Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

taki o to kawał na wieczór :) Trzy kobiety w ciąży siedzą w kawiarni, popijając kawę, kiedy jedna z nich mówi: - Ja wiem, że będę miała chłopca. Dwie pozostałe zastanawiają się przez chwilkę, po czym jedna z nich mówi: - Ok, tylko skąd wiesz, że to na pewno będzie chłopiec? - No bo kiedy dziecko było poczęte, ja byłam na górze, więc to na pewno będzie chłopiec. Kobiety siedziały znów chwilę w milczeniu. Wtedy druga z nich mówi: - W takim razie ja będę miała dziewczynkę. - Tak? - pytają dwie pozostałe - a skąd wiesz? - No więc kiedy moje dziecko było poczęte ja byłam na dole. Tak więc na pewno będę miała dziewczynkę. Siedziały znów chwilę w milczeniu, przy czym trzecia kobieta stawała się coraz bardziej zdenerwowana, aż w końcu zaczęła szlochać. - Co się stało? Jaki masz problem? - pytają dwie zaskoczone kobiety. Trzecia kobieta zdołała tylko na chwilę wstrzymać szloch, by powiedzieć : - W takim razie ja będę miała pieska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firaneczko kurcze patrze teraz na opakowanie tabletek oeparol i tam pisze że zawartość kapsułki wycisnąć na łyżeczkę a ja to łykam w całości :/ a Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka ale ja patrzyłam do internetu i tam z kolei jest napisane żeby łykać w całości i już sama nie wiem jak brać :/ nie pamiętam czy któraś z dziewczyn jeszcze bierze oeparol bo bym zapytała ale ja chyba będę połykać bo przecież w żołądku się rozpuści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam i szukam informacji jak go inne starające biorą i żadna nic nie pisze o wyciskaniu go.. KMSUL mysle ze to nie ma wiekszego znaczenia... tak czy inaczej sie rozpusci i zadziala. Ja bede dalej polykala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie jeszcze jeden kawał :) Młode małżenstwo u ginekologa dowiaduje się, że będą mieli dziecko. Młody żonkos pyta: - Panie doktorze a jak z "tymi" sprawami w czasie ciąży można czy nie? Lekarz: - W pierwszym trymestrze można bez obaw, normalnie po bożemu, w drugim trymestrze proponuje na pieska - od tyłu bo bezpiecznie dla przyszłej mamusi, a w trzecim trymestrze to tylko i wyłącznie na wilka. - A można wiedzieć panie doktorze jak to jest na wilka? - Leżysz pan koło nory i wyjesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopak odprowadza swoja dziewczyne do domu po imprezie. Kiedy dochodza do klatki, facet czuje sie na wygranej pozycji, podpiera sie dłonia o ściane i mowi do dziewczyny: - Kochanie, a gdybys mi tak zrobiła laseczke... - Tutaj? jestes nienormalny. - Noooo, tak szybciuko, nic sie nie stanie... - Nie! a jak wyjdzie ktoś z rodziny wyrzucić śmieci, albo jakis sasiad i mnie rozpozna... - Ale to tylko "laska", nic wiecej... kobieto... - Nie, a jak ktoś bedzie wychodził... - No dawaj nie badź taka... - Powiedzialam ci że nie i koniec! - No weź, tu sie schylisz i nikt cie nie zobaczy, glupia. -nie! W tym momencie pojawia sie siostra dziewczyny. w koszuli nocnej, rozczochrana i mowi: - Tata mowi ze juz wyrzuciliśmy śmieci i masz mu zrobić tą laskę do cholery, a jak nie to ja mu zrobie. a jak nie, to tata mowi, ze zejdzie i mu zrobi, tylko niech zdejmie rekę z tego domofonu bo jest k**wa 3 rano!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody plemnik zapytuje starego plemnika: - co mam robic jak juz dojdzie do wytrysku? Stary sie usmiechnal i mowi: - sluchaj synu! jak juz bedzie po wytrysku to musisz zapieprzac ile wlezie zeby byc na czele peletonu; jak juz poczujesz ze slabniesz to bedzie oznaczac ze zblizacie sie do celu; wtedy powinienes zobaczyc taka ladna , duza kule; wtedy przyspieszysz zeby byc pierwszym i jak juz do niej dobiegniesz to musisz sie zatrzymac, ladnie uklonic, przedstawic i ona wtedy Cie wpusci do srodka; mlody jak uslyszal tak zrobil; zapiernicza po wytrysku ile wlezie , poci sie dyszy ale jest pierwszy; na plecach czuje oddech peletonu lecz wciaz przewodzi stawce; w pewnym momencie wypadaja zza zakretu plemnik patrzy - a tem dwie kule! podrapal sie w glowe ogonkiem i mysli: kurcze miala byc jedna kula ale moze sie cos staremu pomylilo; zrobie jak kazal, jedna kula w te czy wewte to zadna roznica; uklonil sie zatem ladnie i powiedzial: -dzien dobry, jestem plemnik! kule zawirowaly, uklonily sie rowniez i powiedzialy: - dzien dobry, jestesmy migdałki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowcipy pierwsza klasa :D U mnie bez zmian... kreska tak samo licha jak wczoraj :( Słabo widoczna... coś czuje, ze to nie żadna ciąża... Któraś robiła PinkTest? Jak on pokazuje negatyw? Czy też gołym okiem widać tą drugą kreskę bladziutką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrześniowa no dzisiaj zrzuce zdjęcia z telefonu... może na kompie będzie coś widać, bo w tel chyba tylko na jednym czy dwóch zdjęciach coś tam da się wypatrzyć... Na żywo widać zdecydowanie bardziej. Wiecie co mnie wkurza? Że jeśli to nie ciąża, to to najbardziej chamska nadzieja jaką kiedykolwiek miałam -.