Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

ja juz sie tyle naczytlam zreszta siostra moja jest w drugiej ciazy i mowila ze za czesto tez nie mozna bo jakos plemnikow nie jest dobra bo nie dojrzewaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I nie zamierzam bo nic
jakbys to napisala hahahaha. nie badz smieszna bede pisac gdzie i co mi sie podoba :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj tu pusto :o chyba staranka idą pełną parą bo weekend i mężowie w domu :). Arbuzku no najpewniej to sprawdzać testami owulacyjnymi owulacje albo mierząc temperaturę a najdokładniej to nie oszczędzać tylko się udać na monitoring cyklu do ginekologa i masz wtedy w 100% sprawdzone czy owulacja jest i pęcherzyk pęka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pracuje, nie chca mnie :) naipierw studiowalam to mowili ze sie ucze a praca byla taka ze przewaznie tez w wekendy po studiach zalatwilam sobie kurs ktory konczyl sie 6 miesiecznym stazem a potem moja mama zachorowala i 8 miesiecy sie nia opiekowalam ale zmarla w lutym a teraz mnie nie chca bo mloda mezatka to boja sie ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja juz mieszkalam za granica a poza tym maz ma tam firme wiec raczej nie chce zeby caly czas tam sam byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to inaczej pewnie ze razem lepiej moj ma firme w pl i tak go nigdy nie ma w domu :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz na razie kursuje tu i tam teraz poki co ostatnie kursy musial torem zrobic ale juz wiecej nie bedzieostatni w tym mies . on raczej w polsce ale srednio raz na tydzien jezdzi za granice trzeba pilnowac no moj tez zaganiany aj te baby tylko samotnie siedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak a moj wczoraj do francji pojechal skonczyc robote i wraca w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .................Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ Alutkaaa..............28.........22.10................ 2.................17.11 joannaasia............27.........21.10................ 2.................20.11 Staraczkaa............20.........23.11................4.. ...............26.12 Magda0013............20.........29.10................2.. ..........24-28.11 DZ25...................25..........28.10............... 2.................25.11 Malinowa_82..........30.........06.10................3.. ..............27.11 kawa_z_mlekiem.....23.........30.10................1..... ............27.11 Magda8080............32.........31.10................2... ..........30.11.12 arbuzek................23.........31.10................2. ................01.12 rybalopika.............29.........02.11............... 2 ................02.12 bluebell_..............30.........21.10............... 1..................10.12 Frezjunia..............25.........15.11............... 3.................14.12 kasiula86................?.........18.11............... .?.................16.12 KMSUL..................22.........20.11................8. ............19-24.12 martulka87............24.........11.11............... 2..............01-02.01 smile ..................28..........07.10................2........ .............? klementynka..........28.............?...................8 ......................? Majka88 - przerwa NASZE FASOLKI: Nick ..........................Wiek...........cykl starań.....termin porodu: Laura1987 ......................25.................2. ..............05.06.2013 Wrzesniowa** ..................25.................1. ..............05.06.2013 janiolek ........................24.................2. ..............15.06.2013 VEG..............................28.................9. ..............15.06.2013 hana ............................26.................1. ...............02.07.2013 Truj . ...........................28.................4. ...............07.07.2013 mama6latki ....................24.................1................08.0 7.2013 milla1982........................30.................2.... ...........29.07.2013 Firanka..........................28.................3 ...............03.08.2013 aneczka28 .....................28.................2 ...........................? Hej dziewczyny:) poprawiam tabelke bo tak jak pisalam owulacja nastapila pozniej, brak meza ;) wiec cykl raczej spisany na straty ponowne staranie w grudniu :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co moj maz tylko w okresie letnim cos tam w polsce robi raczej tam gdzie mamy firme dlatego zima rzadziej jest w domu tutaj onraczejod razu nastwail sie na tamten rynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie ciesze ze joz mamy ale ten kredyt mnie przeraza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy swoj dom w polsce 3 lata temu sie wprowadzilsimy tak jak pisalam alejak wyjdzie tak ze juz na stale tam zostaniemy to sprzeadmy po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde mam zero obiawow na @ i zero ciazowych nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dz mieszkacie w bloku czy w domku? kurcze denwruje sie u mnie nic chyba z tego w tym mies brzuch mnie boli mocno okresu pewnie wczesniej dostane az mi sie plakac chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde w bloki i to na czwartym pietrze boje sie jak sobie z dzieciatkem poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×