Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość Firankaa
No ja juz po pracy w domku. Kupilam dzisiaj castagnusa i oeparol- olej z wiesiolka... czytalam ze duzo kobiet po tym połączeniu zaciążyła :) no zobaczymy, moge byc waszym królikiem doświadczalnym :P ale kurcze to wszystko drogie. Najtanszy byl castagnus, oeparol 30 zl... ten zel ulatwiający plemnikom droge 80 zl ( jeszcze sie zastanawiamy nad nim) i jeszcze chcialam Salfazin dla męża, podobno tez super dziala... ale to tez 30 zl... worek bez dna, a co będzie jak dziecko sie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Firanka to super! Szkoda ze to to takie drogie Ja.juz leze w lozku padam do jutra dziewuszki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
dobranoc wrzesniowa. Musisz dbać o siebie, wiec faktycznie idz juz spac :):) do juterka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze przed pojsciem spac weszlam poczytac co tu sie działo :D imprezka byla udana :) wytanczylam sie za wszytskie czasy :) @ sie jeszcze nie rozkrecił jutro decydujący dzien w sumie dzis:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka, ale śmieszne :D muszę kupić jakiś inny test innej firmy z czułością 25 i wtedy się zobaczy czy to prawda. Dziewczyny trzymam kciuki :) powtarzajcie " nie no jeszcze któraś z nas musi być w ciąży " hahahah! taka ciążowa mantra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, robiłam rano teścik i ... to co zobacyzłam to mnie zszokowało na maxa. bardzo bardzo bardzo bardzo blada 2 kreseczka, po czym zniknęła :( i już nawet pod światło nie było jej widać:(((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrześniowa gratuluję że Ci się udało !!!!!!!!!!!!! moja kreseczka była przez 2 minuty tak blada jak Twoja na zdjęciu a później zniknęła:( ten sam test robiłam co Ty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, bo to może być wczesna ciąża. Mi przy tych 2 testach też te kreski zbladły po kilku godz. tak, że prawie nie ma ich widać. Trzeba patrzeć na instrukcję do kiedy test jest ważny. Raczej do 5min. Tam pisało, że po 40 seks., wychodzi wynik już i że do 5min. maksymalnie się na niego patrzy. Później test jest nieważny. Ja planuję jeszcze kupić test innej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już mam dość sikańców jutro rano robię betę!!! pojawiła sie po minucie ta moja bledzinka i zniknęła po 2 minutach:((( test z allegro o czułości 10, data ważności 6/2014, nie wiem ile test jest ważny po użyciu, skoro mówisz że 5 minut to 5 minut ;D bo ja taki sam robiłam jak ten Twoj na zdjęciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj rano nie robiłam, bo chce kupić o czułości 25 innej firmy. Jak wyjdą 2 kreski to będę już pewna. Tylko nie wiem czy przy 25 wyjdzie 3 dni wcześniej. W piątek robiłam 2 testy rano i popołudniu lub wieczorem nie pamiętam teraz i wyszła 1 kreska bez cienia wątpliwości, potem wczoraj rano o 4 jedna kreska no i w południe wyszły już 2 i po godz. kolejne 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta przyrasta więc ja bym zrobiła jutro rano sikańca dla pewności ale nie wcześniej, daj tej becie urosnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dziwnie, bo jestem teraz mega rozbita, nawet nei zmierzyłam rano temp bo leciałam siku:D no a teraz to już chyba sobie daruję. założyłam sobie ze jutro lecę rano na betę no to polecę, ale na nic się nie nastawiam bo 1 raz zobaczylam dzis bladą kreskę i mam mega mieszane odczucia ... na pewno w moim przypadku za wczesnie żeby się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się właśnie czuję normalnie tak jak zawsze tyle. Chociaż gdzie nie czytam to jak są blade kreski to jest ciąża, test prędzej będzie kłamał przy ciąży, że jest neg. niż pozytywny. Robiłam tyle testów i każdy pokazywał neg. aż w końcu wyszły te kreski, to coś musi być na rzeczy. Byle @ nie przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sobie:D ja miałam wczoraj brązowe plamienie więc