- Temp. 37,2, szyjka wysoko, twarda zamknięta... ja już sama nie wiem co mam o tym myśleć :( i brak jakichś konkretnych objawów typu mdłości czy coś :/ ten brzuch tylko ale dzisiaj mi się wydaje, ze mniej to czuję :/ Naprawdę byłam nastawiona, ze nic z tego... i gdyby test wyszedł totalnie neg, to trudno- przyjęłabym to do wiadomości (tym bardziej z nadwagą i z tarczycą...) ale te testy wywołały u mnie taką nadzieję, ze jak nie wyjdzie to się wkurzę porządnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama6l ja tez mialam.slaba kreske a mimo to jestem w ciazy u ciebie jest tak samo :) jasna.czy ciemna kreska to i tak.ciaza na poczatku jest malo hormonow to.sie nie dziw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrześniowa ja sobie chyba wmawiam tą kreskę :/ mąż też ja widzi niby, ale jest tak samo napalony jak ja... wczoraj poleciał po kwiaty i smoczka mi kupił w prezencie...takze moze to brak obiektywizmu??? Może widzę więcej niż tam jest naprawdę? Sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama6latki Kochana, jak robiłam kilka dni przed @ tym testem to nie bylo nic, zupełnie nic, nie dało się cokolwiek wmówić! Później dzień przed @ słaba blada kreska, dzień spodziewanej @ też słaba blada kreska! też się troche przestraszyłam że może za wcześnie się ucieszylam, ale nie wymysliłam sobie tej kreski :) wcvzraj, czyli 3 dni po spodziewanej @ zrobiłam pre test, i wyszła druga kreska, już bardziej intensywna, ale też nie taka ostra. Proponuje Ci niech mąż biegnie do apteki po inny test będziecie mieli pewność :)ale i tak uważam że skoro zobaczyliście tam kreske to jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbuje zgrać własnie zdjęcia, ale wychodzi na to, ze mam jakieś stare oprogramowanie w telefonie????? Cholera miesiac temu telefon kupiłam... zaraz mój m coś wyszponci to wtedy wam pokażę jak to wyglada... ehhh jak nie urok to sraczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama6latki ja też tak miałam na pierwszych dwoch testach. Zrobiłam i była strasznie slaba druga kreska. Jak maz wrócił z pracy z radością pokazałam mu test,a on spojrzał na mnie zdziwiony...bo kreski praktycznie nie było widać :) dopiero jak zaczął się wpatrywać,to ja dostrzegl-była ledwie widoczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka lepiej. Dzisiaj wyszlam na krotki spacer od prawie 2 tyg. I ciezko sie szlo ale coz nie jestem przyzwyczajona .:) no i znowu mi wypadl taki bialy sluz gestawy z nitkami brazowymi. Jestem ciekawa co tam sie w srodku dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa a jak lezysz to nie masz takiego sluzu z tymi strzepkami?? ja dzis tez lekkie plamienie mam :( cholera w dodatku jeszcze mieszkamy z mezem w moim domu rodzinnym i moj brat ma zapalenie pluc... tak sie boje zeby sie nie rozchorowac.. pije rano wode z miodem chyba nie szkodzi w ciazy??? pobolewa mnie gardlo wiec martwie sie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milla dreszczy to nie pamietam bym miala... tylko takie ciagniecie w brzuchu, bol glowy... a moze masz dreszcze z innego powodu.. Wrzesniowa ciesze sie ze lepiej sie czujesz... wiesz ja domówilam tych testów owulacyjnych, zrobilam jak Trujkowa z termometrami, odrazu wzialm ich 20 haha. Tak mi sie przypomnialo jak sie razem wkurzalysmy ze nasi listonosze cos nie moga do nas dotrzec z testami ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla ale w końcu okazało się, ze to ciąża czy nie?:D My nadal walczymy z telefonem... jest jakiś błąd i przez kabel nie możemy zgrać zdjęć :/ Nie wiem o co kaman... jak się nie uda w ten sposób powalczyć, to prześlę MMSem sobie na pocztę... na 2 zdjęciach wg mnie widać- ciekawa jestem jak to będzie na kompie wyglądac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×