Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Ja po prostu dzielę się doświadczeniem ;) - i (mam nadzieję) uspokajam, bo nie wszystko zawsze przebiega "jak w książkach napisali" ;). Nauka swoje, natura swoje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pająk, coś dla Ciebie "Jeśli doszło do zapłodnienia, szyjka macicy podnosi się i staje się miękka, ale otwór jest całkowicie zamknięty. Ma to miejsce w różnym czasie u poszczególnych kobiet. Niektóre panie zauważają zmianę położenia szyjki macicy i jej zamknięcie już po dwunastu dniach od owulacji, ale u innych dochodzi do tego już po potwierdzeniu ciąży przez lekarza." Także my na takie oceny mamy jeszcze czas - co najmniej tydzień :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Trujko. Wlasnie przed chwilą przy myciu jeszcze raz sprawdzilam i jest nadal nisko.. ale skoro piszesz ze jeszcze ma czas sie podniesc to nie poddaje sie ;). I jeszcze dzisiaj zaobserwowalam cos dziwnego. Przepraszam teraz za szczegóły, ale chce wytlumaczyc. Na wewnetrznej stronie majtek byla taka jasno brązowa kreska, tak jakby troszke zabarwiony sluz... pewnie to nic nie znaczy, ale jako ze sie tu "spowiadamy" to pisze :) Nigdy tak nie mialam. a moze jednak to jakis znaczek maly? chcialabym :) Widze ze dziewczyny faktycznie dzisiaj zrobily sobie odpoczynek nie tylko od pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziołchy! Wpadłam was podczytać :D Co do objawów ciązy itp... nie chce wam psuć zabawy ale obawiam się, ze jednak pierwszym i jedynym pewnym objawem jest niestety brak okresu ;P bolące cycki i inne szmery i bajery to same wiecie co ;P Ale jeśli mogę was pocieszyć... wy sobie chociaż ciążę wmawiacie... a ja owulacje :D To dopiero chore xD A co do objawów ciąży... ponoć już na początku zmienia się kolor warg sromowych :) Może nie na Fioletowo jakby sobie Trujka życzyła :P Ale robią się ponoć ciemniejsze :> także drogie Panie lusterka w dłoń i do dzieła :D Co do brązowej kreski na majtkach xD Tak zeby wam humor poprawić przytoczę słowa mojego męża (bo on też podczytuje): To dracha. Ci co mają dużo włosów na dupie i się źle podcierają po sr****(cenzura) tak mają non stop. :D a tak na poważnie ode mnie: to może być plamienie implantacyjne moja droga :> Więc powinnaś sobie z tych majtek zrobić ołtarzyk i modlić się o dwie kreseczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz chyba jakby to bylo to znaczące plamienie to moze powinno bardziej przypominac krople krwi?, a to byl taki wlasnie szlaczek jasno brązowy/różowy... no i chyba troche za szybko by to bylo.. ja wlasnie koncze 5 dzien po owu... a no nic niedlugo sie okaze. Mama 6latki zycze aby jutro Ci temperatura ladnie skoczyla w góre! do jutra dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka- mój mąż oczywiście żartował żeby nie było :D A co do plamienia... jeżeli ta kreska miała kolor brązowy, różowy, lekko brązowy to zapewne zawierał krew... czyli jakby nie patrzeć jest to krwawienie.... Biologiem nie jestem co prawda ale 5 dni po owulacji to już powinno się cuś zagnieździć więc... :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobranoc :* I dzięki za życzenia związane ze skokiem temp. :D jak już pisałam- jak skoku nie bedzie to termometr do gorącej herbaty włożę i oszukam te moje puste jajka :D sesese :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=46a41623933ab9853ef07ab37b91b6679984d09a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama, możesz się NIE obawiać, że pierwszym i jedynym objawem ciąży jest brak okresu, bo się mylisz :D. Gdyby tak było, żadna kobieta nie "wsłuchiwałaby się" w swój organizm przed @, bo wiedziałaby, że nic z tego nie będzie :). Ale bardzo często zdarza się, że już przed @ organizm wysyła nam słabe sygnały - pobolewania jajników, ból i swędzenie sutków, jakieś plamienia, więcej śluzu (to chyba zainspirowało Wrześniową do zrobienia testu przed @ o ile pamiętam) itp. jest to związane ze zwiększoną produkcją hormonów, które (jak zapewne wiesz) są produkowane w organizmie narastająco, a nie uwalniane lawinowo w dniu okresu :o. Pająk :). No może być to :). Trzymam kciuki. U mnie dziś spadek temp. :o 36,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objawy sa- a i owszem ;P Tylko często powodują nakręcanie co powoduj wzmożenie objawów dosyć często :D Często są mylone z nadchodzącą miesiaczką... z resztą co ja Ci będę mówić ;P Aczkolwiek takie wspólne szukanie objawów to dobra zabawa :D Ja np. śluz chyba sobie mocno wyimaginowałam :/ Podobnie jak szyjkę, bo temp wzrosła tylko o 2 kreski :( do 36,3... i kuźwa znowu dupa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że bywają mylone z nadchodzącą miesiączką, bo są łudząco podobne, ale jesteśmy tu po to, żeby doszukiwać się objawów ciąży a nie @ :D. I uważam, że