Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

[zgłoś do usunięcia] milla1982 Truj ludzie maja czasem w sobie dużo zlej energii i muszą się jej jakoś pozbyć martulka daj znać jak wyjdziesz od gina Dziewczyny czy castagnus można brać wieczorem? - ja parę razy wzięłam wieczorem (bo mam kiepską pamięć do leków :P:P:P) i... jak widać nie miało to u mnie znaczenia :) Martulka... przykro mi :( ale wiesz co? torbiela wyleczysz szybko i będziesz mogła starać się o dzidzię :* Będę trzymała kciuki, zeby było to możliwe jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ile czasu trzeba będzie odczekac... i pewnie to zależy od wielkości, od metody leczenia... Najwazniejsze- dobry lekarz!!! a czas... zleci jak z bicza strzelił ;) ZOBACZYSZ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a żebyś wiedziała, ze mogę... ból żołądka nie przeszedł i... właśnie mało co nie zapaskudziłam klawiatury :D Chyba zaczęły się mdłości :D Chyba, ze się jakiejś niestrawności nabawiłam... ale nie miałam od czego w sumie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .. .... .......Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ VEG....................28.......26.08..................9. ...........fasolinka Laura1987............25........29.08..................2.. .........fasolinka Wrzesniowa**........25........30.08..................1... ........fasolinka janiolek...............24........01.09.................., 2 . .........fasolinka Truj....................28........24.09.................. 4 ...........fasolinka hana...................26........25.09.................. 1 ...........fasolinka mama6latki ..........24........26.09...................1............fasolinka aneczka28............28........28.09...................2. ... ......fasolinka rybalopika............29........29.09..................2 ................30.10 Malinowa_82..........30........06.10..................2.. . ............03.11 smile ...................28........07.10..................2....... ........07.11 Frezjunia..............25........09.10..................2 ................08.11 Alutkaaa...............28........22.10..................2 ................17.11 KMSUL..................22........21.10..................7 ............,18-23.11 milla1982...............30........18.10.................. 2 ... .........18-19.11 kasiula86...............26........21.10................., 3 . ..............19.11 joannaasia.............27........21.10..................2 . ... ..........20.11 klementynka..........28.........28.10..................7. . . ...........22.11 Firankaa...............28.........24.10.................. 3 . ..............23.11 martulka87............24.........19.09..................1 . . ................? DZ25....................25.........28.10................. 2....................? Majka88................24.........19.10.................. 4 ...................? Staraczkaa............20.........20.10..................3 ...................? ambaje83..............29............?.................... .?....................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cięzko powiedzieć który... niby 4ty z groszami, ale ciąża ma jakieś góra 2 tygodnie (biorąc pod uwagę owulację a nie ostatnią@). z niestrawnych rzeczy to w sumie wczoraj zjadłam rano jajecznicę- zwróciłam ją :/ Potem wieczorem zaczął boleć mnie żołądek i ból utrzymuje się do teraz (mimo nospy forte). Na obiad wczoraj zjadłam schab pieczony z sosem (ale tylko zabielonym, bez mąki), ziemniakami i pomidorem. A teraz nagle taki odruch wymiotny że myślałam, ze nie dolecę do łazienki. Dzisiaj wypiłam kawę inkę z łyżeczką rozpuszczalnej i zjadłam pół bułki z masłem (bałam się jeść coś innego przez ten ból)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby przy wczesnej ciąży nie ma jeszcze takich objawów, ale cholera wie :) każda z nas jest inna. Możliwe, że się strułaś, często