Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

dziewczyny co polecacie z domowych sposobów na gardło? piję herbatę z cytryną ale nie wiele pomaga żeby nie powiedzieć że wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty w pierwszą ciąże nie zaszłaś naturalnie ? a w 2 naturalnie tak ? pytałam o castagnus bo podobno nie można go gwałtownie odstawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa mam nadzieję że obu nam się uda :) umawiamy się że w wigilię wchodzimy na kafe i podajemy wynik testu obojętnie jaki by nie był :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, pierwszą był z inseminacji po ponad 2 latach staran, teraz przy 4 cyklu naturalnie. Bromergonu nie można gwaltownie, o castangusie nie slyszałam. Wolałam z dnia na dzień bo jat napisane w ulotce że nie można w ciązy brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryulka87
Ksmu horoskop jrst z wp.pl na dole jest horoskop. Jasiula podobno w ciazy na ulotce tak nie mozna stosowac ale castagnus jest jak bromergon bo tez na obnizenie prolaktyny. Ja bym stopniowo zmniejszalaa nie od razu bo tobylby szok dla organizmu lepiej lekarza sie popytaj ja z tego co wirm co poczytalam o tym po forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się źle czuję nie mam nic posprzątane jedynie meble umyłam w salonie a tak to nic wstyd się przyznać ale jutro będę sprzątać święta idą a mnie gardło boli 37.1i słaba jestem taka że na nic nie mam siły :( idę się umyć i położyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie wiem czy to gardło to objaw ciąży a boli tak że nie mogę przełykać :( a tu jeszcze cała niedziela do testowania boję się się wziąć ferweks w razie gdyby to jednak był ciąża nie wiem czy mogę sobie wziąć panadol bo tylko to mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka nie miała bym nic przeciwko gdyby to była ciąża ale nie czuję się dobrze idę spać może jutro będzie lepiej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewcxyny. Kmsu też jestem chora katar kaszel chrypa i 37 temperatury masakra! Życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia. Ogolnie dziewcxymy termin @ mam na 27.12 dziś zrobilam test o czulosci 10 i nawet cienia cienia nie bylo... Watpie że się udało...;( nie wiem co myśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczkaa zawsze to jeszcze 4 dni :) Nic nie jest przesądzone. W pierwszej ciąży mialam już nawet 2x potwierdzone przez usg a test wyszedł negatywny. Znalazłam jeden i z ciekawości wtedy zrobiłam żeby w koncu zobaczyc 2kreski na tescie i dalej była jedna, ale sie usmiałam. A byłam przynajmniej w 10tyg czy nawet dalej. Date mial dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula dzieki za wsparcie, choc powiem ci ze moj stan psychiczny nie jest najlepszy, no ale pocieszam sie tym ze jutro wigilia i nareszcie bedzie mozna sie obzerac bez myslenia o kaloriach :D poki co przygotowanai ida pelna para :) ogolnie to dziewczyny wszystkie objawy mam jak w poprzednim cyklu czyli wszystko zwiastuje @ , tyle ze dzis w nocy mialam takie potworne bole/skorcze podbrzusza ze myslalam ze zjade, w poprzednim cyk,u mialam tylko w dzien nieraz a teraz i w dzien i w nocy wczoraj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane dziś czuję się trochę lepiej gardło już tak nie boli jak wczoraj rano bolał mnie brzuch myślałam że dostanę @ ale cisza potem znowu poczułam że tak ze mnie poleciało że znowu myślałam że to @ ale nie dziś 34 dzień cyklu jutro 35 i testuję zobaczymy co wigilijny dzień przyniesie fasolkę czy | krechę na teście kawa trzymam za ciebie jutro kciuki :) ty też trzymaj za mnie :) staraczka masz jeszcze 4 dni do @ to jednak jest sporo na Twoim miejscu zrobiła bym test najwcześniej w dniu spodziewanej @ będzie dobrze :) kasiula86 mówisz że w pierwszej ciąży nie było ci dane zobaczyć || kreseczek :) za to teraz miałaś piękne || :) KOCHANE życzę wam zdrowych spokojnych i radosnych świąt Bożego narodzenia spędzonych w gronie rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko na chwilę życzyć Wam Wesołych Świąt bez zmartwień z górą prezentów !! (dziewczynom testującym życzę II kresek!!) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, życzę Wam wesołych i spokojnych świąt, przede wszystkim życzę Wam upragnionych II kreseczek :) Pozdrawiam razem z moją maleńka dzidzią w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc.. wlasnie wrocilam ze szpitala, z kontroli przebiegu poronienia. Na szczescie wszystko ladnie sie juz prawie oczyscilo po tabletkach i nie jest konieczne łyżeczkowanie. Lekarz sie zdziwil bo to byl 8 tydzien i powiedzial ze to bardzo dobrze ze sam organizm sobie poradzil... a ja odetchnelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makkiii
Firanka to co teraz? Chyba Twój organizm musi odpocząć zarówno fizycznie jak i psychicznie. Jak się czujesz? Co mogło być przyczyną poronienia? Wiadomo coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Maki. hmm teraz dostalam antybiotyk aby nie doszlo do zakazenia. Bede jeszcze pewnie krwawic kilka dni. Po swietach kolejna kontrola. I ponownie zrobie wszystkie badania, na wszystkie hormony, na tarczyce... Musze, albo powinnam odczekac chwile ze staraniami, ze 2, 3 cykle. Po tym czasie jesli wyniki bedą zadawalające ponownie zaczniemy sie starac. Co do przyczyny próbowalam dojść, ale lekarz nie jest w stanie jej podać. Mowi ze przyczyn moze byc 100. Wykluczyl hormonalne bo mialam badania i bralam leki na to co nie do konca bylo takie jak powinno. Dla lekarza najprawdopodobniej to poprostu anomalia chromosomów, albo nieprawidłowośc w rozwoju zarodka, mogla nastąpic naturalna selekcja płodu na skutek połączenia się uszkodzonych komórek. Tak podobno czesto sie zdaza... bylam tez bardzo przeziebiona, mialam gorączke w jeden dzien, moze to przez to? hmm cóż niestety nie dojdziemy przyczyny, pozostaje jedynie zrobic jeszcze raz wszystkie badania i liczyć na to ze nastepnym razem sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Święta Bożego Narodzenia i Wigilijny wieczór, upłyną Wam w szczęściu i radości przy staropolskich kolędach i zapachu świerkowej gałązki. firanka na pewno sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jutro pewnie nie bedzie czasu wieć juz dzisiaj życzę Wam spokojnych, radosnych Świąt w przyjemnej atmosferze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka wszystko będzie dobrze :) musi być :) kawa jak nastawienie przed jutrzejszym testowaniem ja mam jutro 35 dzień cyklu i powiem tak z jednej strony bardzo chcę zrobić ten test a z drugiej boje się kolejnego rozczarowania jak by nie było puki nie ma @ i nie zna się wyniku testu to można mieć nadzieję a jak już zrobi się test to już wszystko staję się jasne i nie zawsze takie jak byś my chcieli ale mam ogromną nadzieję że zobaczę jutro || piękne grubiutkie kreseczki i Tobie kawka również tego życzę i reszcie dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×