Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Bry :) Byłam wczoraj na USG :) krwiak poszedł sobie w cholerę!!! :D Zostało po nim tylko zwłóknienie :D wiec łożysko tam by się bez problemu przykleiło, ale będzie gdzie indziej wg lekarza. Mam jakies przodo czy tyłozgięcie macicy (chyba ciazowe...) bo to czarne wokół dziecka (tam gdzie wody) jest mocno jajowate... najpierw mnie lekarz trochę przestraszył potem powiedział, że każda macica inna i że to może być po cc i wszystko ok, bo tych wód czy tam płyny jest ładna ilość i kazal sie tym nie przejmować. Z reszta cos tu chyba nakręciłam bo napisałam to co zapamiętałam po łebkach :P Mówił niezrozumiale bo twierdził, ze to nieistotne xd w kazdym razie on zagrożenia już żadnego nie widzi o ile jeszcze poleże. badał mi nawet szyjke. długośc perfekcyjna :D Strasznie się ciesze z tych nowin :)))) A dzidzius... och i ach! :D Cudny! :D Pływał jak zawodowiec :D nogami majtał jakby na rowerze jeździł (to chyba po tacie) :))) Ruszał się prześlicznie :)))) Znów dostałam zdjecie, ale skanera nie mam, a na tel. wychodzi dziadosko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frejzura kazda kobieta odczuwa ciaze inne nic nie czujac zachodza w ciaze a inne maja objawy@ nic nie wiadomo. W zeszlym cyklu marudzilam wam a to ze piersi nnie bola a to brzuch i kregoslup a w tym cisza nic nie boli jak gdyby nic. Tylko sluz. Mama6l ciesze sie ze u ciebie wporzadku i 3 mam kciuki za was fasolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwna sytuacja frajzunia z twoim bylym. Na pewno sentyment do ciebie jeszcze ma. Ale z tego co ty piszesz to wyglada na to ze ma niby pretensje o to ze z nim sie nie hajtnelas i dzoecka z nim nie masz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ja dzisiaj od rana zapracowana. Sprzatalam od rana... musze sie ruszac i zobaczyc czy dam rade pracowac.. ale poki co dobrze sie czuje :) i oby tak juz zostalo :) Mama6latki bardzo sie ciesze kochana ze wszystko dobrze u Was :) alez ten czas leci, juz twoje dziecie ma nozki i rączki i nawet nimi macha, niesamowite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a kiedy wy testujecie? a co do sluzu plodnego to ja nie mialam go na zewnatrz... wrecz wogole... wiec musialam sprawdzac na szyjce jaki jest... no ale jak widac ta niewielka ilosc sluzu wystarczyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka wiele razy próbowałam się odciąć- raz nawet już napisałam do tej jego- i wtedy faktycznie 3 miesiące miałam spokoju... ciągle nabieram się na ten sam błąd... bo zaczyna zazwyczaj miło maila albo smsa- " cześć co tam u ciebie słychać", " albo cześć jak tam poniedziałek leci" - wiec skoro grzecznie się mnie pyta to grzecznie odpowiadam - no a potem wychodzą szopki... Ja testuję 14 grudnia- w terminie @- chyba że coś niepokojącego by sie zdarzyło przed to wtedy wcześniej (tj.plamienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ryczec mi sie chce dzis obchodze urodziny a maz eogole mi zyczen nie zlozyl wolal spedzic czas z matka a teraz pojechal cjlac z kumplami niz ze mna....przykro mi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ryczec mi sie chce dzis obchodze urodziny a maz eogole mi zyczen nie zlozyl wolal spedzic czas z matka a teraz pojechal cjlac z kumplami niz ze mna....przykro mi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego Martucha. Nie przejmuj się wiem że łatwo mi to powiedzieć ale może po prostu zapomniał. Ja w tym roku na imieniny tak miałam tyle że jak przypomniałam to dostałam 50 zł i powiedział mi masz Misiu kupisz se coś.... Faceci są beznadziejni w tej sprawie i nie ma sensu płakać- tylko nie stawać po prostu w przyszłości na rzęsach żeby np zdobyć koszulkę jego ulubionego zespołu :) Ja np na mikołajki nic