Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Wrześniowa Hmm wydaje mi się że brzuszek trochę wychodzi, tak ogólnie to chyba nie przytyłam, chociaż chyba tyłeczek troszke się powiększył, ale ramiona schudły nie wiem jakim cudem. Bo zawsze miałam problem z ramionami. Wizytę mam około 10 grudnia, jeszcze muszę się umówić, a prenatalne 27 grudnia. A u Ciebie jak tam z brzuszkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie wybil ostro taki brzuch to nie wiem kiedy mialam moze w 20tyg troche mi przez to dziwnie bo wtedy ogolnie mialam maly brzuch a ten juz taki nie bedzie to juz wiem na pewno i ksztaltem jest taki sam jak poprzedni to moze ja wierzyc zabobonom bedzie dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie właśnie też troche wcześnie wychodzi, nie wiem czemu? jestem bardzo drobna, może dlatego? Nie jem dużo, wręcz mniej niż wcześniej. No u mojej koleżanki też szybko wyszedł brzuszek i bedzie miała dziewczynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny widzę,że o brzuszkach rozmawiacie, mnie mój wyskakuje wieczorem taki ładny okrąglutki sie robi. Wrześniowa pamiętasz jakie miałaś objawy na dziewczynę ?:D Na innym topiku o pierwszych mamach rozmawiałyśmy z dziewczynami co znają płeć o objawach na chłopca i córkę. Na chłopaka podobno włosy szybciej odrastają nie chce się słodkiego tylko kwaśne chyba i słone i inne jakieś tam a że na dziewczynę włosy bardzo słabo odrastają po depilacji i kocha się słodycze i tez coś tam jeszcze już nie pamiętam :) ale te co mają chłopca to po objawach im się zgadzało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki masz chyba typ urody moja kolezanka byla wysoka i bardzo chuda to dlugo nie bylo widac u niej brzucha miala tez szersze biodra to moze przez to :) a zreszta rozmir brzucha nie jest wazny no i na pewno wieksze brzuchy maja kobiety ktore rodza duze dzieci bo gdzies sie musza pomiescic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VEG No u mnie właśnie też bardzej nia wieczór wyskakuje, o rany żeby tylko dużo nie przytyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka8623
Dziewczyny trafiłam ostatnio na sklep z ubraniami dla kobiet w ciąży i po ciąży, mają fajną ofertę w przystępnych cenach http://sklep.brzuchatki.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dopiero ze szkoly wrocilam uffff jeszcze jutro zosatwic was na chwile i dwie stony postow;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Właśnie obejrzeliśmy z mężem pierwszyraz film z wesela, popłakaliśmy się jak dzieci :) tak się wzruszyliśmy, cudownie jest wrócić do tamtych chwil, aż żal że tak szybko się skończyło. Ale super pamiątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prawie tak haha ale wiesz my juz mmay swoj dom juz 3 lata mieszkamy razem wiec to chyba byla formalnosc hahha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprocz tego ze tesciowa sie wywalila i zgrywala na weselu wielka dame ze nic jej nie smakuje bo nie ona zamawiala bo my sami placilismy za cale wesele to superrrr duze robilas wesele?to wesele to takkie wydawanie kasy hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas niby dostalismy prezenty bardzi duze od rodzicow ale wesele robilismy sami nie chcielismy kasy no my robilsimy na 300 ale chyba teraz bym tyle nie zaprosila ahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekalismy na nasza sale 2 lata hahha ale oplacalo sie hahha no jak policzylsimy wszytskie koszty calego wesela to teraz bym zrobila na 130 osob hahhahah ale wyrobilismy sie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I nie zamierzam bo nic
madrego do napisania to ty nie masz. tylko hahaha ale to madre nie jest ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze co chce i nie do ciebie pisalam wiec nie odzywaj sie nawet:) a jak jestem szczeswliwa to bede pisala hahahhahhaah i hahhaha i malo cie to powinno interesowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×