Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość ojdadana!!!
kobieta w wieku rozrodczym do 35 lat wytwarza właściwą do zapłodnienia komórkę jajową o prawidłowym materiale genetycznym tylko raz na kilka miesięcy, statystycznie raz na 6, dlatego szacuje się, że przeciętna zdrowa para zachodzi w ciąże w okresie 6 miesięcy. Czyli wszystko zależy w jakim okresie zaczniemy się starać o dziecko, bo jeśli na początku tych teoretycznych 6 miesięcy to musimy swoje odczekać, a jak np w tym prawidłowym to mamy ciążę od razu. To była wypowiedź bardzo szanowanego specjalisty. Żałuję, że dowiedziałam się o tym dopiero teraz. Wychodzi na to, że większość cykli w roku jest z góry skazana na niepowodzenie bez względu na inne okoliczności, a jednocześnie jest pewność, że jest kilka cykli prawidłowych, tylko czasem trzeba na nie poczekać. Dlatego nie można się martwić nieudanym cyklem, tylko trzeba czekać na ten właściwy, choć każdy może dla nas wyglądać tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na pewno po 40 to już trudno - chociaż nie wiem czy nie widziałam tutaj albo gdzieś indziej tematu że kobieta w wieku 50 lat zaszła w ciążę - w tym wieku większość kobiet zostaje babciami a tu taka pani jeszcze dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanko!!! bardzo bardzo, ale to bardzo Ci gratuluję!! Dbaj teraz o siebie!! Dużo wypoczywaj :) piękna nowina z rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje, że jak para jest do siebie 100% dopasowana i zdrowa to by mogła mieć dzieci 2 razy do roku bez żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starczkaa-moze zrob jeszcze za pare dni , jak nie przyjdzie @ , nadal trzymam kciuki Firanka wow, super-trzymam kciuki żeby było wszystko ok:) ja dzisiaj nieprzytomna chodze-pogoda do bani Do póżniej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .................Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ Alutkaaa..............28.........22.10................ 2.................17.11 milla1982.............30.........18.10................ 2.............18-19.11 joannaasia............27.........21.10................ 2.................20.11 Staraczkaa............20.........20.10................ 3.................21.11 klementynka..........28.........28.10.................7 ................22.11 Firanka.................28.........24.10................3 .................23.11 DZ25...................25..........28.10............... 2..................25.11 bluebell_..............30..........21.10................. 1................26.11 Malinowa_82..........30.........06.10.................3.. ..............27.11 kawa_z_mlekiem.....23.........30.10..................1... ... ...........27.11 Magda8080............32.........31.10................2... ................30.11.12 rybalopika.............29.........02.11................ 2 ................02.12 Frezjunia..............25.........15.11................ 3.................14.12 kasiula86................?.........18.11................. .?................16.12 martulka87............24.........19.09................ 1......................? smile ..................28..........07.10.................2....... ..............? KMSUL..................22.........21.10................7. ............19-24.12 Magda0013.............20.........29.10................2.. .............24-28.11 Majka88 - przerwa NASZE FASOLKI: Nick ..........................Wiek...........cykl starań.....termin porodu: Laura1987 ......................25.................2. ..............05.06.2013 Wrzesniowa** ..................25.................1. ..............05.06.2013 janiolek ........................24.................2. ..............15.06.2013 VEG..............................28.................9. ..............15.06.2013 hana ............................26.................1. ...............02.07.2013 Truj . ...........................28.................4. ...............07.07.2013 mama6latki ....................24.................1................08.07.2013 aneczka28 .....................28.................2. ...........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ale nowina :) Firaneczko moje wielkie gratulację :))))))))))) teraz nie pozostaję ci nic innego jak wysłać nam twoje ciążowe fluidy :) hehehe :P a ja poproszę o wykresik z ovufriend :) U mnie okres na dobre się rozkręcił ale z jednej strony się cieszę bo cykl mi się skrócił i oby tak zostało co 29 dni :) mam zamiar w tym cyklu także iść na monitoring może tym razem się uda :) zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko, czy któraś z was może wie co oznacza zaniska glukoza w osadzie moczu? mam 63, a norma to 70-99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana- ja nie pomoge :( KMSUL - ale masz super z tymi cyklami :D:D:D ja potrafie jeden miec 50 dni grrrr ale mam nadzieje, ze jesli mam teraz dostac @ to na dniach bo juz mnie tak boli jakby lada lada moment :) i zeby szybciej zaczac nowe starania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blubell wiesz ostatnie 2 cykle były jakieś pokręcone bo były co 34 dni wcześniej zawsze były co 29 dni zaczęłam brać castagnus i jak widać cykl wrócił do stanu z przed dwóch ostatnich cykli i jak by tak zostało to będzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam piękną dietę wpierniczam lody korala litrowe na śniadanie ;) Hana ja też nie pomogę nie miałam nigdy takiego wyniku. Firanka będzie miała fajnie, dwie okazje do powiedzenia o ciąży 6 grudnia i 24 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUL - ja mam nadzieje ze tak Ci nie zostanie!!!! i nastepna to wroci za jakies 15 miesiecy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klemetyna
