Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

No:) moj maz joz mnie zaczol szantarzowac "albo w tym roku albo wogole" ma 28 lat i czuje sie bardzo staro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak mieszkanie studia itp zycie zyciem ale wg i dla mnie rodzina jest najwazniejsza. Ja 22 lata mialam zanim za maz wyszlam nie mamy mieszkania swojego ale mimo tego chcemy dzidziusia. Nie chce czekac. kazdy patrzy na to inaczej i mie potepiam za to nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak to najlepszy sposob na meza:) ja terz chcialam ale zawsze jakies obawy byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dz25 powiedz czy biegiem czasu to zmienilo sie u ciebie w malzenstwie pytam sie bo dlugo jestescie po slubie. Pojawila sie rutyna i nuda w malzenstwie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawy zawsze sa i beda. Tez mam obawy. Ale nie zamierzam czekac na dziecko nie wiadomo po co facet zaplodni nacieszy sie bobaskiem i w du... Ma. A my bedziemy nianczyc itp a powiedz ze przed 30 chce miec dwojke odchowac i pracowac. Bo im starsza bedziesz tym marna szansa na prace przykre ale to prawda wola zatrudniac mlodych niz starszych. Rozne piglady sa na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja nie moge
ale smenty..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno troche sie zmienia ale nie strasze u mnie jest tak ze maz po calych dniach pracuje ma firme budowlana. Jedyny czas kiedy mozemy np.jechac na wakacje cos fajnego razem zrobic to jest zima a w tedy jest mnie zamuwien wiec gorzej z kasa dotego kredyt hipoteczny ale jakos ,wiec niemamy za wiele czasu dla siebie ale mam nadzieje ze dzidzia rozweseli nasz dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wogole mam tez obawe czy wogole bede mogla miec dzieci przy niereg@ i tych bolesnych jajnikach. Myslalam ze to ja taka glupia i ja tylkp mam taka zryte psyche z tego powodu. Ale jak widac nie ja mam problem. Odezwe sie za jakis czas obowiazki w pracy wzywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kredyt hipoteczny?? kurcze niezle. Boje sie kredytow ale taka prawda ze gdyby nie kredyt nic sie nie ma swojego.:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wynajmowalam ale ze wzgledu na dziecko zdecydowalam sie na kredyt bo na wynajmowanym roznie bywa, dzisiaj mieszkasz a jutro ci wypowiedza, niechcialam na to bobaska narazac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co fajne te fora mozna z kims pogadac i sie poradzic, jak obok niema nikogo takiego kto moglby wysluchac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do martulka87
a jak bardzo masz nieregularne@ i jak długo się starasz? bo wiesz tutaj jest mase staraczke co maja gdzieś lekarza i wykręcają się ze ich na niego nie stac i w ogole po co lekarz. A na przykładzie firanki dobrze iść przed ciązą się zbadać zeby nie było potem płaczu. Nieregularne @ to nie jest dobry objaw !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :). Ale ja mam regularne @, owulacje potwierdzoną, wiec myslalam ze wszystko ze mną dobrze.. ale teraz juz nie wiem... chociaz podobno jesli jednak ciąza obumarla jeszcze przed zrobieniem przeze mnie badania na progesteron, to ten progesteron mógł tak drastycznie zmalac bo bylam juz w fazie pierwszej... wiec trzymam sie nadziei ze nie jest tak zle ze mną i ta ciąża biochemiczna przytrafila mi sie przez złą implantacje, wady zarodka ( co sie bardzo czesto zdaza) i ze nie bedzie to problemem przy kolejnym zaplodnieniu... ale naturalnie wystraszylam sie i zbadam to sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanja jakie bad. Masz zamuar zrobic bo ja tez chce porobic tylko zastanawiam sie bo