Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

kurde korci mnie ale niewiem czy robic bo cos brzuch mnie boli wiec moze @ przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) aaaale napisalyscie przez te pare dni :D nie nadrobie :/ Kawa - bardzo mi przykro :( ale zycze nowych owocnych i mega przyjemnych staran w nowym cyklu ;) ja coz.. czekam mam podobnie jak Klementyna ostatnio sex pare dni przed owu i 2 dni po owu wiec szanse na zajscie, marne ;) ale coz.. czasem cuda sie zdarzaja :D i czekam na ten 10 grudzien to bedzie 17 dni po owu wiec jesli do tego czasu nie przyjdzie @ to sobie zatestuje a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZ25 to juz mozesz testowac.. nawet w ciagu dnia i akurat to ze boli Cie brzuch jak na @ to normalne nawet dla ciazy :) mnie tez bolalo tak.. i jeszcze tak boli momentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko moze glopie :) pinkt test nie ma pojemnika na mocz jak sobie z tym poradzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanko :P hehe juz sie naszalalam z testami w tym cyklu a nawet owu jeszcze nie bylo :D juz mi sie po prostu nie chce zwlaszcza ze szanse marne :) szkoda mi kasy na testy lepiej sie przydadza w nastepnym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde to moje pierwsze tesowanie boje sie ze cos zle zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMG...
kurde to moje pierwsze tesowanie boje sie ze cos zle zrobie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kot w nocy sie mscil cała noc mi sie na twarzy lokowal i usiłował mnie chyba udusić :O A to tylko jedna kąpiel była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mazlubi bardzo koty ale poki jest tak malo w domu to niech jezdzi z kotem jak go chce ja naprawde nie lubie w ogole.dz jak tam testowanie?oo widze ze i nasze pisza z pomaranczowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×