Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Łeee to tylko się cieszyć :) czyimś szczęściem - uwielbiam patrzeć na takie dzieciaki lat 17 zakochane- chociaż - niestety z przykrością muszę stwierdzić że rozwój popędu seksualnego strasznie poszedł w przód... a i te nastolatki jakoś ta miłość mają mało romantyczną "/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tak pierwszy raz porzadnie wzielo jak mialam korepetycje z matmy uczył mnie taki chlopak artur, był studentem lotnictwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam do mojego starego nicku KiedyśMożeSięUda i za jakiś czas do grona staraczek :( płód przestał się rozwijać jutro o 8 rano jadę do szpitala na czyszczenie koniec mojej historii z ciąża czuję się starasznie jak widać panikowałam nie bez powodu dzięki za to że trzymałyście kciuki jesteście wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam do mojego starego nicku KiedyśMożeSięUda i za jakiś czas do grona staraczek :( płód przestał się rozwijać jutro o 8 rano jadę do szpitala na czyszczenie koniec mojej historii z ciąża czuję się starasznie jak widać panikowałam nie bez powodu dzięki za to że trzymałyście kciuki jesteście wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubolewam bardzo nad tym ze dzieciaki dzisiaj szybko seksualnie dojrzewaja tak szybko- zabija to tą magie podchodów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wkleja mi postow trudno dobra kmsu juz powinna wbiegac do domu, sciagac kurtkę i biec do komputera , zeby strescic nam wizyte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyna moj na szczescie mial pierwsza milosc bardziej od spraw seksualnych niz dlugozwiazkowych z nikim dlugo nie byl wiec generalnie nie jest z zadna zzyty emocjonalnie tej pierwszej to nawet nie pamieta z imienia i nazwiska. wstyd normalnie bo ja wszystko pamietam :) szczegolnie swoja pierwsza milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże KMSU tak mi przykro!nie spodziewałam się takiej wiadomości, strasznie współczuje :( jakie to nie sprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyna moj na szczescie mial pierwsza milosc bardziej od spraw seksualnych niz dlugozwiazkowych z nikim dlugo nie byl wiec generalnie nie jest z zadna zzyty emocjonalnie tej pierwszej to nawet nie pamieta z imienia i nazwiska. wstyd normalnie bo ja wszystko pamietam :) szczegolnie swoja pierwsza milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to pewne na 100 % jutro jestem umówiona w szpitalu na czyszczenie lekarz tylko powiedział że płód przestał się rozwijać i nie da się nic zrobić i że mu przykro :( mnie też :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU bardzo mi przykro miałam nadzieję że to tylko pomyłka w obliczeniach a wiadomo co i jak czemu tak się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU trzymaj się, jestem pewna że uda się Tobie zajść w ciąże i donosić zdrowe dzieciątko. Kochana zasługujesz na to i musisz w to wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smille lekarz powiedział ze przyczyn może być wiele nie ma jednego powodu czułam że tak się to skończy :( 8 miesięcy starań i jak się już udało to coś musiało iść nie tak :( mam tylko nadzieję że uda mi się szybko zajść w kolejną ciąże i szczęśliwie donosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU niech to szlak :(. Kurde myslalam ze sie pomylilam w obliczeniach twojej bety, ale jednak nie :( Bardzo bardzo mi przykro. Doskonale wiem co czujesz. Wiem ze teraz nic Cie nie pocieszy ale udalo Ci sie zajsc w ciaze to znaczy ze jestescie plodni z mezem! to duza wiedza. Mi ginekolog powiedzial ze po poronieniu plodnosc wzrasta! wiec moze szybko uda Ci sie ponownie zajsc w ciaze. Bedziemy razem sie wspierac. I uda nam sie zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdddsdsds
KMSU przykro mi... Napiszę Ci to co powiedział mi lekarz jak moja ciąża obumarła - "teraz Pani tego nie zrozumie..." Chodziło mu o to, że płód pewnie mał wady genetyczne i że matka natura wie co robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana dzięki kochana :* też mam taką nadzieję byle by przeżyć jutrzejszy dzień niech się już skończy a później musi być tylko lepiej wierzę w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSu przykro mi nie wiem w ktorym jestes tyg ale u ja w swieta poronilam wiec..musimy sie pozbierac tylko ja na samym poczatku.a wiadomo cos czemu uciebie tak wyszlo?wrzesniowa a moj doskonale pamieta pierwsza ta i dalej ma takie wiesz mile wspomnienie o nie zawsze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubolewam bardzo nad tym ze dzieciaki dzisiaj szybko seksualnie dojrzewaja tak szybko- zabija to tą magie podchodów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka to jest jedyna dobra rzecz w tej całej historii że wiem że jestem płodna i mogę zajść w ciąże a to już dużo wrześniowa nie powiem że jutrzejszy dzień mnie nie przeraża bo bym skłamała po pierwsze jest mi strasznie przykro a po drugie boję się bo nigdy nie miałam żadnego zabiegu i nie byłam usypiana i może to głupie ale boję się ze się nie obudzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam miec wrazenie ze ten topik jest jakis pechowy :( tyle mamy problemow od poczatku nie wiem czy to normalne.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu powiem ci napewno to nie pomoże ale napisze w tym całym nieszczęściu chociaż masz tyle że możesz zajść w ciążę . Wiem że to nie pocieszy ale ja zawsze sobie tak powtarzam że może być gorzej . Lepiej żeby tak się skończyło niż gdyby malnstwo mialo się urodzić chore i żebyś patrzyala całe życie na jego cierpienie a wierz mi boli wtedy okropnie. Życzę ci dużo szczęścia i szybkiego powrotu do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×