Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

przez 3 miesiace potem przerwa miesiac , no chyba ze w trakcie zobaczysz 2 krechy na tescie to wtedy odstawiasz natychmiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej marudy :) ja tez sie objadlam najbardziej smakowala mi salatka ze swiezych warzyw :p ostatnio mam przedziwna chcice na swieze salatki :) kmsu jeszcze raz gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY MAM DO WAS PYTANIE TE KTORE BRALY CASTAGNUS CZY JAK BRALYSCIE MIALYSCIE KLUCIE JAJNIKOW??? Bo u mnie ja nic nie czuje zadnego pobolewania jajnikow jak cos miesiac moze to castagnus tak dziala na mnie. Jedynielekkie pobolewanie kregoslupa a tak to nic zadnych objawow tylko wczoraj na wieczorze wigilijnej w glowie mi sie zakrecilo podczas siedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ..............Wiek....ostatnia@ ...cyklstarań..woj...następna@ kasiula86................?.......18.11.........?............ ...............16.12 KMSU-.................22.......20.11........8.......śląski e.........18-23.12 kawa_z_mlekiem.....23......26.11.........2...mazowieckie. ........24.12 DZ25...................25.......27.11.........3...dolnoślą skie........25.12 Staraczkaa............20.......23,11........4..kujawsko pom........27.12 martulka87...........24......11.12.........3.......mazowieckie.... 11.01? smile .................28.......28.11........3...podkarpackie..... ...01.01 rybalopika............29......01.12.........3 ..wielkopolskie........30.12 Frezjunia.............25......15.12.........4....łódzkie.. .... ........14.01 Alutkaaa..............28.......22.10........2............... ...................? joannaasia...........27.......21.10.........2............... ..................? Magda0013...........20.......05.12.........3...dolnośląski e...............? Malinowa_82.........30.......06.10.........3................ ................? Magda080.............32......31.10.........2................ ................? bluebell_.............30.......21.10.........1.............. .................. ? Majka88..............24.......18.11..........3.............. .................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ..............Wiek....ostatnia@ ...cyklstarań..woj...następna@ kasiula86................?.......18.11.........?............ ...............16.12 KMSU-.................22.......20.11........8.......śląski e.........18-23.12 kawa_z_mlekiem.....23......26.11.........2...mazowieckie. ........24.12 DZ25...................25.......27.11.........3...dolnoślą skie........25.12 Staraczkaa............20.......23,11........4..kujawsko pom........27.12 martulka87...........24......11.12.........3.......mazowieckie.... 11.01? smile .................28.......28.11........3...podkarpackie..... ...01.01 rybalopika............29......01.12.........3 ..wielkopolskie........30.12 Frezjunia.............25......15.12.........4....łódzkie.. .... ........14.01 Alutkaaa..............28.......22.10........2............... ...................? joannaasia...........27.......21.10.........2............... ..................? Magda0013...........20.......05.12.........3...dolnośląski e...............? Malinowa_82.........30.......06.10.........3................ ................? Magda080.............32......31.10.........2................ ................? bluebell_.............30.......21.10.........1.............. .................. ? Majka88..............24.......18.11..........3.............. .................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba wiesz ja przed okresem miała wodnisty tzn po owulacji a przed samym okresem wodnisty grudkowaty teraz mam tylko wodnisty mnie przez 2 dni pobolewał brzuch dziś mnie nie boli nie wiem czy to dobrze sama się zastanawiam jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do smile czuje ból jakby prawego jajnika i lekkie skurcze w macicy nie jestem pewną na 100% że to jajnik poprostu cały dzień bobolewa mnie prawa część na dole ,promieniuje w okolicy prawego jajnika. może i nie jestem najmadrzejsza na świecie ale jeszcze wiem gdzie zagniezdza się zarodek więc ta minka stanowczo nie potrzebna. Napislam ból jajnika bo to bardzo podobny ból a ciazko mi opisać co to dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula 86 który u ciebie to tydzień ? brzuch cie boli codziennie bo ja ci powiem że mnie nie przez ostatnie dwa dni pobolewał a dziś nie i nie wiem czy się martwić czy nie czy raz się ma objawy a raz nie ? jak to jest ? zwariuję chyba z tej niepewności i ciągłego myślenia czy jest wszystko dobrze w czwartek idę na betę a do lekarza mam zamiar około 15 stycznia nie wiem czy wytrzymam ale ktoś mi tu pisał że nie ma sensu iść w 5 tygodniu o lekarza bo jeszcze nic nie będzie widać a dziś od okresu mam równe 