Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

robilam w sobote test to pokazaly mi sie w pierwszych sekundach II kreski, pozniej drugiej juz nie bylo.. jednak jak wieczora popatrzylam znow ta II kreska byla, baaardzo slabo widoczna ale byla :) wiem ze moga zajsc rożne reakcje dlatego po jutrze powtórze test i zobacze co wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wlasnie wrocilam od lek. Wyniki prolaktyny sa takie 11,72 norma od 6-20 natomiast po obciazeniu wysxlo mi 196... i to jest nieeiadoma bo nie wiem jaka jest norma po obiazeniu. Dala mi skierowanie na estriadol, progesteron i fsh. No zobaczyny. Wg mnie prolektyna jest ok a wg was? niestety tylko testosteron jest wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda0013 skoro nie ma małpy i widziałaś II kreski to jest szansa na ciążę raczej - przynajmniej ja tak myślę - ale tak jak dziewczyny piszą żeby być pewnym w 100% trzeba zrobić bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Klementynko sciagnelas mnie myslami... wiec tak: wczoraj tak jak pisalam bardzo zle sie czulam przez przeziebienie no i mialam te delikatne brązowe plamienia. Na wieczor bardzo bolal mnie dol pleców, promieniowal na boki te ból. DOstalam biegunki. Praktycznie całą noc nie spalam bo nie moglam przez okropny bol krzyza, miednicy, wzielam kilka nosp, a i tak nie przechodzilo. Myslalam ze umre. Bol byl nie do uśniecia, promieniowal juz na biodra, uda. Do tego dalej biegunka i jakies drgawki. Pol nocy przeplakalam, bylam pewna ze to poronienie. O 6 wrocil maz z nocki i odrazu pojechalam na Izbe przyjec do szpitala. Nie chcieli mnie przyjac bo nie mialam skierowania. W koncu jednak jak dowiedzieli sie ze juz jedna ciaze stracilam powiedzieli ze wezmą mnie na oddzial. Czekalam az maz mi dowiezie rzeczy. W miedzy czasie okazalo sie ze nie mają wolnych lozek na ginekologii wiec przyjmą mnie jesli faktycznie bedzie koniecznosc... Zrobili mi USG, okazalo sie ze nadal jest Dzieki Bogu jajo plodowe. I rosnie... w kazdym badz razie uroslo od ostatniej wizyty u gina w czwartek z 3 mm do prawie 6 mm. Jednak zarodka jeszcze tam nie ma. Na karcie lekarz napisal poronienie zagrażające. Powiedzial ze on nie widzi poki co bardzo zle tego.. w sensie ze na USG i podczas badania nic nie pokazalo sie niepokojącego... ale objawy mogą wskazywac na poronienie. Plamienie mam z szyjki macicy. Mam odpoczywac, brac leki.: duphaston i nospe. Nic ponadto zrobic na ta chwile nie mogą... Za tydzien bedzie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie bede szla na bete tylko jak juz od razu do gina :) tak jakos wole :) zobaczymy tez co test jescze pokaze :) nawet jakby byla I kreska to i tak musze isc do lekarza skoro @ tyle bedzie mi sie spozniala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wlasnie wrocilam od lek. Wyniki prolaktyny sa takie 11,72 norma od 6-20 natomiast po obciazeniu wysxlo mi 196... i to jest nieeiadoma bo nie wiem jaka jest norma po obiazeniu. Dala mi skierowanie na estriadol, progesteron i fsh. No zobaczyny. Wg mnie prolektyna jest ok a wg was? niestety tylko testosteron jest wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .................Wiek....ostatnia@ ...cykl starań.. woj...następna@ Magda0013............20......29.10.............2...dolnos laskie.....24-28.11 Malinowa_82..........30.......06.10............3.. .................. 27.11 Magda080............32.......31.10.............2......... ........... .30.11.12 arbuzek................23.......31.10............2. ................... .01.12 rybalopika.............29.......02.11........... 2 ..................... .02.12 bluebell_..............30........21.10........... 1...................... .10.12 Frezjunia..............25.......15.11........... 3...................... .14.12 kasiula86................?.......18.11........... .?...................... .16.12 kawa_z_mlekiem.....23.......26.11............2...mazowiec kie.....24.12 DZ25...................25........27.11........... 