Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość Qwqtro.
A firanka dobrze wie o co chodzi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez komentarza firaneczko dzieki za rade no poczekam spokojnie na okres nie napinam sie moze w ktoryms cyklu sie uda ha ide sie przespacbo ledwo siedze cos mnie lamie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie wiem co to za sieć marcpol, a występuje u was mięsny np. Gzella? czy Gzela nie pamiętam jak on tam się dokładnie nazywa, pamiętam, że mieli, tylko w innym mieście,. a w moim to nie wiem jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do niektorych komentarzy nie wiem o co chodzi moze ale forum ma byc dodatkiem do naszego zycia a nie ktos z grupy mowi idz do lekarza zrob badanie nie zrob takie jest moje zdanie wiec po co sie napinac jesli ktos nie chce i mu nie odpwiada wcale nie musi czytac naszych komentarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce i nie moge sie denerwować wiec nie bede wiecej komentowała wypowiedzi pomarańczek które z nudów chcą sie trochę wyżyć i poobrażać.. bez powodu :O Forum polega na tym by wymieniać sie doswiadczeniami i wiedzą, by pytać jak sie nie wie, lub się radzić... logiczne jest tez to ze im dłużej czlowiek tkwi w jakimś temacie orientuje sie wiecej w tych kwestiach. Nigdy nie wypowiadalam sie na temat ciąży, bo malo wiem na ten temat z prostej przyczyny nie mam doświadczen w tej kwestii! Koniec tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytująca./..Was Codziennie
Firanka daj spokój, nie denerwuj się. Ja nie udzielam się na tym forum, bo zostało mi jeszcze 5 tyg i będe mieć maleństwo przy sobie ale śledzę Wasze a najbardziej Twoje losy od września. Musisz mi wybaczyć ale wciągnełam się już :) Ja na początku ciązy też byłam taka panikara, ciągle biegałam do łazienki czy nie przyszła, później poszłam na usg za wcześnie i widziałam tylko 2mm kropke więc nawkręcałam sobie jakiś historii o pustym jaju płodowym o ciązy pozamacicznej Ajjjj dużo tego. Teraz jestem mądra ale naprawdę nie czytaj nic więcej w tym internecie, nie denerwuj się żyj powolutku i spokojnie. Co mam być to będzie. Życzę Ci 9 pięknych miesięcy....i zdrowego cudnego maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K,klementyna
Wrzesniowa wpisałem do wyszukiwarki galaretka z kurczaka i co? Wyskoczyla mi reklama karmy dla kotów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka możliwe, że tylko na pomorzu. Klementyna no bez przesady kocim przysmakiem nie będę się delektować :D haha! ja też szukam gdzie można kupić, ale nie ma ogólnej odpowiedzi.. umrę z tęsknoty za tą galaretą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K,klementyna
A w Tesco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Tesco mam daleko, wyślę męża by obskoczył pobliskie mięsne :D on już nie pierwszy raz dla mnie lata po "wyśnione" jedzenie to mam chłopak wprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K,klementyna
Wrzesniowa podobno w ciazy ma sie rożne zachcianki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :) U mmnie też szaro i ponuro. Mdli mnie od wczoraj,a jeszcze w pracy malowali i musiałam się przenieść do innego budynku,bo bałam się,ze się zatruje farba. Wrzesniowa kochanie ja ostatnio przechodziłam koszmar z kurierami. Upadla im na palecie lodówka-postawili bokiem i zwiali,dobrze,ze panowie z ekipy remontowej chcieli sprawdzić,czy wejdzie i złapali kuriera. Potem przywieźli materac,zrobili dziurę,wiec owineli papierem ,a my nie zwróciliśmy uwagi i postawiliśmy w szeregów ce obok...rozpakowalismy po miesiącu a tu mega dziura. Potem jeszcze uszkodzili nam ławę i szafkę do lazienki. Czarna seria po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K,klementyna