pomidory lubią drażnić żołądek skórką, ja kiedyś kilka dni wymiotowałam nic nie mogłam jeść, prawdopodobnie od pomidora :/ w tej ciąży też nie mogę ich jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Wrócilam wlasnie od ginekologa. Zbadal mnie i zrobil usg dopochwowe zobaczyc czy wszystko sie samo wyczyściło.. na szczescie tak, jajniki mam w porządku, endometrium też. Potwierdzil ze byla to ciąża biochemiczna i stwierdzil ze to przez progesteron za niski nie doszlo do jej utrzymania... w sumie to powiedzial tez ze dzieki castagnusowi wogole moglo dojsc do zaplodnienia w moim przypadku, wiec powiedzial ze dobrze ze go biore. Co do tego progesteronu to powiedzial ze na szczescie da sie go latwo podniesc... musze brac leki. Po owulac ji odrazu zacząc brac progesteron i powiedzial ze wtedy powinno wszystko byc dobrze. Musze zrobic badania takie: prolaktyna, TSH III generacji, fT4 (wolne) i mam przyjsc za tydzien na USG z wynikami, on chce zobaczyc pęcherzyk czy jest i jaki jest... Powiedzial ze mozemy sie starac odrazu, ale mam jak najsztbciej zrobic badania. Nie jest tak zle jak mnie straszono... Powiedzial lekarz ze spokojnie zajde w ciaze i ją donosze jak podniesiemy progesteron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka przykro mi:) wiecie do niedawna myslalam, ze zajsc w ciaze to takie proste.Myslalam , ze mozna sobie dokladnie miesiac wybrac kiedy sie chce urodzic itp...ale bylam najwna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka cieszę się, że takie dobre wieści przyniosłaś :) teraz przynajmniej już wiesz w czym leży problem. Konkretny ten twój lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogon w paski
Franka lewki beda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa no wlasnie, pierwszy raz bylam u niego, znalazlam go po najlepszych opiniachw moim miescie... tylko ze drogi, nie wiem czy tak naprawde stac mnie na czeste wizyty u niego... 140 zl za kazdym razem... za tydzien znowu bo mam to USG... nie wiem co zrobić. No chyba zepojde jeszcze raz do niego z wynikami i na ten monitoring... nie wiem, albo jak zajde w ciaze to wtedy na tanszego zmienie... szkoda bo naprawde jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ze wszystko w porządku. Firanki to teraz startujemy w wyścigu po lewki :) Wartula przykro mi, ale moze pocieszyć cię to ze torbiele nie oznaczają brak szans a wręcz przeciwnie oznaczają ze jajnika pracują prawidłowo. Ps zaczerpnięte sie tak, mam tylko nadzieje ze mnie nie wyloguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Truj kochana Ciebie też witam nie znikaj nam już ! :P Firanka bardzo się cieszę że wszystko u Ciebie dobrze :) Mamcia jeszcze raz gratulację i mam nadzieję że w końcu się będziesz cieszyć :) Martulka przykro mi ale zobaczysz torbiel szybko wyleczysz i spokojnie zajdziesz w ciąże w końcu któraś jeszcze musi :P Ja właśnie tak jak firanka znalazłam wczoraj najlepszego ginekologa w moim mieście przynajmniej tak wychodzi na to z opini jakie miał w internecie i dzwoniłam tam dziś i od razu zostałam poinformowana że na fundusz już nie ma miejsca do końca roku ale ja oczywiście chciałam iść prywatnie to wyobraźcie sobie że mam termin na tą środę 31.10.12 miejsce się od razu znalazło :) czekam na ta wizytę z niecierpliwością mam jednak nadzieje że wszystko będzie dobrze i w końcu uda mi się zafasoklować :) a wizyta w sumie nie droga bo 70 kosztuję wizyta z usg a 100zł wizyta usg i cytologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka rejestracja.jest od godz 15 wiec jeszcze nie dzwonilam to bedzie cud jak mnie dzisiaj przyjmie. W piatki nie przyjmuje. Ja do najlepszych lekarzy mam.daleko a blisko przyjmuja konowaly. Teraz tez pojde do nienajlepszego ale nie chce dlugo jechac bo nie wiem co tam sie dzieje.firanka 140zl to duzo jesli bys miala placic co 2tyg. Szkoda ze na nfz nie przyjmuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×