Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Właśnie spytał o co mi chodzi powiedzialan a on na to "ja pier ... Jakby czlowiek nie mial innych problemów" i wyszedł a ja leze i płacze . Jest ni tak przykro;-( przeorazzam ze was tak mecze,ale nie mam z kim pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czemu ma nie słyszeć?
Dorosły jest, raczej go nie zgorszycie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. hmm jakos smutnawo tu.. staraczko my mieszkamy z moimi rodzicami, ale jakos nie przejmowalismy sie tym ze bedą slyszec jak robimy dziecko :P zresztą przeciez bedzieciew innych pokojach, zamkniete drzwi.. wlaczcie telewizor, lub radio i jak nie bedziecie krzyczec to pewnie nic nie bedzie slychac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tak nie potrafie mam za duzy szacunek do siebie, czułabym sie zgorszona robić to przy kims. I mój m dobrze o tym wie a mimo wszystko zdaje się tym nie przejmowac... Już sama nue wiem co robic. Jest mi strasznie przykro z tego powodu. Z dnia na dzień trace nadzieje na to że się uda, a taki bysmy mieli prezent na święta.. Kochane jak nue been pisać to znak że zaraz wroce tylko zjem obiad. Bo dziś WYJATKOWO mój m zrobił obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to jak to jest? Co miesiac inny jajnik uwalnia to jajeczko, czy na to nie ma reguly? Bo w zeszlym cyklu mialam z prawego i w tym tez prawy mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczko owulacja moze byc miesiac po miesiacu z tego samego jajnika, nie ma reguły.. a wolisz odpuscic? moze jednak przelam sie, przeciez nie bedzie obok was lezal, ale w innym pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka zobacze. Moze wpadnie na to zeby po pracy bzyk bzyk a poten pojechac po kuzyna a nie ze on orzyjedzie o 13 autobusem. A we wtorek nie wiem bede robić wszystko zeby jechal na swoja wioske bo mi już działa na nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka trochę przesadziłaś- bo z twojej wypowiedzi odczułam że skoro się kocham z moim partnerem - bo mam ochotę- a przyszła teściowa jest za ścianą - to nie mam do siebie szacunku? I jeśli jestem w lesie gdzie na pierwszy rzut oka nikogo nie widać- ale przecież lasu na klucz nie zamknę a przyszła Mi ochota - to też nie mam za dużego szacunku do samej siebie? To się nie nazywa "szacunek do samej siebie" tylko temperament - i nie ma nic wspólnego z szacunkiem- kiedyś w jednej izbie mieszkało wiele pokoleń- i dzieci się też rodziły... I radzę Ci dobrze wyluzuj trochę- bo jak z takim argumentem wyskoczysz do swojego męża- to on jako samiec odczuje że dla ciebie tylko to seks prokreacyjny i się zniechęci- sądzę że ty nie chciałabyś żeby ktoś dał ci odczuć że jesteś dla niego tylko inkubatorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frejzunia nie chodziło mi o to ze ktoś nir ma szacunku tylko ze ja tego nie toleruje, bo dla mnie osobiscie jest to coś co powinnisny przeżywać sami we dwoje a nue z gumowymi uszani innych, jeśli cie urazilam to przepraszam. Dziś w ogole mam dola, to wszystko mnie przytłacza coraz częściej dochodzi do sprzeczek między nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka w tym tyg chyba wszystkie mialy jakas sprzeczke :) cwicz z gumowym uchem bo jak beda dzieci to juz 0 prywatnosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementynka powiem ci że n dosc. Żyje pod presja ze mojego n brat przyjedzie do nas na urlop albo tesciu ktory ma bzika na punkcie porządku i wiecznie układa nam zycie, a co do brata to on ma bardzo zły wolyw na mojego no ale to brat. A niestety mieszkamy u tescia bo mieszkajie by stalo puste bo tesciu i brat siedzą za granica. Ja chce odlozyc kase i wyprowadzuc sie bo mam dosc. Wczesniej wynajmowalismy i wszystko