Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Ja u spowiedzi ostatni ra bylam przed slubem. A kiedys latalam non stop .Ale ta obluda ich mnie przeraza zniesli by celibat to wszystko by sie zmienilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie chlopczyk Aleksander, dziewczynka nie mam pojęcia,Maja mi sie podoba ale tyle tych Majek teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dla odmiany zabrakło miejscc na sali, bo wlasciciel liczyl ze ktos nie przyjdzie na wesele. co do slubu to pamietam tylko ze na kolanie przed podpisanie dok u ksiedza podpisy od spowiedzi podrabialam ze swiadkowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O emilka to moja siostrzenica i chrzesnica dopiero sie urodzila a w czwartek konczy joz 8 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mi jest już raźniej, myślałam że tylko ja taka bezbożnica :) ale wiecie co ja mam czasami wyrzuty sumienia że nie chodzę, ale wierzę a to chyba wiara jest najważniejsza,mam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klementynka ale swoje karteczki od spowiedzi czy swiadkowej? hehe dobre jesteście, nie ma to jak mały przkręt :D wiem coś o tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana ja jak mi ktos gada ze nie chodze do kosciola to mowie ze wierze w boga a nie instytucje zwana kosciołem a propo koscioła Umiera papież. U wrót raju św. Piotr go pyta: - Ktoś ty? - Ja? Biskup Rzymu. - Biskup Rzymu? Nie kojarzę. - No, namiestnik Pański na Ziemi. - To Bóg ma namiestnika? Nic mi o tym nie wiadomo. - Jestem głową kościoła katolickiego! - A co to takiego? Papież zrobił głupią minę i aż mowę mu odebrało. - Dobra - mówi św. Piotr - Czekaj tu, idę spytać szefa. (tup, tup, tup) - Panie Boże, masz chwilkę? Jest tu taki jeden, mówi, że jest papieżem, Twoim namiestnikiem na Ziemi, głową czegoś tam.. - Nie kojarzę. Ale moment... Jezusie, może ty coś o tym wiesz? - Nie, tato, nie kojarzę. Ale pójdę z nim pogadać. Po chwili wraca Jezus zwijając się ze śmiechu i mówi: - Pamiętacie to kółko rybackie, które zakładałem 2000 lat temu? - No, i? - Oni do tej pory działają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja naprawde bylam gorliwa wierzaca ale to co ci ksierza wyrabiaja to masakra 2 przyklady ostatnie pogrzeb mojej mamy ksiadz zamiast nas pocieszac opier...nas nad grobem mamy ze nie miala ostatniego namaszczenia a ja niechcialam tego bo wiem ze by to ja zalamalo a bardzo chciala zyc 2 moja siostrzenica ma komunie rodzice zaprosili na spotkanie fotografow zeby jednego wybrac na to proboszcz wywalil ich z kosciola bo to ob bedzie wybieral kto robi w jego kosciele zdjecia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez swiadkow podstawialismu innych do spowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka800
chociaż raz prawdę napisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni wpis przed spaniem :) u mnie nikt o kosciol nie pyta ja nigdy do kosciola nie chodzilam, na lekcje religii tez slub wzielismuy cywilny po narodzinach corki :) moj brat jest buddysta od 17 lat po wtajemniczeniach swoja core chrzcil w lesie :D moj tata ostatni raz w kosciele byl na pogrzebie swojego ojca jakies 15 lat temu moja mama od czasu do czasu chodzi do kosciola ale zaaadko natomiast mam ciotke ktora jest meeeega wierzaca jezdzi na wszelkie mozliwe pielgrzymki ale ona i moja babcia juz dawno zaprzestaly nawracania mojej rodziny hehe ja swojej corki nie poslalam do katolickiej szkoly (choc ona jest ochrzczona) moj syn nawet ochrzczony nie jest ;) hmmm co do posiadania dzieci pierwsze dziecko w wieku 25 lat - zaskoczenie dla calej rodziny ze tak szybko! (dodam ze tylko 5 osob z mojej klasy licealnej i 2 osoby ze studiow maja dzieci) a jestem juz ze swoim ...eee..w tym roku 12 lat :D drugie dziecko wprowadzilo wszystkich w stan szoku termicznego ale ok. mamy parke o trzecim, ze sie staramy nie wie nikt bo chyba by dostali zawalu w mojej rodzinie 2 dzieci to juz max ;) zycze milej nocy i do jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zastanawiam... czy jeśli zrobiłabym test 22.11 czy było by to za szybko?? :) i a propo testów jakie polecacie?? które są najbardziej czule??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj szkoda to był Twój 3 cykl starań ? W sumie jesteś młodziutka to masz jeszcze czas . Czy to nie jest tak że jak kobieta jest młodsza to jest większe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też do kościoła chodzę 2 razy w roku na spowiedź przed Bożym Narodzeniem i Wielkanocną - no chyba że jak jakieś wesele się trafi to częściej , no i w tamtym roku trochę pochodziłam bo ks. się pluł że moja rodzina do kościoła nie chodzi bo nikogo nie widać na mszach a my ślub chcemy brać( więc trzeba było się trochę pokazać ) - a Ks. nie pomyślał że może gdzieś indziej do kościoła chodzimy pfff... no ale mam takie wyrzuty sumienia i może bym się przeszła z teściową - bo ona tak raz, dwa razy na miesiąc jeździ - może o wnuki się modli ?! Niech się modli mi tam ona nie przeszkadza - zawsze nas zaprasza na obiad - ostatnio to nawet na śniadanie hehe a my mamy do nich jakieś 200m :) Mój mąż coś ostatnio powiedział do niej że dopóki jesteśmy we dwoje to musimy pojeździć a jak będzie nas troje to będziemy siedzieć w domu - a jego brat - " a co dzieciak będzie ?" Bluebell to kiepski przyrost naturalny jest wśród Twoich szkolnych znajomych - u mnie ze szkoły średniej 8 a ze studiów 5 no i ja chcę do nich dołączyć a jestem na semestrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Dziewczyny w związku z tym ze dzisiaj mam 10 dzien z duphastonem, musialam wykluczyc ciąze by go przestac brac... zrobilam wiec test i są dwie kreseczki!! :) druga blada, ale dobrze widoczna. Tak sie boja ucieszyc, boje sie by sytuacja z poprzedniego cyklu sie nie powtórzyla... wiec póki co ciesze sie, ale ostrożnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka o ranyy, to cudownie!!! Bardzo Ci gratuluję!!! aż mi łezka w oku się zakręciła, tyle się wycierpiałaś w tamtym cyklu, cieszę się bardzo!!! i teraz na pewno będzie już dobrze, wiesz dlaczego wtedy poroniłaś więc musi być dobrze, dbaj o siebie kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka!!!!!!!!!!!!!! ostroznie trzymam & 👄 brawo :) Staraczkaa - moze jeszcze warto powtorzyc za pare dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda - co do czulosci to chyba najlepsze sa te co maja 10miu a co do tego kiedy chcesz zrobic no to juz zalezy od ciebie moze byc za szybko wiec wtedy sie zdolujesz wiec musisz zadecydowac czy nie lepiej poczekac na termin @ znasz siebie najlepiej :) ja czekam do 26.11 tak sobie postanowilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×