nie wiem kurna co to było ale trwało niedługo. brzuch mnie boli jak na @ więc mnie na pewno nie gratulować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie od tej wiadomości tak rozbolał, że myślałam, że będę mieć okres powaga jeszcze sprawdzałam czy coś leci. Plamienie nie musi niczego oznaczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby oby :) mnie też teraz boli jakby za chwile miała się krwawa jatka rozpocząć:D ale mam taką ochotę na kawkę, na żubra nie:D ale na kawkę zawsze !!!!!!!!!!!!!!!!! :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ciągle pije kawę nadal mam ochotę. Okropna jestem :P mam tylko nadzieję, że naturalnie mnie od niej odrzuci jak poprzednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ciężarówki i staraczki :)! Mała - nic dziwnego, w końcu kawka rano, żubr dopiero wieczorem :). Myślę, że Tobie też będzie można gratulować po odbiorze bety :). Firanka - ja stosuję ten zestaw już drugi miesiąc (zacznę trzeci). Ostatnio jak próbowaliśmy z mężem, to ten zestaw przyniósł efekty po 3 miesiącach stosowania. I na Twoim miejscu wstrzymałabym się z tym żelem, może nie być potrzebny. Łykaj wiesiołek - zacznij od tych 6 tabletek dziennie. Zobaczysz, na ile poprawi Ci się śluz. Bo ja, jak zaczęłam z tak "grubej rury", to mnie zalało :D. Teraz biorę 2 tabletki :). No i u mnie nic - i nic nie boli. Oprócz gardła, ale to raczej zwiastun choroby a nie ciąży :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Malutka- mam nadzieje ze nastepnym razem beda II wyrazne krechy. Wrzesniowa ja z ta kawa mam tak samo:) A wiecie moze czy Firance sie @ rozkrecil>?? U mnie sucho chociaz mysalam ze po tych wczorajszych tancach @ sie rozkreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ..... ........Wi ek....ostatnia@..... .cykl starań......kolejna@ Firankaa.........28.......23.08...................1...... ..... 22.09 Staraczkaa......20.......26.08...............1........... ..... Wrzesniowa**...25.......30.08................1........... ....26.09 mala1407.........23.......24.08.................9........ .......26.09 ambaje83........29.......03.09................16......... .......03.10. NOWE STARANIA: Nick .......Wiek. ..ostatnia@......cykl starań.....dzień cyklu...kolejna@ Majka88.....24......17.09..............3................3 d.c...................... KMSU........22.......19.09..............6................ ........................... Sławek ur. 23.05.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .............Wiek....ostatnia@..... .cykl starań......kolejna@ Firankaa.........28.......23.08...................1...... ..... 22.09 Staraczkaa......20.......26.08...............1........... ..... Wrzesniowa**...25.......30.08................1........... ....26.09 mala1407.........23.......24.08.................9........ .......26.09 ambaje83........29.......03.09................16......... .......03.10. NOWE STARANIA: Nick .......Wiek. ..ostatnia@......cykl starań.....dzień cyklu...kolejna@ Majka88.....24......17.09..............3................3 d.c...................... KMSU........22.......19.09..............6................ ...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .............Wiek....ostatnia@..... .cykl starań......kolejna@ Firankaa.........28.......23.08...................1...... ..... 22.09 Staraczkaa......20.......26.08...............1........... ..... Wrzesniowa**...25.......30.08................1........... ....26.09 mala1407.........23.......24.08.................9........ .......26.09 ambaje83........29.......03.09................16......... .......03.10. Alutkaaa..........28.......27.08.................1...................23.09 NOWE STARANIA: Nick .......Wiek. ..ostatnia@......cykl starań.....dzień cyklu...kolejna@ Majka88.....24......17.09..............3................3 d.c...................... KMSU........22.......19.09..............6................ ...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×