Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

zgadzam się z dziewczynami testy z allegro są super :) firanka a możesz wysłać zdjęcie swojego test ? tego pozytywnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to ilości hurtowe - bo jednego to się nie opłaca wiadomo że przesyłka wyjdzie drożej. Na allegro tańsze są to fakt bo na allegro można zapłacić np 3,6zł za test który w aptece kosztuje ok 10zł. A jakiej firmy test zamawiałaś Firanka że 2 dni przed @ ci pokazało II kreseczki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam podobnych testów co Firanka o czułości 10 tyle, że od innego sprzedawcy i test pozytywny wyszedł mi 4 dni przed @ :) także te testy są wiarygodne jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak sobie ostatnio oglądałam rzeczy dla dziecka to sobie obiecałam że jak się doczekam dziecka to kupię takie łóżeczko kołyskę moim zdaniem jest świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu moja szwagierka takie ma, nie wiem czy jest zadowolona, bo nie pytałam :) gdybym mogła cofnąć czas to pewnie też bym takie kupiła, ale łóżka zmieniać nie będę. Mam zwykłe sosnowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj pokazałam mojemu mężowi jak wygląda poród naturalny na youtube - i ta Pani jak rodziła to ją musieli rozciąć - fuuu.... on to aż się przestraszył i powiedział że nie chcę żeby tak było u mnie :) miał taką minę jakby ducha zobaczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blu - tak to wygladało mniej-więcej ;). Długa historia :D. x gość pisze: "u mnie kupiła Pani 41 termometrów a zapłaciła za 20 ja tylko chcę zwrot prowizji od allegro za nie kupione przedmioty Pozdrawiam" PADŁAM!!!! Takich ilości nie przewidywałam :D. Coś mu się nieźle pomieszało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa mój kątem oka widział łożysko, rozciętą wiadomo co.. i żyje biedak :D szybko wymazał piękne widoki z pamięci. Ja na jego miejscu bym się bała spojrzeć, ale ludzka ciekawość jest silniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chcialam taka kolyske , sa sliczne, ale ona jest malutka i szybko dzieci z niej wyrastaja :) przy 1 dziecku mialam lozeczko zwykle przy 2 juz turystyczne bo wygodniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue ja też mam turystyczne, ale jakoś go nie lubię :) oddałam do mamy, a tam używa go jej znajoma jak przychodzi do niej wnuczek na weekendy :D chociaż błąd był taki, że kupiłam bez okienka to dziecko samo nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj - 41 ?? LOl niezle ee, moj byl przy oby porodach i zyje :D wszystko zalezy od faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie, normalnie mam takie wrazenie ze zaraz @ ze mnie poleci, jak tylko wstane z krzesla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moim to nie wiadomo czy by wytrzymał poród -nawet gdy paluszek go boli to pokazuje mi "że o tu w tym miejscu piecze " - a ja "bo rozcięty - to jak ma nie piec" - duże dziecko to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa mój też taki jest z ranką w palcu poleciał na pogotowie :D mi by było wstyd z czymś takim pójść :o ciekawe co sobie lekarz pomyślał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam 120, dobrze że sie nie zorientował ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa :P no wlasnie tego sobie nie wkrecam :/ moge sobie wkrecic mdlosci, bol piersi, ochote na kiszone ogorki itd ale bolu na @ sobie nie wkrece wrr, za dobrze go znam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TRuj hahahahhaa ale nawiedzony sprzedawca? i co ty teraz z tym calym sprzetem zrobisz? ;) moze ty zacznij je opychac na allegro :D KMSUL no dobrze specjalnie dla Ciebie zrobie to zdjecie, jednak nie wiem czy cos bedzie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×