Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Hej dziewczynki! Dołączam się jeśli można.. Wprawdzie pisałam w innym topiku, ale chyba nam umarł :P Tak więc, okres spóźnia mi się już - albo raczej dopiero - 4 dzień, dzisiaj zrobiłam test i są dwie kreseczki!!! :D Udało mi się w trzecim cyklu starań... Teraz muszę zapisać się do lekarza na potwierdzenie, ale poczekam jeszcze z dwa tyg żeby nie było za szybko. I mam do Was takie pytanko, to moja pierwsza ciąża więc pytam : Czy już na pierwszej wizycie lekarz zrobi mi usg i dostane zdjęcie? I czy mój może mi towarzyszyć? Czy dopiero na następnych wizytach? Bo nic nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAjulka Witami i gratuluję :) Na pierwszej wizycie jest robione USG dopochwowo, i zdjecie dostajesz. Mąż może być, ale ja ze względu na takie USG nie brałam go, na następną pójdziemy już razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj pajulka gratulujee a z ta wizyta to zalezy od lekarza czy pozwoli mojej siostrze nie pozwolil na obecnosc meza zreszta nie wiem czy chcualabys zeby maz to widzial w sensie badania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) wszystko zalezy od lekarza jedni daja zdjecia inni nie. W poprzedniej ciazy na nfz przy potwierdzeniu.ciazy nie.dostalam.zdjecia tylko widzialam malucha na ekranie. Teraz bylam prywatnie i.zdjecie sie znalazlo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek zapiszę się na środę na wizytę :) oby było wszystko dobrze :) w końcu będę mieć kartę ciąży, bo poprzednio też miałam założoną dopiero w 13tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka odezwij się w końcu :) byłaś wczoraj na rozmowie? i jak Ci poszło? mam nadzieję, że się nie będziesz przemęczać. No i jak się czujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta ja wczoraj błam na imprezie :) ale słabe to teraz dla mnie imprezy:P Z tymi zdjjęciami to jest tak że jak chodzisz prywatnie to dostajesz, jak na nfz to niestety nie przynajmniej u mnie tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie zamelduję się ja :). Nawet nie będę się starała nadrobić zaległości, czuję się bardzo źle, kursuję między łóżkiem a łazienką :o. Powodzenia dziewczyny, zajrzę jak mi będzie lepiej :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa ja też na przyszłej wizycie będe miała założoną kartę ciąży :) Oj ciekawe co tam się dzieje? ciekawe ile maluszek mierzy, ostatnio 2,5mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej jestem. U mnie w porządku. Powtórzylam test, taki mniej czuly- 25 bo ciezko mi nadal uwierzyc. Fotke wam pokaze pozniej :) Co do rozmowy to nie zdecyduje sie na ta prace. Nawet jesli bym nie byla w ciąży to i tak bym nie podpisala takiej umowy. Jest to praca na 3 zmiany... włącznie z nocką. Pierwsza umowa zlecenie... pozniej próbna... i dopiero pozniej na czas jakis tam.. :O Mnóstwo pracy, caly dzien na nogach, praca nie tylko za ladą, ale tez sprzątanie calej kawiarni, stolików, robienie lodów, deserów, kawy... obsluga gosci przy stolikach... i teraz najlepsze... zmiana trwa nie 8 godzin, jak powinna, ale 9!! a placa jest minimalna krajowa. Przeciez to nie jest normalne! powinni za tą dodatkową godzine dodatkowo placic, a nie tak w trąbe ludzi robic... takze nie za dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do mnie chyba tez i w dodatku cos mi sie poprzestawialo bo boli normalniejakbym dzisja miala dostac okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka szok z tą pracą, ale wykorzystuja ludzi... w głowie się nie mieści. Nie ma to jak nasz cudowny kraj ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka ta praca to jakas porazka ;/ piekny wyzysk dobrze ze sie nie zdecydowalas to nie bylo tego.warte. truj wspolczuje :/ ja juz tylko z rana odwiedzam lazienke bo mam nadprodukcje kwasu a tak to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem u siostry i dorwalam sie do jej kompa... :P dziewczyny zafasolkowane powiedzcie mi czy to normalne ze piersi mam caly czas takie same i nawet nie bolą za bardzo, tylko sutki i to tylko przy dotyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie staranka idie pelna para.i to nie jest tak ze myske o dziecku. Calkuem wyluzowana co ma byc to bedzie.:-;-) Dzis niestety jestem zla boli mi dziaslo chyba rosnie mi zab madrosci. Bol niesamowity. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka na poczatku nie musza bolec mnie nie bolaly :) dopiero pozniej jak zaczely rosnac twardniec. Martulka powodzenia!! Hana na pewno juz jest duze w ktorym tyg jestes? Ja tak sobie obliczylam ze w tym tyg co jestem to bedzie miec ok 6-7cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×