Dobra lecę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veg a badalas progesteron,jak Cię tak bolało? Firaneczko ja mam to samo,juz nawet dzisiaj na badanie progesteronu poleciałam :-/ Podczytujaca - fajnie przeczytać coś takiego. Gratuluje maluszka. Arbuzku - mnie bolał brzuch i krzyż od samej owulacji do teraz. Wiec to moze być to! A co Cię tak teściowie stresują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Dzis zrobilam bad estriadolu i 13 dc a wynik 26.25pg/ml. Faza pecherzykowa 12.5-166 F.owukacji 85.8-498 F. Lutealna 43,8-211 podejrzewam ze u mnie jest f. Pecgerzychowa cxyli nasal jestem przed owulacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko datę już wpisz sama :D Nick .................Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ Alutkaaa..............28.........22.10................ 2.................17.11 joannaasia............27.........21.10................ 2.................20.11 Staraczkaa............20.........23.11................4.. ...............26.12 Magda0013............20.........29.10................2.. ..........24-28.11 DZ25...................25..........28.10............... 2.................25.11 bluebell_..............30.........21.10............... 1..................26.11 Malinowa_82..........30.........06.10................3.. ..............27.11 kawa_z_mlekiem.....23.........30.10................1..... ............27.11 Magda8080............32.........31.10................2... ...........30.11.12 arbuzek................23.........31.10................2. ................01.12 rybalopika.............29.........02.11............... 2 ................02.12 Frezjunia..............25.........15.11............... 3.................14.12 kasiula86................?.........18.11............... .?.................16.12 KMSUL..................22.........20.11................8. ............19-24.12 martulka87............24.........11.11............... 2..............01-02.01 smile ..................28..........07.10................2........ .............? klementynka..........28.............?...................8 ......................? Majka88 - przerwa NASZE FASOLKI: Nick ..........................Wiek...........cykl starań.....termin porodu: Laura1987 ......................25.................2. ..............05.06.2013 Wrzesniowa** ..................25.................1. ..............05.06.2013 janiolek ........................24.................2. ..............15.06.2013 VEG..............................28.................9. ..............15.06.2013 hana ............................26.................1. ...............02.07.2013 Truj . ...........................28.................4. ...............07.07.2013 mama6latki ....................24.................1................08.0 7.2013 Firanka..........................28.................3 ...............03.08.2013 milla1982........................30.................2............. aneczka28 .....................28.................2 ...........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) ledwie żyję tyle się tego nasprzątałam :) ale już skończyłam i w końcu sobie siadłam i wiecie co zauważyłam ? że zawsze jak wam powiem że idę sprzątać i wracam to widzę że jakaś pomarańcza ma jak zwykle coś 'mądrego' do powiedzenia :) Firanka Ty Expercie :P hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytująca./..Was Codziennie
milla1982 Tobie też się uda. Wszystkim Wam się uda. Trzymam mocno kciuki :) Najlepsze jest to że mói się że aby do 12 tyg bo wtedy ciąża mniej zagrozona, ale przychodzi ten 12 tydz a my kobiety wymyslamy następnych 100 powodów dla których powinniśmy się martwić. Taka nasza chyba natura :) Ja jestem obecnie w fazie zamartwiania się czy aby napewno dobrze rozpoznam "te skurze" czy maluch jest zdrowy, jak ja przeżyje ten poród, czy ja wogóle umiem zajmować się dziećmi...i tak w nieskończonośc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsul wniosek jest jeden -musisz przestać sprzątać :-) Dziękuję wrzesniowa,terminu nie znam,bo moja fasolka ma 3mm i nic jeszcze nie widać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca,znam to z doświadczenia. Potem modlimy się,zeby się nic nie działo do tego 25tyg,kolejnego magicznego,a potem,byleby nie w ósmym miesiącu... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To 29 sierpnia wypada. Kurcze tak marzyłam,zeby urodzić w wakacje :-) bo mój Orzeszek zimowy jest i na pierwszy spacerek wyszliśmy po 3 tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×