Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

nie nie mam żadnych plamień nic z tych rzeczy ale z tego co wiem to ty też nie miałaś ? a przyrost miałaś prawidłowy do samego końca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie nie ma co gdybac kmsu spokojnie przespij noc ,lyknij meliski i jutro wszytko sie okaze. Trzymamy ksciuki :) a i zdrowaske zmowie a co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi się nie chce mam ochotę na kolejną kawę, wcześniej wypiłam cappuccino, teraz by była mała czarna ehh :) jutro idę z córą do dermatologa, zobaczę co powie na jej schropociałą skórę, przypuszczamy, że to może być rogowacenie, ale może lekarz powie co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic szczególnego ma malutkie zmiany na nóżkach takie małe skupiska krostek wyglądają jak gęsia skórka, strasznie to było suche, kupiłam maść z mocznikiem i jest znaczna poprawa, skóra jest bardziej nawilżona, ale nie wiem od czego to właściwie jest, może to jakaś alergia czy coś. W każdym bądź razie inna dermatolog (nie widziała córy) ale jak wychodziła mąż się jej zapytał o to rogowacenie to powiedziała, że jeśli to jest to to po maści z mocznikiem powinno być lepiej po ok. 10 dniach no i jest, widzę poprawę, ale chcę by to lekarz zobaczył, bo możliwe, że to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej znajomej corka miala wlasnie cos takiego ale malutka byla jeszcze roczku nie miala i to tez wygl jak gesie skorka nie pamietam co to bylo ale ni c groznego masci pomogly wiec moze to to samo. Kmsu o ktorej masz lekarza.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dzisiaj caly dzien glowa boli, zwariowac mozna :O no i kurde szlak jeden teraz z tymi plamieniami. Wczoraj sucho, dzisiaj znowu jakies brązowe plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi wróciła ochota na przytulanki, całe szczęście, bo myślałam, że już na dobre straciłam libido :P musze korzystać, bo po urodzeniu dziecka chyba szybko nie wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotarłam, cholera ten samochod jak traktor chodzi, tak mnie glowa boli od halasu ze ......, tłumik ma dojsc jutr, jak wroce z pracy o przyzwoitej porze to, mi szwagier wymieni i nastopi błoga cisza :) malza znowu przylapalam jak latarki oglodal :O to juz chyba jakas choroba a smile my narazie mamy na oku ten projekt, ale ja bym kilka rzeczy zmieniła : http://www.kreodom.pl/data/projekty_new/106/9080/9080rzut1_a.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak KMSU wlasnie przy tym drugim poronieniu plamilam, pozniej przestalam i za 2 tygodnie okazalo sie ze nic z tego nie bedzie. Tak wiec zastanowiwszy sie u mnie od początku nie szlo to tak jak powinno. Chcialabym juz marzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez szlag jasny trafia jak musze siedziec sama z tym malym potworkiem :o ona juz naprawde przechodzi sama siebie jest wredna niesamowicie nic sie nie slucha i mam wrazenie ze robi wszystko na zlosc.. :/ to drugie dziecko chyba urodzi sie znerwicowane, bo codziennie sie denerwuje tym malym osobnikiem... masakra! Kmsu musisz byc dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugie tez juz zaczyna przeboje juz kilka razy dostalam po.pecherzu. to ja chce juz czerwiec a najlepiej czerwiec 2014 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie pamietam dokladnie, zaczelam plamic ok. 5 tygodnia. Ale ty o tym nie mysl! ty nie plamisz. U Ciebie jest inaczej, Nie mozesz tak o zlym rozmyslac bo jeszcze cos przywolasz. Bedzie dobrze, tak sobie powtarzaj. Z drugiej strony KMSU rozumiem twoje obawy jak malo kto. I wiem ze jak jutro dowiesz sie ze wszystko jest dobrze i ze jest serduszko to juz przestaniesz sie tak zamartwiac i oddechniesz... prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka idealnie to rozumiesz właśnie o to mi chodzi że jak jutro lekarz powie że jest wszystko w jak najlepszym porządku i ze jest bijące serduszko to ogromny kamień spadnie mi z serca :) racja ja na szczęście nie plamię i oby tak zostało pytałam cię o te plamienia bo wydawało mi się że w tej drugiej ciąży nie plamiłaś i to nie chodzi o to że marudzę jak ktoś napisał po prostu ogromnie się martwię i nie mogę myśleć o niczym innym jak o tym czy wszystko jest dobrze :) klementyna racja chciała bym już drugi trymestr :) a najlepiej koniec sierpnia i poród najlepiej bezbolesny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu takie porody to tylko w snach albo cc na zyczenie ale obojetnie jak bedzie bolec idzie to przezyc i jak dostaniesz dziecko do rak to zapomnisz o bolu. Ja o tym szybko zapomnialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×