Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość Laura1987
Cześć dziewczyny:) Ja dopiero wróciłam z mężem z zakupów. Jestem wykończona, oglądałam spodnie ciążowe, bo zwykłe robią się ciasne, ale są bardzo drogie. Może jakies po siostrze dostanę bo jak była w ciaży to kilka kupiła. A poza tym pogoda okropna, taka senna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Wiesz co rano nie jest taki widoczny, ale jak coś zjem to robi się większy. Zwłaszcza wieczorem robi się duży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kwas jest najbardziej potrzebny z tego co wiem w pierwszych 4 tygodniach ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze na razie biore wiec ok bylam w szkole tak mi sie juz nudzilo za wami zeby przezcytac co sie dzieje haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przed chwila zrobilam pink test czulosc 25 i jest cień cienia-co to oznacza? to moj 26 dc -cykle mam 28-29 dni , pobollewa mnie brzuch jak na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm poczekaj do okresu ta kreska pod spodem zawsze jest wiecie o tym?tylko albo sie robi bardziej kolorowa albo nie aco do testu delikatna moze oznaczac ze jestes w ciazy ale czy sobie nie wkrecasz zobacz poczekaj dawno robilas ten tes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nieznam :) ale jak cos widac to chyba dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze dlugo bierzecie ten kwas hmmm zmartwilam sie ale nnie wiadomo kiedy uda mi sie zajsc wiec jeszcze pobiore ha a ja szkole ja juz magistra robie teraz wczesniej dwa kierunki ciagnelam na raz masakra dzinne i zaoczne a teraz tylko zaoczne wiec lux jest hhahaha ale zmeczona worcilam dzisiaj pogoda ciezka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja mam rozterke @ jak narazie brak tylko u mnie to moze byc ze mi sie cykle zmienia bo dopiero gdzies 3 miesiace nie biore tabletek antykoncepcyjnych jak do tej pory zawsze @ przychodzila regularnie ale to dopiero 2 cykl po odstawieniu pigulek. Niewiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dz jaki masz teraz slub bo ja mam 6 dni dookresu i jakos takiego sluzu niegdy przed okresem nie mialam jak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze ze mojego niema bo bym go wyslala po test ale jak sie nic nie ruszy to rano lece do rosmana bo mam najblizej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jescze nigdy nie kupowalam a chcem w rossmanie bo mam blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie nie znam na testach nigdy wczesniej nie przyszlo mi testowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×