nie dostałam ... mimo ze on prezent ode mnie dostał, po prostu jak wróci powiedz bez emocji mu że ci jest przykro, bo myślałaś że on jako jedyny ma dobrą pamięć- ale się widocznie pomyliłaś- wejdź mu na ambicje - na facetów są tylko dwa sposoby - chwalenie albo podważanie kompetencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie zapomnial bo w mikolajki kupil mi prezent. Dla mnie nie liczy sie prezent tylko jego obecnosc. Nic mu nie bede gadac wroci pijany. Wiem ze zrobie mu to samo w lutym bedzie obchodzil urodziny tak samo sie zachowam jak on w stosunku do mnie wtedy zrozimie. Pokazal ze dla niego koledzy i matka niz ja sa dla niego wazniejsi. Dziekuje za zyczenia noe pisalam tylko po to zeby sie pochwalic tylko wyzalic sie po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka88
Witajcie dziewczyny.Nie wiem co.sie.dzieje ale doastalam dzisiaj plamienie najpierw brazowe a potem.rozowe bola mnie jajniki jak na okres ale przeciesz powinnam dostac 18 dopiero.a.po.za.tym nie mialam owulacji to wogole mozliwe ze @ powinna.sie spoznic.Myslicie ze to zle gdybym dostala @ tak wczesnie?Nie wiem co myslec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka88
Martulka watpie nie mialam owulacji,mialam robione usg w czwartek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka dziwne. Porob sobie bad hormonalne. Ja zrobilam bad i okazalo sie ze moje obawy. Wyniki hormonow okazaly sie nie zaciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka dziwne. Porob sobie bad hormonalne. Ja zrobilam bad i okazalo sie ze moje obawy. Wyniki hormonow okazaly sie nie zaciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bedzie dobrze. Moj mnie wczoraj olal wolal pic kokegami niz spedzac czas z zona w moje urodziny. Zyczenie zlozyl mi wieczorem przez fb. Foch na calego. Wredna na nieho jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy Miałaś to badanie usg? Może ci coś poruszyła ? Ja kiedyś miałam plamienie różowym śluzem po usg dopopochwowym. Mnie mój chłopak tez wkurza naraz tak że zmiotła bym go z powierzchni ziemi... szczególnie przez jego teorie: że człowiek nie wielbłąd z kolegami się napić musi i że wstrzymywanie bąków jest niezdrowe :) są to dwie rzeczy z którymi sobie dałam spokój i stwierdziłam że dalsza walka nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka88
Kurde dziewczyny to plamienie sie.rozkreca:(teraz jest juz krew ale taka metna brunatna,i strzepki.Moze te pecherzyki z jajnika popekaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka88
Powinnam miec kolo 18 grudnia,ostatnio jestem troche nerwowa,prace mam.stresujaca w dodatku martwie sie czy mi umowe przedluza od nowego roku.Ale czy to.moze miec zwiazek?a powiedz mi Klementynka jesli mozesz oczywiscie jakie.Ty masz problemy z jajnikami?bo nie moglam sie doszukac.Twoich wypowiedzi za duzo jest tych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka88
Powinnam miec kolo 18 grudnia,ostatnio jestem troche nerwowa,prace mam.stresujaca w dodatku martwie sie czy mi umowe przedluza od nowego roku.Ale czy to.moze miec zwiazek?a powiedz mi Klementynka jesli mozesz oczywiscie jakie.Ty masz problemy z jajnikami?bo nie moglam sie doszukac.Twoich wypowiedzi za duzo jest tych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyby. Wlasnie wrocilan ze szkoly, egzaminy z angielakiego zdane;) przeprazan za bledy ale pisze z tel. Ogolnie jest mi tak przykro.. We wtorek wypada owu wiec jutro czas zaczac maraton, a tym czasem mój m mowi ze jego kuzyn jutro przyjezdza bo we wtorek idzie do lekarza! I przeprasaam jak mamy sie starac o dziecko, kiedy za sciana bedzie kuzyn?:-( ostatnio jakwypadala owu tez byl. Ja nie potrafie tak przy kims ;-( i co ja mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×