Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Nieźle. Jak moja mama coś reklamowała (z żywności) to zawsze wysyłali paczkę ze swoimi produktami w ramach przeprosin :) np. jak sok był zepsuty jakiś dziwny smak miał, to dostałyśmy paczkę z kilkoma kartonami 1 czy 2l soków i kilka malutkich :) z chipsami było podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka88
Czesc dziewczyny!Widze ze juz prawie same fasolki u was,juz niedlugo nie bede miala gdzie wracac;)Oczywiscie ciesze sie ze Wasze grono sie powieksza;)Mam nadzieje ze niedlugo do was dolacze;)Firanka gratuluje Ci kochana,super ze Wam sie udalo,oczywiscie caly czas sledze wasze wpisy z uwaga.A propo bylam dzisiaj tez u gina,masakra jakas.Nie mila byla strasznie,nie wiem co w nia wstapilo..zrobila mi cytologie i skierowla na badanie tarczycy,zelaza i krwi i na usg,jak bedzie taka nie mila na usg to poszukam innego lekarza.Tylko nie lubie zmian wiec wolala bym.tu.zostac.A wy chodzicie prywatnie czy na nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka88
kurde na pomaranczowo wyszlo,za dlugo nie pisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka88
Hasla zapomnialam,skleroza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka.milo.cie.tu widziec.:) moze ta lekarka miala gorszy dzien wtedy lubia.sie wyzywac na pacjentach. Tylko ja tez takiego zachowania nie lubie to nieprofesjonalne. Nie ma.roznicy czy sie.chodzi prywatnie.czy na nfz na 1 wizycie bylam.prywatnie.u innej lekarki.to.tez byla.b. oschla taka obojetna nic nie tlumaczyla zachowywala.sie.jakby chciala miec mnie z glowy znowu.druga bardzo dlugo.trzyma kazda.pacjentke.jest sympatyczna.mozna o.wszystkim porozmawiac i tlumaczy co.robi. na razie chodze.prywatnie a co bedzie pozniej sie.zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu tez mam terror. Nie moge ogladac rozmow.w toku bo pannica.chce.bajki :/ i ryczy jak przelAczam program. .nic mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! a ja tak się nudzę... tylko co wróciłam z pracy i już nie wiem co z soba zrobić, ah żeby było lato, a to ciemno, zimno i ponur :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) nie pisze bo.. staram sie nie wkrecac ale szczerze coraz bardziej sie boje :( do wtorku jeszcze troszke i na 95% mysle, ze nic nie wyszlo szkoda troszke... jak mysle, ze pozniej bede czekac kolejne 50 dni na testowanie ehhh zaczynam powoli zastanawiac sie jak tu sobie zorganizowac ten czas ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to wyszlo ze urodze 2 synow mezowi tez tsk wysxlo. Za 1 razem ani razu mi sie nie uderzylo tylko sie krecilo ale za2 razem wyszlo mi ok25-26 l a w grudniu za 1.5 tyg skoncze 25 l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja jak robilam tą wróżbe to mi nie wyszlo... w sensie no ze chlopczyk wyszlo, a jak chcialam zrobic by zobaczyc w jakim wieku to z 5 razy mi uderzylo tylko o szklanke wiec kompletnie nie wiem jak to interpretowac hahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dzisiaj powiedzlelismy moim rodzicom i siostrze ze jestem w ciązy. Tak akurat wszyscy zebrali sie w jednym domu wiec wykorzystalismy moment. Bardzo sie cieszyli. Mama do tej pory jest ma lzy w oczach. Ciesze sie, mam nadzieje ze bedzie dobrze. Nie chce wierzyc w zapeszanie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh mi najpierw uderzylo w szybkim tempie 12 odczekalam i odbilo sie reszte do 25-26 Powiedzcie mi jakie macie objawy owulacyjne procz sluzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka ja niestety juz bede przesadna do konca.. jak powiedzialam mamie i ona od razu polowie rodziny to pozniej dostalam plamien ;/ dlatego polowa rodziny meza i znajomi o ciazy nadal nie wiedza.boje sie powiedziec ciagle.to.odwlekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm firanka ja mam wlasnie dziewne bole klucia jajnika prawego no i prawa strona nerki. A dzis 20dc. Dzis odebrslam wynik progesteronu 1,02 f.owulacyjna 0.80 -3.00 w pn ide do gina endo po wyniki prolaktyny. Firanka jsk robilas bad prolaktyny to po godz od brania tabletki xnowu oddawlas krew bo jak tak czy tylko zwykle bad prolaktyny robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm firanka ja mam wlasnie dziewne bole klucia jajnika prawego no i prawa strona nerki. A dzis 20dc. Dzis odebrslam wynik progesteronu 1,02 f.owulacyjna 0.80 -3.00 w pn ide do gina endo po wyniki prolaktyny. Firanka jsk robilas bad prolaktyny to po godz od brania tabletki xnowu oddawlas krew bo jak tak czy tylko zwykle bad prolaktyny robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka u kazdego to inaczej wyglada. U mnie byly 2 proby jedna 09.09 natomiast 10.09 mialam wlasnie te bole i potem ostatni raz 12.09 . Wg kalendarza i sluzu owulacja byla 12/13.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym chciala albo parke albo dwoch chlopakow. I jak sie zaciaze to od rqzu jedno po drugim rok po roku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa rodzicom musialam powiedziec bo poki co mieszkamy z nimi i w koncu i tak by sie domyslili... pozatym mam zabronione mycie okien na swieta, wieszanie firan, duze dzwiganie.. wiec nie wiem jak mialabym sie wymigiwać, teraz bynajmniej rozumieją. Obiecali nie mowic dalej poki co. martulka a sluz masz rozciagliwy? U mnie jak zaczely sie dni plodne to kazdego dnia zawsze byly przytulanki az do owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wrzesniowa za odp. musze meza pomeczyc zobaczymy czy w tym cyklu sie uda co ma byc to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka twoje objawy jak najbardziej mogą przepowiadac owulacje. Co do prolaktyny to ja robilam ja tylko bez obciazenia na czczo raz. Wyszla w normie, wiec nie musialam z obiazeniem. Wrzesniowa a gdzie to liczysz ta plec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluz mam jakby bialko kurze... I brzuch mnie pobolewa jak na okres i dziwne klucie i zastanawiam sie czy owulka sie zbliza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka tez mi sie wydaje wczoraj przytulanko jutro tez pomecz meza tylko zastawiam ile dni meza biednego meczyc?? i w pn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×