Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

ja jestem ciekawa co wyjdzie w tym cyklu robilam w tym cyklu te testy owulacyjne zobaczymy czy trafilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny :) mam ciezka noc za soba :o cora o 2 zaczela wymiotowac seriami i nie wiedzialam co.sie dzieje chyba cos jej zaszkodzilo bo pierwszy raz w zyciu cos takiego miala ;/ dzisiaj kurier ma tez lozeczko przywiezc oby mi je stawil do schowka chociaz a nie ze zostawi przed schodami ;o bo to na pewno duzo wazy. Staraczka przykro mi ale szanse zawsze sa poki @ nie ma.. :) hana ust wykonuje sie do 13t6d jesli miescisz sie w tym terminie to wszystko jest ok. Ja ide dokladnie w 13tc. W poprzedniej podobnie bylam i bylo wszystko ok. Waze by dziecko nie mialo wiecej niz 8 czy 8,5cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Ja byłam w 11 tygodniu i maluszek miał 49 mm, więc miałam wykonane to badanie usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
wrześniowa u mnie tak gęsta mgła, że nic nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi się niechce wstać z łóżka :( A muszę wziąć prysznic , umyć włosy , zrobić cos do jedzenia dla m jak wróci z pracy i o 13 jechać na zajecia :/ w między czasiele na pewno się cos jeszcze znajdzie - ale ze mnie leń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie cos glowa zaczyna pobolewac juz widze jak maz sie cudownie czuje w pracy ;) bo wstawal wycierac i sprzatac te wymiociny. Dzisiaj bedzie dieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nieskladnie pisze nie sprzatac tylko posciele zmieniac haha :) dziewczyny jakby wszystkie z was na raz zaszy to pewnie topik by upadl :p firanka jak sie czujesz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura a w ktorym tyg dokladnie bylas? Maluszek tez pewie ci wyszedl starszy co? To byl u ciebie 10t5czy6d? Maluch chyba tez ci wyszedl wiekszy o tydzien? Bo duzy jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmsul co do badania na droznosc jajowodow, moja gin mowila ze jak przez 3 cykle nie zajde to mi je zrobi.. pozostaly nam tylko 2 cykle. VEG podnioslas mnie troche na duchu, ale skoro jest ponizej0,5 to raczej nic z teog nei bedzie.. by bylo troche wyzsze nei sadzisz ? a poza tym wiem kiedy dokladnie mialam owulacje, bo mialam monitoring.. owu byla 7 listopada. wrzesniowa, dziekuje ja powiem wam ze czuje sie kiepsko, caly czas mam wrazenie ze zaraz dostane @ bo miewam jakby taki skorcz i leci ze mnei ale to sluz bialy gesty.. juz nie wiem co myslec.. powiem wam ze sie zalamalam, wczoraj plakalam chyba z dwie godziny moj facet nawrt sie nei odzywal bo wiedzial ze wybuchne placzem, lezal przy mnie tulil mnie mowil ze zamowimy testy owu ze bedziemy probowac bla bla bla.. juz sama nie wiem co myslec.. testy negatywne, beta negatywna @ brak .. owu byla 7 listopada wiec naprawde nie wiem.. jak przez week nei dostane w poneidzialek ide do gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez brzydka pogoda masakra az nic sie nie chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa zebys wiedziala kiedys z kumpela rano.umowilysmy sie jechac nad morze i pogoda byla cudowna slonce prazylo juz rano cieplo no cudownie jak tylko doszlam na plaze rozebralam sie i bylo do widzenia.. zaczal.deszcz padac wszystkich wymiotlo ;) bardzo sie ucieszyla naprawde... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie chyba tez zrobie teraz jak sie nie uda bo tyle sie przytulalismy ze az za duzo hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Na tym usg byłam w 10 t6d. Nie wiem czy duzy, wydaje mi się, że wymiary takie w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi nigdy nie gadalam z ginekologiem o dziecku jak mam to powiedziec ze chcilabym zrobic te badania i wogole przepraszam ze wam pisze takie rzezczy ale chyba malo sie w tym wszytskimorientuje jak was slucham rtzn na hormonach itd to sie znam ze wzgledu an studia ale raczej chodzi mi o rozmowe z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Ja przed staraniami byłam u ginekologa i pytałam sie czy powinnam zrobic jakieś badanie przed, ale on powiedział, że nie trzeba. Stwierdził, że mam kochać się spontanicznie kiedy mam ochotę i przyjść jak zobacze 2 kreski na teście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×