progesteron prolaktyne estriadol testisteron no tsh chce zrobic tylko nie wirm czy 40 dc cyklu to mozna. Ktos powyzej fieanki sam siebie wprowadzil w blad. Swiadczy ze osoba nie umie czyytac ze zrozumieniem. Sorki za bledy korzystam z tel. Firanka ty mozesz byc spojna bo zaszlas w ciazy gorzej by bylo gdybys nie mogla. ptzepraszam jedli cie tymi slowami urazilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka no cos ty! nie urazilas mnie. To prawda w tym nieszczesciu jest chociaz tyle ze dowiedzialam sie ze moge zajsc w ciaze... gorzej z jej utrzymaniem. Ja sie zorientowalam ze nalezy zrobic prolaktyne, jesli sa problemy z zajsciem w ciaze, progesteron gdyz przez jego niski poziom bardzo czesto konczy sie ciaza poronieniem, niedobrym zagniezdzeniem zarodka, plamieniami w ciązy... i TSH jest wazne... poki co na tym poprzestane. Oczywiscie jesli TSH wyjdzie zle trzeba sie zaglebic i wiecej badan zrobic w związku z tym... jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Jest bardzo bladziutka druga kreseczka u mnie! :D Nie jestem pewna czy to ciąża, bo kreska jest bardzo blada ale mąż też ją widzi :D Więc może jednak????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano szok :D ja Ci wrześniowa powiem jak to było... jak przedwczoraj robiłam po południu nie wyszło NIC ale jak zaczęłam się przyglądać to WYDAWAŁO mi się ze coś widzę (jak sobie przypomniałam to kiedyś też tak widziałam i to nie była kreska tylko mokre miejsce testowe, czyli po prostu ciemniejszy biały pasek) a dzisiaj ten pasek był różowy lekko i widać to było gołym okiem w świetle sztucznym niestety, bo ciemno na dworze jeszcze było :D z minuty na minute był ciut ciemniejszy. Robiłam Pink Test. Na zdjęciu z tel kom widać leciuteńko (gołym okiem lepiej) i zdj. też robione w świetle sztucznym. natomiast kiedy test wysechł (czyli teoretycznie wyniku sie już nie sprawdza) to kreska została i jest anwet ciut wyraźniejsza po wyschnięciu testu. Więc nie wiem czy to ciąża czy nie, ale jednak gołym okiem widać lbladziutką różową kreskę... dziś mam wg. ovufriend 12dfl- wg mnie 13dfl to może dlatego taka bladziutka? Już sama nie wiem co mam o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zebys byla 100% pewna to zrob sobie jeszcze z 1-2testy nalepiej juz innej firmy ;) ja zrobilam 2 takie same i 3 innej firmy czyli niezaleznie :) jeju pewnie sie cieszycie co z tak nieoczekiwanej niespodzianki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa tak szczerze to to do mnie nie dociera :D Test powtórzę dopiero jutro (bo powinnam tak na prawde wg ovu testowac dopiero w poniedziałek :P). Także ta bladziuchna kreseczka dała nam niesamowitą nadzieję :D Ciekawa jestem jak test wyjdzie jutro :D Oby kreseczka pociemniała a nie znikła...:/ z drugiej strony mam pewne objawy, o których wstydziłam się pisać (myślałam, ze sobie je zwyczajnie wmawiam, bo naprawdę nie wierzyłam, ze uda mi się tak szybko zajść). Mianowicie jak kaszlę to zdarza się, ze zakłuje mnie brzuch (szczególnie od wczoraj a wczesniej baaardzo sporadycznie) i jak siedzę i się nachylę (do wiązania butów np:P) to mam taki dziwny brzuch :D Tak jak w ciąży jest taki ucisk tylko że na małym obszarze :D w pierwszej ciąży miałam tak w ok 2gim m-cu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska gratukacje kochana. A u mnie bez zmian nadal silny bol brzucha a @ beak. Nie wytrzymuje juz z tym bolem :-(:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuje bol jajnikoa albo to sa wiezadla.ciagnie i kluje . A jak naciskam w dole brzucha to.czuje takie zgrubienie jak pileczka. W ciazowych watkach pisza ze to jest macica np wielkosci jablka. Cos w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×