byli ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi nie mow. Ja już ci powiem że wysiadam. Jestem tak przemeczona że w nocy nie mofe spac. Wstaje codzienjie o 4:30 i chodze spac koło 23-24 cały tydzien nawet weekendy wolnego nie mam oraktycznie w ogole. I jest mi naprawde przykro ze mój m tego nie rozumie ze mi brak sil i też bym chciala żeby coś w domu robil, nieraz nir powiem ugotuie czy odkurzy ale poten miesiac sslucham ze on zmywal albo myl podoogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no u mnie tak zle nie jest :) pralke poptrafi wlaczyc (jak rozwiesza to wszystko pogniecione ale i tak prasuje wszystkie koszulki i spodnie), zmywa czasem tak w stosunku 3razy ja raz on, sprzata bo dostał kilka razy opierdol za balagan w domu wiec on sprzta np w srode a ja dokladnie pucuje w soboty, odkurzamy na zmiane, tylko nie umie gotowac ale z zracji tego ze mnie nie ma w domu od6-18 to albo je u tesciow, albo ja robie wiecej i on sobie odmraza jedzenie. ostatnio nawt gotował, wisiałam na telefonie i mowiłam jak sie kurczaka robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe my jesteśmy kucharzami z zawodu więc gotowac umie, ale wiesz on może być zmeczony a ją nie. Nawet teraz ja sobie z tobą pizze a on odwrocony tylkiem ogląda tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I ty chcesz mieć dziecko
z kimś takim? Jak się urodzi wszystko spadnie na twoje barki. Będziesz miała księciunia koło którego będziesz musiała skakać jak teraz i dodatkowo niemowlaka, dom, obiady, sprzątanie, pranie, zakupy, przewijanie, zabawy, bujnie, uspianie, wstawanie w nocy. Szczęście od Boga, że nie zaszłaś jeszcze z nim w ciążę może znajdziesz kogoś bardziej wartościowego i dojrzałego. Młoda jesteś masz czas na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I sie znowu czepiaja :O A dzis marnie mi sie zaczął tydzien Zaspałam, budzik nie zadzwonił , samochód nie chcial zapalić, Jak zapalił to ogrzewanie nie działało, Zatrzymał mnie miły pan policjant i kazał dmuchać a ja nawet kawy rano nie wypiłam :) W przychodni pani pielęgniarka zrobiła mi silnika przy pobieraniu krwi i staranie boli jak zginął rękę Do pracy dojechalam Godzinę po czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj rano wstałam z taką zgagą :( że ja pikole, dodatkowo na noc nie wysuszyłam włosów i mam taką szopę na głowie, żże wyglądam jakbym conajmniej weekend na Ibizie, albo w St Tropez spędziła :/ Powoli u Mnie pojawiają się symptomy nadchodzącej @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna to jakiś horror! ;) a mój mąż wcześnie rano wstał poszedł do sklepu kupił świeże pieczywo, zrobił nam śniadanie :D jak się obudziłam to było gotowe, ale za to humor zepsuła mi mama.. święta woli spędzać u siebie i nawet nie usłyszałam zaproszenia :o no i że może przyjechać do mnie w pierwszy dzień świąt.. fajnie :o to znowu mam spędzać sama z mężem święta.. biedne te nasze dzieci będą jak kiedyś dorosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę nie ładnie z jej. Ja w tym roku sam w wigilię, niby jedna wigilia u teściów druga u mamy ale bez męża. A od mamy do teściów mam ponad 60 km więc trzeb będzie samochodem sie więc i słuchać głupichytan o ciaze :( A z tego wszystkiego rano dopiero sobie uświadomiłem ze zapomniałem założyć stanik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezunia ja sietakszybko zbieralam do pracy ze nawet sie nie uczesalam, dzieku Bogu za guzik i odpadki :) wyglądam trocheglupio ale wszystkie włosy w jednym miejscu. Nad stanem zdrowia nawet sie niezastanowilam :) Wiem jedno jak sie dowiedzialm ze muszę poprosić masę badań bo mam nie czynne jajniki to mi wszelkie obiawy przeszły nawet przedokresowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×