Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

E dziewczyny to ja przywaz blado wypadam ja mialam wesele na 80 osob a bylo moze 65 i z 30 tys. wydalismy nie zwrocilo sie moze dlatego ze zaplacilismy za 80 osob ale 6 lat temu to eszystko 100 razy tansze bylo. A miejsce mielismy fajne . Dodam tylko ze wszystko zorganizowalam w 3 miiesiace a teraz trzeba wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tez ma bardzo doza rodzine ale z wiekszoscia nie UtrzymUje sie kontaktu a mysle ze w gronie bliskich jak dla mnie lepiej sie bawi i przezywa ten wazny dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz powiedzial ze odkladal na to dwa lata wiec chcial bardzo ode mnie bylo duzo mniej niz od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym tyle nie wydala ale moj maz a jego zdanie liczy to tez jego wesele w koncy czekal dlugo na wesele bo troche odkladalam je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dz ale ci fajnie ze to juz jutro bedziesz wiedziala ja jeszcze tydzien i cos w glebi czuje ze sie nie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz chcial 3 lata temu jak sie wprowdzalismy do naszego domu ale ja nie bardzoo jeszcse bylam gotowa mialam 20 lat a teraz jest w sam raz ale mi cisnienie podniosla ta pomaranczowym pisana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz w tamtym miesiacu myslalam ze sie udalo ale to raczej byly obiawy odsawienia tabletek niz ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczny U mnie slub koszt 24 tys a zwrocilo sie nam 22tys a wesele bylo na90. Mam pyt. Czy przy staranach mozna pic miete lubie to pic ale nie wiem czy mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz mojej siostry powiedzial niby ze nie bardzo bo obnizasz cisnienie i cos tam zwalnia i nie wiem ale ja sie nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mozesz jutro w aptece kupic? no tak na razie poczekaj czy okres nie przyjdzie ja to sie chyba zalamie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam regularne wiec jak jutro nie przyjdzie @ to pojde kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz ulge ze tylko do jutra ja do nastepnej soboty ale dam rade jak nie to nasteopna szansa dopiero w styczniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiem ze to bardzo glupie pytanie ale mnie nurtuje powiedzcie mi po czym poznac czy akurat np w tym mies sie mialo owulacje nbo czasami chyba wogole nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no najgorsze jest byłam dzisiaj w szkole caly dzien nawet nie mialam kiedy sprzatac to nic zrobie to w poniedzialek;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zielona jestem ale teraz pisalam z moja kolezanka ktora jest w ciazy i zaszla w 3 dniu okresu a wczesniej sie starali pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram sie czesto przytulac zeby zwiekszyc szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×