Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Wrześniowa o własnie o to mi chodzi, że tak jakby tam miała coś w rodzaju jabłka i jak się nachylam na siedząco to taki ucisk czuję :D Ja nie ręczę, ze to ciąża... aż boję się jutro test robić, ale teraz mam takie wielkie nadzieje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 6latki Nie wiem w którym dniu po owu bo nie wiem dokładnie kiedy miałam, ze względu na to że mi się rozregulował cykl, zrobiłam dzień przed spodziewaną miesiączką (liczony wedlug staregop cyklu, bo potraktowałam to jako jednorazowy wyskok, otóż zawsze mialam cykle 30 dniowe a ten przed starankami trwał 25 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :D czyli się nie dolicze jak to u Ciebie było :D Ale podnosi mnie na duchu fakt, że też miałaś bladą kreseczkę a w ciąży jesteś :D Mój mąż twierdzi, ze na bank ta kreseczka była różowa- bo ja to bym sobie mogła wmawiać jeszcze, ale on widział i ją gołym okiem było widac o tak o, że jest a pod światło wyraźnie było widać, że jest różowa... to może to naprawdę ciąża???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama6latki Jestem pewna że to ciąża :) testy w tą strone nie kłamią, a jak mąż widział to na bank była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkosci jablka jest w 8tyg. A jak w 4 to nie mam pojecia. Pewnie nie mozna az tak dobrze wyczuc. Ale fakt jak byla na poczatku to nagle spodnie zaczely mi.przzeszkadzac i.tak jest do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana jesteś bardziej pewna niż ja ;P hehehe :D Mi ta pierwsza radość trochę przeszła bo uświadomiłam sobie, że to nie potwierdzona ciąża i ta kreska taka bladziutka... no nic :) zobaczymy jak mi jutro test wjdzie :D Martulka jak Cię bardzo boli to może nospę weź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrześniowa ja nie mówię, ze ta macica jest w wielkości jabłka :P ale takie uczucie właśnie mam... podobnie miałam w ok 2gim m-cu pierwszej ciąży :D dlatego tego nie pisałam, zeby na wariata nie wyjść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy jak jutro bedzie.jak sie.potwierdzi.to.ciaza na bank.:) mnie najbardziej boli jak sie klade na boki to.mozliwe ze to.wiezadla. ta psychiczna niepewnosc mnie wykancza ze nie moge wiedziec bez usg ze maluch zyje. Bo czesto.jak takie maluszki umieraja to kobieta tego nie czuje i nie ma zadnej krwi a np. Od 3 tyg nie zyje. Ja juz wariuje . Ja wiem ze powinnam myslec ze bedzie dobrze ale.po tym.co mi.sie.snilo.zaczynam powatpiewac.. przyznam ze.wczoraj czytaalam pelno tematow o poronieniach i niektorym dziewczynom snily sie ich dzieci na usg byly takie szczesliwe albo snily sie.jako.dzieci ze ida.do Boga czy cos w tym stylu i na usg te kobiety.sie.dowiadywaly ze ich.dzieci nie zyja... a ja dzisiaj mialam tez sen ze widzialam na usg malucha serduszko itd.. ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa Kochana, ja też ciągle o tym myślę czy mój maluszek żyje... Pobolewa mnie caly czas brzuch więc mam nadzieje że żyje, dbam o siebie bardzo, jem zdrowo i troche więcej niż zwykle bo z natury jestem szczuplutka i malo zawsze jadłam. teraz nie chce żeby maluszkowi czegoś zabrakło. Ginekolodzy i znajomi mnie zawsze straszyli że będe miala problem z zajściem w ciąże ze względu na wage, a tu proszę za pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa Ty lepiej takich rzeczy nie czytaj ;P Naprawdę! Bo zobacz... jeśli ma być źle to czy chcesz czy nie nie zrobisz z tym NIC ale jeśli jest dobrze ( a ja dam sobie rękę uciąć ze jest) to na cholere się denerwować jak nerwy w ciąży są największym wrogiem????? Ja staram się nie denerwować.. choć mam swiadomośc, ze z takimi przeciwciałami tarczycy jak mam może być różnie... ale staram sobie od początku starań wyobrażać różowego szcześliwego bobasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przestalm tak myslec jak poczulam.ruchy i czulam je stale to wiedzialam ze jest dobrze moja cora byla bardzo ruchliwa kiedys w wiekszej ciazy nie wiem moze spala i jak sie obudzilam dotykalam brzucha a ona nic szturchalam a tu nadal ciszato sie lekko zleklam ale minelo pol godz i sie odbudzila hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana ja wlasnie bole negatywnie odbieram spokojniejsza sie czuje jak nic nie boli. No ale wiadomo jednego dnia sie czujemy dobrze a innego kilka dni pod rzad nie.. dopoki nie ma plamien to mozesz spac spokojnie :) nie przemeczaj sie i nie dzwigaj to bedzie dobrze. Moj blad byl taki ze nosilam ciezkie rzeczy corke itd a macica na poczatku jest bardzo ukrwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa Tzn chodzi mi o takie delikatne bole, odpukać plamien na razie nie miałam, ale straszny jest ten 1 trymestr...boję się, ehh czuje że to będą baaardzo długie 9 miesięcy . Dziewczyny a czy będziecie robić badania prenatalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana chodzi.ci.o usg genetyczne od 10-14tyg na wykluczenie zespolu downa itd? Tak.bede robic poprzednio.robilam.teraz tez bede i to drugie po 20tyg. Tez robilam. Wole wiedziec. Moja kolezanka np nigdy nie robila tego kazdy podchodzi.do tego tematu inaczej. U mnie takie usg kosztuje 200zl ale sprobuje znalezc tansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O niemoge:) widze ,ze tu joz chyba prawie wszystkie mamuski:) gratuluje. Mam pytanka: czy kupowalyscie test w rossmanie? I czy jak pojawi sie jutro u mnie @ to testu mam nie robic? bo slyszalam ze napoczatku ciazy moze sie pojawic plamienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z krwi nie robilam lekarz nie mial podejrzen zadnych wiec nie kierowal na dalsze badania no i tez nie mam 35l. Chodzi ci o zwykle badania? No to krew mocz jeju nie pamieta skleroze mam ale na tej wizycie co bylam ostatnio zamiast krwi i moczu kazala zrobic toxo cytomegalie i tarczyce. Kazdy lekarz inaczej to daje. Jest tez badanie na cukrzyce na poczatku z krwi bodajze a pozniej trzeba wypic glukoze na czczo. Do tego mialam na zoltaczke chyba kile na hiv nie mialam. Moze dziewczyny cos wiecej dopisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze trzeba oznaczyc grupe krwi i tego wymagac beda w szpitalu. Moja gin mowila ze najlepie to badanie wykonac w szpitalu tak tez zrobilam i wiecie ze w szpitalu byly ceny tansze niz w lab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dz w rossmanie nigdy nis kupowalam ale test to test obojetnie gdzie kupiony. Wiesz najlepiej jak.sie @ nie pojawi ale jak chcesz to mozesz zrobic krew nie ma zadnego wplywu na wynik testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odpowiedz. Wiecie budze sie dzisiaj a tu zima na calego snieg pada od wczoraj:)nieznosze zimy brr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa a czy masz wahania nastroju? u mnie chyba sie zaczyna, raz jestem szczęsliwa a za chwile jakiś mega dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama gratuluję :) wrześniowa zazdroszczę że mieszkasz nad morzem jaka miejscowość jak można wiedzieć :) U mnie wieje totalna ulewa ciemno i zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×