3...dolnoslaskie... ...25.12 Staraczkaa............20.......23.11............4...kuj pom.....26.12 martulka87............24........11.11........... 2..................... 01-02.01 smile ..................28.........28.11............3........ ............. .28.12 klementynka..........28...........?...............8 ..mazowieckie ........? Alutkaaa..............28........22.10............ 2............................? joannaasia............27.......21.10............ 2............................? Majka88 - przerwa KMSU-Przerwa NASZE FASOLKI: Nick ....................Wiek......cykl starań....woj:.........termin porodu: Laura1987 ...............25..............2. ......................05.06.2013 Wrzesniowa** ...........25..............1. .....................05.06.2013 janiolek ...................24.............2. ......................15.06.2013 VEG.........................28.............9. .....................15.06.2013 hana .......................26.............1. ......................02.07.2013 Truj . .......................28............4. ......................07.07.2013 mama6latki ................24............1........................08.07 .2013 milla1982....................30............2.... ..................29.07.2013 Firanka......................28............3 ......................03.08.2013 aneczka28 .................28............2 ...........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) daaaawno mnie tu nie bylo :(przepraszam was ale naprawde nei mialam czasu wejsc nawet na 5 mionut, mam duzo nauki do tego praca i obowiazki domowe, szkoda gadac, dzis na chwile zrobilam przerwe zeby z wami pogadac. ogolnie to ktos namotal w tabelce bo ja nie jestem z mazowieckiego tylko z kujawsko pomorskiego :) kochane ja robie testy owu i czekam na ten dzien gdzie beda dwie takie same :) a co u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka robisz testy owulacyjne? ile dni po @ robisz pierwszy i tak codziennie ?? jak wyskoczą ci II krechy tzn że tego dnia jest owulacja ? to czekasz ileś godzin czy od razu będziesz działać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa ja poki conajbardziej boje sie wyniku testu :) niby wszystko wskazuje na to, ze jestem w ciazy ale ta niepewność jest... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa z mlekiem. sprawa wyglada tak ze ja biore cloctylbegyt od 5-9 dc i od 9-10 dc robie testy owulacyjne, bo nie wiem kiedy dokladnie owu wypadac powinna, bo to zalezy od tego jak organizm reaguje na tabletki, w poprzednim cyklu owu mialam 19dc a teraz chyba bedzie wczesniej bo ta kreska testowa na tescie jest coraz ciemniejsza, ale nie taka sama jak kontrolna. test robisz codziennie o tej dsamej godzinie, nie pojac nic 2 h wczesniej. i jak pojawiaja sie 2 TAKIE SAME kreski badz TESTOWA jest ciemniejsza od kontrolnej to 24 h pozniej jest owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyna
Oj franka, musisz być dobrej myśli, napewno będzie wszystko dobrze, musisz odpoczywać i uńikac stresów. Myśle ze teraz ci sie napewno udało i donosisz dzidzie, a za tydzien zobaczysz serduszko :D które mocno bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .................Wiek....ostatnia@ ...cykl starań.. woj...następna@ Magda0013............20......29.10.............2...dolnos laskie.....24-28.11 Malinowa_82..........30.......06.10............3.. .................. 27.11 Magda080............32.......31.10.............2......... ........... .30.11.12 arbuzek................23.......31.10............2. ................... .01.12 rybalopika.............29.......02.11........... 2 ..................... .02.12 bluebell_..............30........21.10........... 1...................... .10.12 Frezjunia..............25.......15.11........... 3...................... .14.12 kasiula86................?.......18.11........... .?...................... .16.12 kawa_z_mlekiem.....23.......26.11............2...mazowiec kie.....24.12 DZ25...................25........27.11........... 