5 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka ja nie czułam bólu jajników jedynie mnie obsypało pryszczami a tak to nic :) smile spokojnie nie denerwuj się więcej luzu :) ja dopiero jak powiedziałam dość to mi się udało widocznie trzeba zrezygnować żeby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU ja dzisiaj stanowczo spokojną jestem:-) tylko aż coś mi się robi jak co niektórzy wszystkie rozumu pozjadali....napislam że mnie boli coś jak przy owulacji. Promieniuje na prawa stronę. W okolicy jajnika .wiem że mogą to być inne problemy ale część osób wlasnie takie objawy opisuje przy zagniezdzeni więc nadzieję chyba też można mieć .dobrze że mnie oswiecono bo bym czekała na bociana albo szukała w kapuscie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny strasznie mnie boli gardło co mogę bezpiecznie wziąć ? ale coś skutecznego oprócz cytryny miody i soku z cytryny itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU NIe musi Cię boleć brzuch cały czas, chociaż wiem co czujesz, ja też panikowałam jak objawy ustępywały. Nie masz okresu, więc jest ok, a z czasem pewnie odczujesz kolejne objawy :) Mnie na początku bolał brzuch tak jak na @ ale też z przerwami, nie przez caly czas. Teraz nic nie boli, wymiotów i mdlości brak, brzucha brak, normalnie czuję się jak nie w ciąży, nawet cycki już nie bolą. Czasami tylko pobolewa głowa, to przypomina mi że jestem bo normalnie bol głowy mnie nigdy nie dotyczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu tak jak pisała Hana wszystko będzie powracać i zanikać :) w końcu ciąża to nie jest coś przewidywalnego z dnia na dzień możesz dostać wszystkich ciążowych objawów mdłości, wymiotów, brak apetytu itd. jak nie boli to też dobrze, nie wszystkich musi boleć, poza tym później i tak będzie boleć jak więzadła będą się rozciągać, więc żyj chwilą :P ja to dopiero mam panikę moje uparte dziecię od 2 dni jakoś tak się nie odzywa i już świruję, a jak na złość baterie mi padły w detektorze :D także nawet sobie sprawdzić nie mogę. Wcześniej codziennie rano mi tak fajnie pukało po lewej stronie albo po środku, a teraz cisza. Wiem , że to początki i tak się może zdarzać, ale mimo to martwię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obyś cię miały racje :) mam nadzieję że wszystko będzie dobrze :) powiedzcie mi w którym tygodniu ciąży byłyście na pierwszej wizycie u ginekologa bo nie wiem kiedy iść a całą noc nie spałam tak mnie gardło boli i katar męczy :( mam wyrzuty sumienia bo wzięłam 1 panadol ma nadzieję że nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewcxyny. Przepraszam że dopiero pisze, ale wszystkiego najlepszego zdrowych spokojnych swiat wam zycze po swietach ;-) Kochane dziś przyszla ona, ta wredota jedna! ;-( Myslicie że biorąc clo to moge do owulacji brac oeparol na sluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu ja bylam w 6t6d ale tylko.dlatego ze zaczelam plamic, tetno juz bylo. Ja tez mam chore gardlo ;/ wczoraj bylam w aptece i aptekarka powiedziala ze nie mozna nic w ciazy mocnego brac i.dala tabletki isla ginger one sa z naturalnym olejkiem imbirowym i miodem. Moze pomoga. Chcialam septolete wziac ale na stronach rozne opinie sa wiec nie bede ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU' ja tez byłam pod koniec 6 tyg. i tez już było tętno, także myślę, że koło 7 tyg możesz iść. Ja dzisiaj wstałam z takim bólem głowy ;/ jakbym kaca miała ;P coraz częściej mi się to zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram się iść w czwartek albo piątek w tym tygodniu żeby się upewnić czy wszystko się dobrze zagnieździło i w ogóle czy wszystko jest dobrze :) na razie to się modle żeby mnie gardło przestało boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam jutro pierwszy dzień jazd autem na kursie na prawo jazdy- całe święta myślę co by wymyśleć na jutro żeby nie iść :P Serdecznie Gratuluję KSMU... bardzo pociesza Mnie wiadomość że po 8 cyklach Ci się wreszcie udało ( bo u Mnie też gdzieśtak będzie- juz przestałam liczyć bo sie pogubiłam i tylko niepotrzebnie denerwowałam) (...) Jeśli chodzi o życzenia świąteczne- moja babci odpuściła sobie w tym roku już życzenia Mi abym wyszła za mąż- tylko przyaatakowała o prawnuka... uśmiechnęłam się bo wiadomo - co babcia 74 letnia moze wiedzieć o dzisiejszych problemach hormonalnych itd... Ponadto całą wigilie Mi psuła nerwy swoimi teoriami ... że nie wychodzę chyba za mąż, bo dalej czekam na poprzedniego narzeczonego... znacie babcie i ich rozumowanie.... Smail - nie doszukuj sie symptomów - zobacz na KSMU - praktycznie nie miała żadnych objawów- takim sposobem szukania- wykańczasz się psychicznie- wiem co mówie- bo sama sobie dawkę niepotrzebnych stresów i nadziei - co miesiąc serwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×