Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Dzięki Smail - ja już od dłuższego czasu staram się także co będzie to będzie :) do 14 mam bynajmniej nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a ja takoz innej beczki Czy płacicie abonament radirow-telewizyjny??? Bo właśnie przyszło do mojej mamy pismo ze skarbówki, 1800 zl do zaplaty;/ chociaż nie mam jej od 8 lat w Polsce, i nikt nie mieszkał do tego roku w domu. Będe pisać jakieś odwołanie, a to opłaty i odsetki od 2007 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana to stanowczo musisz pisać skoro nikt nie mieszkał, nam teraz przyszedł rachunek za wodę 200 funtow na mieszkanie w którym już od 3 lat nie mieszkamy i mamy na to papiery:-)wyprowadzilismy się w pazdziernki 2009 a rachunek jest od stycznia do czerwca 2010:-) i to dostaliśmy od firmy sciagajacej długi masakra jakas ale już się odwolujemy i mam nadzieję że się wszystko wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda0013 aż tyle tego jest na pierwszej wizycie w ciąży to chyba będzie więcej jak pół godziny :) tylko że mój gin zapisuje na jedną godzinę po 5-6 osób . ale wiadomo że jak ktoś po receptę na tabsy to 5 minut i już zmyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa tez mi sie tak zdaje, ze to zajmie dluzej niz pol godziny :) na pierwsza wizyte pomyslalam, ze pojde prywatnie :) pozniej zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do tej pory chodziłam prywatnie i od początku tylko do jednego ginekologa i z tego co wiem to chyba on też jest położnikiem więc pewnie przy nim zostanę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj coś znowu pustki widzę nieładnie się staracie :D kto dzisiaj testuje? :) niech się któraś w końcu postara ;) Firanka jak się czujesz? byłaś betę robić ? czy będziesz czekać do usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda0013 - jak chodziłam po receptę na tabletki anty to płaciłam 50zł jak mi robił cytologię to zapłaciłam albo 90 albo 100zł - w sumie to trochę kasy pójdzie na ginekologa w ciąży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podpowiedzcie mi co z mężem możemy kupić jego rodzicom i moim rodzicom jako prezent pod choinkę - perfumy odpadają - były w tamtym roku :/ a w tym brakuje mi pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa ja tez nie mam pomyslu mamie kupuje kosmetyki bo wiem ze sie jej koncza a malowac sie lubi to sie ucieszy a co reszcie to nie mam pojecia ;/ mezowi kupie szalik ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyna
Kawa moze jakiś kosz ze slodyczami, albo dla taty szalik a dla mamy rękawiczki? U mnie tylko dzieci dostają prezenty więc nie muszę sie bawić w bieganie po sklepach . Prezenty robimy składkowe więc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u rodziców męża jest tak że wszyscy sobie kupują prezenty :/ Myślałam może nad matą do masażu bo teść cierpi na bóle kręgosłupa - to by było dobre dla obojga a dla moich rodziców to nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz mnie zabine mialam wczoraj wyprac mu bluze na pilke i zapomnialam poloze obok grzejnika moze wyschnie chociaz marnie to widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz mnie zabine mialam wczoraj wyprac mu bluze na pilke i zapomnialam poloze obok grzejnika moze wyschnie chociaz marnie to widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myślę ze praktyczne są najlepsze - razem będą sobie korzystać na fotelu w biurze :P dla męża też nie mam pomysłu na prezent :/ - czekam na podpowiedzi :) Chyba że 24.12 nie będzie @ i wyjdzie mi pozytywny test - to byłby najpiękniejszy prezent na święta dla całej rodziny a szczególnie dla nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyna
Wrzesniowa ja sie czuje doskonale :) Hmmm te maty są fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyna
Mój jest mało skomplikowany jeśli chodzi o prezent Z jakiś niewyjaśnionych dla mnie przyczyn kocha dostawać latarni :D Wrzesniowa wybierz zawin w ręcznik trochę pougniataj i powieść przy kaloryferze 2-3 godziny i będzie sucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyna
Chyba pasażer bo tak to moze być niebezpieczne :) Ceny zaczynaja sie od 400zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyna
Latarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minusem swiat jest to.kupowanie prezentow jak sie nie ma pomyslow. Szkoda ze ja usg nie bede miec przed swietami moze plec bym poznala do konca i moglabym tez to zaliczyc do prezentu :) wiem ze gdyby tym razem byl syn to maz by sie cieszyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny choroba mnie pobiera masskra. Powiedzci mi czy wynik 11.72 a po ovciazeniu 196,73 wzroslo 17 krotnie wg was jest dobry? Norma prolakgyny przed obciazeniem 6-20 dobrze ze na urlopie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyna
Ja co roku sie cieszę ze u mnie nie kupuje sie prezentów, my zazwyczaj dajemy kasę rodzica dzieci i oni kupują jeden duży prezent. My co najwyżej trochę słodyczy :) Wiem wygodnie ale po co dzieciaka 5 prezentów które zaraz rzuca w kat jak mozna kupić jeden wymarzony :P na który normalnie nie było by stać. Niedługo mój chrześcijan ma urodziny a my 8 rocznice Poznania , On sie rodził a my w tym czasie poznaliśmy pod szpitalem i teraz śmiejemy sie ze nasz związek widać :) dosłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna ale ze co latarka na urodziny i na swieta ? :p niezle!! Tak patrze na kalendarz to mozliwe ze bym mogla.sie zapisac na 20.12 lub po swietach :) tylko wtedy to by byly 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×