Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

firanka w takim razie dziękuję i czekam :) a powiedz mi czy twoim zdaniem kreska na tym teście była taka sama jak w tamtym cyklu kiedy też się udało ? czy inna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj wobec tego będę musiała zgłosić kradzież na allegro i policję ;) tylko cholera jasna co podam za adres BIESZCZADZKIE KRZAKI? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj:) ty mialas te testy paskowe robilas je codziennie i ktoregos dnia pokazala ci sie kreseczka? w sensie jak to jest 28dc moze byc nic 29dc moze byc nic 30dc cien cienia 31dc kreska? hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudne pytania KMSUL :) z pewnością kreseczka dzisiejsza jest bardziej widoczna niz z poprzedniego cyklu... wtedy widzialam pod żarówką.... a teraz normalnie widze w swietle dziennym. NO i tym bardziej ze w zeszlym cyklu test zrobilam w dzien @... a teraz dwa dni przed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co porównywać kresek, bo w każdym przypadku mogło dojść szybciej/później do zagnieżdżenia, przecież nie każda ciąża rozwija się w tym samym tempie. Progesteron na pewno pomógł, ale reszta była losowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile :) u mnie bylo to urine infection bez objawow, dostalam antybiotyk na 7 dni Amoxicillin i po 2 tyg pojawil sie okres ale byl baaaaaardzo bolesny przedluzony cykl moze byc tez wtedy gdy pecherzyk nie peka cytuje: Pęcherzyk Graafa przetrwały, mimo osiągnięcia dojrzałości nie pęka, rozrasta się do średnicy 3-4 cm. Zgrubiała otoczka wewnętrzna wytwarza znaczną liczbę estrogenów, co prowadzi do przerostu błony śluzowej macicy. Po pewnym czasie zanika, czemu towarzyszą obfite krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa - zgłaszaj, oni teraz są zajęci Brunonem K :D. Blue - zrobiłam 11 dni po owu i wyszły 2 krechy :). Nie robiłam testów codziennie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj nie robiłaś codziennie tylko 2 razy dziennie haha! :P mała poprawka :D a zgłoszę żebyś wiedziała! ;) Firanka czekamy na fotkę testu też się nie mogę doczekać :) tylko fajnie by było jakby było wyraźne zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, po tej negatywnej becie 6dni po owu (a myślałam, że 8) w ogóle nie robiłam testów, bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kawa z mlekiem, niewiem jak to jest. to jest nasz 3 cykl staran pod okiem lekarza wczesniej rok czasu sie nei zabezpieczalismy i nic ;( firanka listopadowa gratulacje ! dobrze ze chociaz tobie sie udalo blubell mysle nad tym czy jutro nie przejechac sie na bete ? hana owu na pewno byla bo mialam monitoring.. wiec prawdopodobienstwo ciazy jakies tam jest.. smile niby tak tyle ze ja dokladnie wiem kiedy @ powinna byc czyli dzis, wciaz czekam.. magda 080 zrobie na pewno jak @ nie bedzie jutro bete.. a tak w ogole dziewczyny to mam do bani dzien, boli mnie od 3 dni glowa, podbrzusze, piersi, chodze nerwowa wszystkie objawy jak na @ :( dzis test pokazal jedna kreske, podlamalam sie powiem wam szczerze.. nie wiem juz co mam myslec.. jak @ nie dostane dzis albo w ncoy to jutro chce jechac na bete..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu555
Firanko nie wiem czy mnie pamietasz ale podczytuje ten topik i sprawdzam co u ciebie nowego:-)a tu taka cudowna wiadomosc:-)bardzo gratuluje:-)i niech zdrowo rosnie twoj babelek:-)a ty odpoczywaj jak naj wiecej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka a czy ty robiłaś jakieś badania i czy twój mąż badał nasienie ? ja też byłam teraz na monitoringu i miałam potwierdzoną owulację a mimo to nie zaszłam w ciąże mam zamiar w tym cyklu także iść na monitoring i zobaczymy co lekarz powie na wizycie mam ostatnią szanse na Zajście w ciąże w tym roku bo testowała bym między 18 a 25 grudnia :) fajnie by było zajść w ciąże na święta :) staraczka też myślę że beta w twoim przypadku wyjaśni sprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka jak ja widzę to wszyscy zobaczą :) zdjęcie jest ciemne przez co nie widzę całej kreski, ale pół widać od razu na pierwszy rzut oka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczko faktycznie to dziwne... chyba tez bym poszla na bete na twoim miejscu... tym bardziej ze juz po terminie @ Lulu jasne ze Cie pamietam! moj Anioł Stróz hehe dzieki wielkie :):) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUL robilam duzo badan pisalam o tym duzo wczesniej, moj tez mal robione badanei nasienia jest na granicy normy.. firanka listopadowa ja tam widze 2 kreski gratuluje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sluchajcie 20,10 dostalam @ 18 dc byly 2 kreski na tescie owu 20 dc na usg pekniety pecherzyk wiec owu byla 19 dc. czyli dodac 14 dni kiedy powinna sie pojawic @ wychodzi 33 i dzis jest 33 dc. a moje objawy to gesty bialy lepki sluz, bol podbrzusza jakbym miala @, bolace piersi. wczoraj takie same objawy, musialam wczoraj i dzis wziac nospe bo bym nie dala bez niej rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka no to masz do wyboru lipiec/sierpień zależy czy urodzisz szybciej czy przenosisz :P czyli to będzie lew tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa mam nadzieje, targaja mna naprawde rozne mysli.. nie wiem czy dzis nei zrobic wieczorem jeszcze jednego testu, choc nei wiem czy to ma sens.. nigdzie nei moge kupic testu o czulosci 10 ! wszedzie mowia ze takiego nei ma rozumiecie to ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×