3...dolnoslaskie... ...25.12 Staraczkaa............20.......23.11............4...mazowiec kie.....26.12 martulka87............24........11.11........... 2..................... 01-02.01 smile ..................28.........28.11............3........ ............. .28.12 klementynka..........28...........?...............8 ..mazowieckie ........? Alutkaaa..............28........22.10............ 2............................? joannaasia............27.......21.10............ 2............................? Majka88 - przerwa KMSU-Przerwa NASZE FASOLKI: Nick ....................Wiek......cykl starań....woj:.........termin porodu: Laura1987 ...............25..............2. ......................05.06.2013 Wrzesniowa** ...........25..............1. .....................05.06.2013 janiolek ...................24.............2. ......................15.06.2013 VEG.........................28.............9. .....................15.06.2013 hana .......................26.............1. ......................02.07.2013 Truj . .......................28............4. ......podlaskie.....07.07.2013 mama6latki ................24............1........................08.07 .2013 milla1982....................30............2.... ..................29.07.2013 Firanka......................28............3 ......................03.08.2013 aneczka28 .................28............2 ...........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! ja też mam niewiele czasu, więc nie mam kiedy za bardzo tu zaglądać, ciagle praca, porządki itd ;/ U mnie ok, czuje już że ten pierwszy trymestr dobiega końca, bo ze mną o wiele lepiej. Przykro mi ale nei mam jak nadrobić zaległości w czytaniu, czasu brak, ale widzę po tabelece że fasolek nie przybyło ;/ jeśli się mylę proszę wybaczcie :) Magda a kiedy testujesz? 3mam kciuki za was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa_z_mlekiem : Jak wygląda pierwsza wizyta? Będzie to zapewne twoja najdłuższa wizyta u ginekologa, może trwać nawet ponad pół godziny. W tym czasie lekarz przeprowadzi dokładny wywiad lekarski. Wypyta cię o stan twojego zdrowia (jeśli robiłaś jakieś badania niedawno, weź koniecznie wyniki ze sobą), dlatego przygotuj sobie spis chorób przewlekłych, zabiegów czy operacji, jakie przeszłaś. Jeśli jesteś uczulona na jakieś leki, także je sobie spisz. Ginekolog, ustalając prawdopodobny termin porodu, zapyta o termin ostatniej miesiączki oraz wcześniejsze cykle (kiedy była pierwsza miesiączka, jak regularne i długie są cykle). Lekarz zbada on cię dokładnie - nie tylko ginekologicznie (badania, także usg jeśli ma je w gabinecie), ale także zmierzy twoje ciśnienie, zważy cię, zmierzy, zbada twoje piersi i nogi. To wszystko potrzebne będzie do kontroli prawidłowości ciąży. Prawdopodobnie lekarz pobierze z pochwy wymaz do cytologii i badań bakteriologicznych oraz zleci wykonanie kontrolnych badan krwi (by określić grupę krwi, ryzyko konfliktu serologicznego, poziom glukozy i obecność żółtaczki zakaźnej typu B) i moczu. Oprócz tego ginekolog zapyta o twoją sytuację rodzinną i ekonomiczną, by określić, czy jesteś narażona na stres, choroby, etc. Pamiętaj, by przed lekarzem niczego nie ukrywać! Może to się negatywnie odbić na zdrowiu twoim i maleństwa. Na koniec prawdopodobnie, choć przy pierwszej wizycie niekoniecznie, lekarz założy ci kartę ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .................Wiek....ostatnia@ ...cykl starań.. woj...następna@ Magda0013............20......29.10.............2...dolnos laskie.....24-28.11 Malinowa_82..........30.......06.10............3.. .................. 27.11 Magda080............32.......31.10.............2......... ........... .30.11.12 arbuzek................23.......31.10............2. ................... .01.12 rybalopika.............29.......02.11........... 2 ..................... .02.12 bluebell_..............30........21.10........... 1...................... .10.12 Frezjunia..............25.......15.11........... 