A ja sie zaraz rozpaczy. Mi sie już wszystko rozpierdolilo w organizmie. Rano obudzilam sie cała zalan, więc do łazienki umysłem sie. Tego głupiego testu nie zrobiłam Przyjechałam do pracy, szybko do łazienki zeby sprawdzić czy nie przecieklam a tam tylko kilka placek i koniec. Brzuch mnie boli, piersi już nie . Ja sie muszę z lekarzem spotkać :( Franka gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa hehe :D ja ostatnio codziennie na sniadanie jem rogala francuskiego z marcepanem - jedyne co mi wchodzi o-O ale powiedzialam sobie ze jak nie uda sie w tym cyklu to w nastepnym zeby nie wariowac wracam do swoich cwiczen, silowni i zdrowego odzywiania ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna - piszesz z telefonu? :D ;) a moze co mialo sie wylac to juz sie wylalo i teraz bedzie malutko?? ja zawsze na 3/4 dzien to musze i tampona i podpaske nosic bo taaaak sie leje grrr :/\/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue to prawdziwe "ja" z błędami Klementyny a z kompa to się pilnuje i on za nią wszystko poprawia hahaha :) nie no żartuję ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klemetyna
Blue z ipada :) No właśnie nie wylalo Bo najpierw było plamienie 2 dni potem przerwa dziś znowu krwawienie i koniec :( A zazwyczaj jak sie zaczyna to leje sie 3 dni. A teraz nic. W ostatniej miesiące to co godzina do łazienki bo przecieklam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klemetyna
Wrzesniowa :D no niestety mi sie same wyrazy poprawiają więc wychodzą rożne dziwne słowa, ale staram sie pilnować :P A pisze na pomarańczowo bo nie zawsze mogę sie w pracy zalogować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOL ja jak probuje cos z telefonu pisac to tez czasem cuda wianki musialam sporo slow polskich w pamieci zapisywac pokolei bo mieszaly sie polskie z engielskimi ja mam w pracy poblokowane wiele stron i codzienna inspekcje na jakie strony wchodzimy ale mnie to pam pa ram pam bo i tak nikt nic nie zrozumie i dopoki moja robota jest zrobiona to niech sie w tylek pocaluja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klemetyna
Ja mogę w sumie wchodzić wszędzie ale logowanie to inna bajka Tak sobie myśle ze jeżeli bóle porodowke są silniejsze od okresowych to jeśli znajdę w ciazy to zarządem uspienia do końca ciazy i na czas porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie tam nikt nie pilnuje w pracy a komputer firmowy jest prawie jak mój własny - mam na nim prawie wszystko :) Powywalane stronki w zakładki - no ale trzeba będzie go kiedy oczyścić - ale mi szkoda usuwać tych moich stronek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest że ma się potwierdzoną przez lekarza owulację kocha się w dniu jej przed po w trakcie itd a mimo to nie zachodzi w ciążę to jest takie niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje dizewczyny za mile slowa :) jasne ze sie ciesze, ale pewnie kazda na moim miejscu troche by drżała czy bedzie dobrze... pojutrze mam termin @.. poki co jest ok. Temperatura poszla w góre, brzuch pobolewa. Dzwonilam do ginekologa od dzisiaj mam brac po 2 tabletki duphastonu. Dziewczyny uda uda uda sie wam. Kazdej sie uda, ja myslalam ze nic w tym cyklu nie bedzie.. odpuscilam troche, bez stresu i napinki :) KMSUL prosze moj wykres, jak widzisz nie osiagnelam wcale temperatury 37... http://ovufriend.pl/graph/f86dfc676826d61827ba0d58cefba38a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klemtyna
Mksu to tak samo sprawiedliwe jak ciaza u 13 łaski która tylko raz jedyny raz z chłopakiem i to jeszcze w gumę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUL - nie wiem :( wlasnie przy potwierdzonej owulacji to jest dziwne moze niski poziom jakis hormonow a moze niestety zolnierzyki nie dalty rady przebic sie a moze doszlo do zaplodnienia ale ciaza biochemiczna a pamietacie taki serial Przyjaciele? tam Chandler i Monica probowali miec dziecko okazalo sie ze on ma za slabe plemniki a ona zle srodowisko by tym plemnikom ulatwic dotarcie do jajeczka to jest niesprawiedliwe i to bardzo i wierzcie, ze ja wam z calego serca zycze 2 kresek i wiem jakie to cholerne uczycie, wrecz dobijajace kiedy przychodzi kolejny @ ale naprawde dopoki lekarz nie stwierdzi konkretnej przyczyny to jest szansa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klemtyna
Kmsu moja teściowa o pierwsze starała sie 3 lata a potem kolejnych 5 to hurtowo poszło rok po roku Miedzy wszystkimi jest dokładnie 13 miesięcy różnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy pierwszą na-lewkę :D!! Albo na-lewka ;). W końcu się ruszyło :D! Firanka, niech Cię uściskam :D! Serdecznie gratuluję, trzymam kciuki i życzę jak najgorszego samopoczucia (to wg mojego gina oznaka dużej ilości hormonów i "mocnej" ciąży) ;)! Jakby ten Twój ginekolog "mądry inaczej" był tańszy, to namawiałabym Cię, żebyś z czystej złośliwości poszła do niego na wizytę potwierdzić ciążę :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×