientki i współpomysłodawczynie macie je gratis :D:D kto wie moze to i by był dobry pomysł na biznes :) Wrześniowa, gagkan i Aga juz nie dostaną pidzamek :P Mala przykro mi ze jednak nie udalo sie no to witamy w nowym, dopiero zaczynającym sie cyklu.... razem nam szybko zleci :) rybalopika witamy :) Ja mam dopiero drugi dzien cyklu, wiec nie bedziesz sama jakby od początku zaczynala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za przyjęcie :) to moje pierwsze starania! o dziecku już myślę od dawna, ale nie mogłam się zdecydować, ale chyba już czas..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Nick .............Wiek....ostatnia@..... .cykl starań......kolejna@ Staraczkaa........20.......26.08...................1.............. Alutkaaa...........28.......27.08...................1..............23.09 Wrzesniowa**.....25.......30.08...................1..............26.09 mala1407..........23.......24.08....................9..............26.09 Majka88...........24.......17.09....................3.............. ambaje83..........29.......03.09...................16.............03.10 Karolkazlasu......30......18.09......................5.............15.10 KMSU...............22.......19.09.....................6.............17.10 Firankaa..........28.......23.08......................2.............22.10 rybalopika wpisz sie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×