3...................... .14.12 kasiula86................?.......18.11........... .?...................... .16.12 kawa_z_mlekiem.....23.......26.11............2...mazowiec kie.....24.12 DZ25...................25........27.11........... 3...dolnoslaskie... ...25.12 Staraczkaa............20.......23.11............4...mazow iec kie.....26.12 martulka87............24........11.11........... 2..................... 01-02.01 smile ..................28.........28.11............3........ ............. .28.12 klementynka..........28...........?...............8 ..mazowieckie ........? Alutkaaa..............28........22.10............ 2............................? joannaasia............27.......21.10............ 2............................? Majka88 - przerwa KMSU-Przerwa NASZE FASOLKI: Nick ....................Wiek......cykl starań....woj:.........termin porodu: Laura1987 ...............25..............2. ......................05.06.2013 Wrzesniowa** ...........25..............1. .....................05.06.2013 janiolek ...................24.............2. ......................15.06.2013 VEG.........................28.............9. .....................15.06.2013 hana .......................26.............1. .....podlaskie........02.07.2013 Truj . .......................28............4. ......................07.07.2013 mama6latki ................24............1........................08.07 .2013 milla1982....................30............2.... ..................29.07.2013 Firanka......................28............3 ......................03.08.2013 aneczka28 .................28............2 ...........................? Sorki namieszałam w tamtej tabelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO chyba Tobie Magda mogę gratulować :) skoro pojawiły się II kreski to na bank jest ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka nadal plamisz? Lekarze nie.wiedza.od.czego? Moze krwiak.sie.jakis zrobil.i.go.nie widac. Musi byc dobrze!! Wazne ze wszystko.rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka88
Firanka trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze,najwazniejsze ze fasolka urosla i to dwukrotnie.Ja bylam dzisiaj.na.badaniach.krwi na tarczyce,w czwartek ide na usg i beda wyniki tarczycy.Martwie sie troche,bo.nie zauwazulam w tym miesiacu.objawow owulacji a normalnie.zawsze byly.Mysle ze w tym miesiacu poprostu jej nie bedzie bo juz 16 d.c a w 11 zawsze byl juz sluz:(A w nastepnym cyklu mialam wrocic.do.staran,nic.nie.idzie po mojej mysli.Co myslicie o tej owulacji?zwsze musi byc widoczny sluz podczas owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka88
Firanka trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze,najwazniejsze ze fasolka urosla i to dwukrotnie.Ja bylam dzisiaj.na.badaniach.krwi na tarczyce,w czwartek ide na usg i beda wyniki tarczycy.Martwie sie troche,bo.nie zauwazulam w tym miesiacu.objawow owulacji a normalnie.zawsze byly.Mysle ze w tym miesiacu poprostu jej nie bedzie bo juz 16 d.c a w 11 zawsze byl juz sluz:(A w nastepnym cyklu mialam wrocic.do.staran,nic.nie.idzie po mojej mysli.Co myslicie o tej owulacji?zwsze musi byc widoczny sluz podczas owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka88
Firanka trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze,najwazniejsze ze fasolka urosla i to dwukrotnie.Ja bylam dzisiaj.na.badaniach.krwi na tarczyce,w czwartek ide na usg i beda wyniki tarczycy.Martwie sie troche,bo.nie zauwazulam w tym miesiacu.objawow owulacji a normalnie.zawsze byly.Mysle ze w tym miesiacu poprostu jej nie bedzie bo juz 16 d.c a w 11 zawsze byl juz sluz:(A w nastepnym cyklu mialam wrocic.do.staran,nic.nie.idzie po mojej mysli.Co myslicie o tej owulacji?zwsze musi byc widoczny sluz podczas owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka88
O kurcze skopiowalo.sie,sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka88
O kurcze skopiowalo.sie,sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×