po to jest to forum, żeby się tych objawów doszukiwać, gadać o nich godzinami i nie robić z tego problemu, że to jeszcze nie termin @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) U mnie nadal temperatura taka sama jak w ostatnich 5 dniach... Trujkowa twój spadek moze oznaczac zagniezadzanie sie :) oby jutro poszla do góry tamperatura twoja! Mama 6latki i tak mogla to byc owulacja. Nie musi odrazu po owulacji drastycznie temperatura wzrosnąć.. moze stopniowo pójsc do góry. Przeanalizuj sobie wykresy owulacyjne na ovufriend, takze glowa do góry. Co do objawów to tez sądze ze pewne można wyczuc... w sumie tak jak pisala Trujowa. Mnie dzisiaj od rana brzuch boli i kuje pod żebrami... ale jesli by chodzilo o ciąze to bym to mogla czuc w dole brzucha tylko, dobrze mysle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogóle to mam dzisiaj zły dzien i depresje jakąs. Wczoraj bylam do wszystkiego pozytywnie nastawiona a dzisiaj na odwrót. Mysle ze mi sie nie udalo w tym cykl zajsc w ciąze. Dlatego ze wszystko jest nie tak. piersi mnie bolą juz od owulacji, jakby byla ciąza to by zaczely pozniej bolec, a nie tak jak zawsze... sluzu mam malo, a nie tak jak wiekszosc ma duzo bialego.... no i boli mnie brzuch ale w róznych dziwnych miejscach, nie w dole tak jak powinno, tylko raz zakuje z prawej strony, pozniejz lewej, pozniej poboli na srodku i pokuje pod żebrami. Co to ma byc? wszystko jest do dupy i nic nie wskazuje na ciąze. Przeepraszam ze tak truje ale mam smutny dzien. Wiem ze jeszcze nie dlugo sie staram, ale i tak mnie trafia. A do kitu to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niby to dlaczego topik miał by być porzucony? Ja miałam ogrooomne zaległości w czytaniu bo w piątek robiłam impreze urodzinową , w knajpie, bo przez te 40 lat to się uzbierało znajomych i tak było wygodniej a że część z tych znajomych przyjezdna to miałam pełną chatę do wczoraj , bo w końcu jak sie bawić to sie bawić.Więc już poczytałam wszystko zaległe, i a propo objawów to powiem że ja nigdy nie miałam objawów przed @, nie bolały jajniki ani brzuch, nie bolały piersi ani nic takiego, wszystko sie zaczynało w dzień@ a jak zafasolkowałam to prawie od razu tak mnie sutki bolały że myślałam że zwariuję a ja mam tak niestety że strasznie nie lubię jak mi sie drażni brodawki (mój M jest z tego powodu strasznie niezadowolony) i powiem wam że miałam strasznie duży problem przy karmieniu piersia bo było to dla mnie strasznie nieprzyjemne , oczywiście dla dobra córci karmiłam ją cycem ale tylko 1-mc. Potem zrobiło mi się takie zapalenie że musiałam przerwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny wyszłam dziś ze szpitala.. niestety znów poronilam.. w piatek dostałam krwotoku i było po zawodach.. napisze wiecej jak sie rozpakuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka klementyna
Czesc właśnie zobaczyłam wasz temat, ja co prawda zaczęłam sie starać już w czerwcu, ale narazie nic nie wychodzi,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka klementyna
Jestem z woj mazowieckiego od roku mezatka, w tym roku chciałam zajsc w ciaze mam 28 lat ale nie wychodzi. Staramy sie już kilka cykli i strasznie mi przykro ze nie wychodzi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambaje... :( przykro mi bardzo, kurcze nie wiem co napisac nigdy w takich momentach bo każde gadanie wydaje się bez sensu 😭 Z twojej stopki widze, że to kolejne - może lekarz powinien sie bliżej przyjrzeć co może być przyczyną? Wiem, że po którym z kolei poronieniu robi sie jakies specjalne badania ale co i jak nie wiem dokładnie bo nie interesowałam sie nigdy takim tematem. W każdym razie jestem z Tobą, pewnie jak reszta dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka klementyna
Trochę mnie ten temat zdolowal, zawsze mi sie wydawało ze to takie proste, hopp i i już jest ciaza, 2 kreski na teście a potem to już z górki ale widzę ze wcale to nie oznacza ze mozna sie już cieszyć Moje koleżanki poprostu wpadały, nie chciały dzieci a zachodziły, ja chce a nie mogę to jest niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
U mnie dzisiaj zaczęły się mdłości i to niestety w pracy. W ogóle mam bóle brzucha i nie mam ochoty jeść. Jem dużo jabłek, bo pomagaja mi na mdłości. Mam jeszcze do was pytanie: co sądzicie o uprawianiu seksu w pierwszym trymestrze. Bo czytałam różne opinie i nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka klementyna
Mojej siostrze lekarz powiedział ze nigdy nie będzie miała dzieci, więc odstawila tabletki i w 2 cylku zaszła, była strasznie zła, nigdy nie chciała mieć dzieci a ja zawsze chciałam mieć 2 dzieci i co? Wiem ustalamy sie nad sobą ale już mam dojść teraz dopiero w listopadzie sie przekonam czy coś zaskoczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×