Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Kawa albo może być tak jak u mnie, że rano nic nie pokazał, a popołudniu były już 2 kreski :) dużo masz jeszcze tych testów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa no ja widze ze nai mezowie by sie dogadali, moj tez ma swira na punkcie astronomi nawet mamy teleskop kupiony taki wielki :) jaki tytuł ksiazki, moze ci powiem gdzie kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna a jakie książki polecasz? bo ja znalazłam takie chyba bardziej dla laików :) a mój to ciągle na stronie nasa siedzi i czyta. Teleskopu jeszcze nie ma, ale zapowiada, że na "starość" sobie kupi, bo on jeszcze lubi grać, więc nie miałby czasu na pogodzenie 2 pasji :D o kosmosie może gadać całymi godzinami i się dziwi jak można się tym nie interesować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mi powiedział, że gdyby nie miał rodziny i miał okazję polecieć w kosmos gdzieś tam on to jakoś tam nazwał, wiedząc, że nie będzie powrotu to by się zdecydował bez wahania. Eh Ci faceci i ich gwiezdne podboje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa my mamy 3 polki zastawione tymi jego hobbi teleskop mamy juz ze 4 lata , stoi i sie kurzy bo dlugo go sie sklada a najlepiej ogladac niebo jak jest -20 hmmm mam to samo jesli chodzi o jego gadanie jak nie latarki to o planetach, gwiazdach i galaktykach. mamy awet taki program ze mozesz sobi na kompterze zwiedzac rozne planety, asteroidy i wszystkie inne ktore sobie lataja :) chociaz przyznam ze mnie terz wciagneło i zawsze i lubie sie pobawic na tym programie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepsze to dziewczyny niz przywieziona z wczasów cała torba kubków piłkarskich i innych pierdół :P nie wspomnę co się u Mnie działo przed euro 2012 - w kazdym sklepie gdzie "coś tematycznego było" był postój... Dziewczyny mam pytanie z innej beczki- czy ktoś u Was w rodzinie, wśród znajomych ... miał przypadek, że była @ a potem się okazało że mimo tego ciąża była.... Pytam się o konkretnie @ ( być może słabszą... krótszą) a nie o plamienie, delikatne krwawienie 2 dniowe. Bo ja już sama nie wiem - przed @ na 4 dni robiłam test i był negatywny... potem w terminie przyszła "@" ( jednak krótsza 3-4dniowa) a teraz po - dalej się czuję jakby miała przyjść, jajnik mnie ciągnie i cokolwiek zjem - muli Mnie - z racji czego wole w ogóle już nie jeść... Wiem że najprościej byłoby iść zrobić test- ale plik swoich testów zostawiłam w szafce w pracy- nie chce mi się specjalnie lecieć do apteki ponieważ raz że nie chce się rozczarować poraz kolejny tymbardziej przed świętami, a ponadto podejrzewam że mogłam się przeziębić a nudności są spowodowane czwartkową wigilią w pracy, gdzie nie do końca mi potrawy podpasowały... Także tylko chciałam się zapytać Was, czy miałyście takie przypadki wśród bliskich, że mimo @ potem się okazało że ciąża była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na tym teście co robiłam rano teraz widzę delikatny cień 2 kreski . Wiem ze test jest jednorazowy ale ze nie miałam drugiego to do tego dopuściłam jeszcze 4 kropelki moczu z popoludnia może to błędny wynik ale co mi szkodzilo test i tak był do wywalenia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa taki test się nie liczy, ale i tak Ci życzę II kresek na święta!!!!!! :):):) mój mąż pojechał kupić mi prezent, już się boję co to będzie.. jutro moja kolej, bo dzisiaj za późno wrócił z pracy i sklepy pozamykane były :( poza tym u nas jest ponad -10stopni. Wyszłam z córką na spacer, ale na krótko, niemiło się spaceruje w taką pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas!ek23
Wiem ze się nieliczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mój 33 dzień cyklu i nadal nic tzn brak @ w zeszłym cyku @ miałam w 29 dniu ale nie chce się nakręcać czekam do wigilii i testuję także jeszcze wytrzymać jutrzejszy dzień ktoś jeszcze testuję w wigilię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, kup może w aptece jeszcze jeden ale dziesiątke :) Zapewne wyjdzie. Nie trać czasu, tak jak ja. Pare dni żyłam w nieświadomości a ty masz :P Dzwoniłam do gina, chyba sobie świeta już zrobił bo nie odbierał. No nic, zadzwonię 27go i może na sob się załapie o ile mi powie że może coś już bedzie widac, bo jak nie bedzie pewności to wolałabym po nowym roku. W koncu 150zł piechota nie chodzi. Powie mi pewnie po wyniku bety czy przy takim przyroście warto przychodzic tego 29go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ..............Wiek....ostatnia@ ...cyklstarań..woj...następna@ kasiula86................?.......18.11.........?...........................16.12 KMSU-.................22.......20.11........8.......śląskie.........18-23.12 kawa_z_mlekiem.....23......26.11.........2...mazowieckie. ........24.12 DZ25...................25.......27.11.........3...dolnośląskie........25.12 Staraczkaa............20.......23,11........4..kujawsko pom........27.12 martulka87...........24......11.11.........2................ ....... 01-02.01 smile .................28.......28.11........3...podkarpackie........01.01 rybalopika............29......01.12.........3 ..wielkopolskie........30.12 Frezjunia.............25......15.12.........4....łódzkie...... ........14.01 Alutkaaa..............28.......22.10........2..................................? joannaasia...........27.......21.10.........2.................................? Magda0013...........20.......05.12.........3...dolnośląski e...............? Malinowa_82.........30.......06.10.........3................................? Magda080.............32......31.10.........2................................? bluebell_.............30.......21.10.........1.............. .................. ? Majka88..............24.......18.11..........3...............................? klementynka..mazowieckie....przerwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam kciuki za was. Ja od poniedzialku wigilijnej zaczynam miec dni plodne...;-) dzis w horoskopie wyczytalam ze pod koniec roku moge sie spodziewac niespodzianki czyli 2013 r test z 2 kreskami. Czytalam z ciekawosci a tym bardziej nie wierze w horoskopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula w tak wczesnym etapie ciąży pewnie jeszcze nic nie będzie widać może lepiej poczekaj jeszcze kilka tygodni o ile wytrzymasz :) kawa to ciekawe czy którejś z nas się uda :) mam nadzieję że obu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do castangusa, pisałyście o nim i potwierdzam, mnie też po tym wysypało. Tzn tak kojarzę że to po nim, bo żadnych kosmetyków nowych nie miałam, dieta ta sama, leków brak wiec raczej po nim. A nie wiem czy by się organizm przyzwyczaił czy dalej pryszczył bo za krótko brałam zeby stwierdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU przy pierwszej ciąży byłam bardzo szybko na usg i było widać, byłam równo tydz po becie a betę robiłam 14dni od iui (czyli od owulacji) i malą kropke ale bylo widać na wizycie. Też chce szybko, bo boje się że może coś być nie tak a ja bede prowadzić (w miare) aktywny tryb życia, a np. w pierwszej ciąży na samym początku miałam tak dużego krwiaka, że plackiem leżałam ponad dwa miechy. Jakbym o nim nie wiedziała to wiadomo. Wole tego uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×