Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Sabinka na pewno jestes w ciazy ja w dniu @ zrobilam 2 testy pozytywne no i na drugi dzien test pozytywny. Idz na usg lek ci potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posiedze tu, małż pojechał do Lublina i mnie zostawił w domu. Dzwonił własnie ze wróci po północy, bo jeszcze gdzies z kolegami ma zajechac, a ci madrzy krzycza ze na panieni jadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klementyna ja od czwartku też sama ale na szczęście mój M dziś wraca właśnie popijam sobie martini i czekam na niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka mocno trzymam za Ciebie kciuki :) mam nadzieje że i teraz Tobie się uda tak jak mnie w zeszłym cyklu bo właśnie mi uświadomiłaś że ostatnio razem testowałyśmy :) tyle że Tobie życzę || kreseczek i szczęśliwego donoszenia czego zabrakło u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klementyna a ty kiedy zaczynasz starania ? mnie jest smutno bo ostatni raz sex z moim M miałam 8 grudnia :( a tu nadal plamię a od środka mnie skręca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie śmiejcie się ani nie krzyczcie za to pytanie bo jest on dosyć nie stosowne ale myślicie że jak od zabiegu minęło 9 dni to moglibyśmy dzisiaj z moim M w prezerwatywie spróbować czy jest to za duże ryzyko ? Pewnie mój M i tak stwierdzi że to może być niebezpieczne i że za szybko i pewnie ma rację ale mnie już tak wrrrrr że szok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do KMSU
na martini cie stac a piszesz ze wizyty w gina kosztuja smieszna jestes i te twoje schizy na temat ciazy daj na luz i nie rob z siebie smertelnicy udzialam sie tu ale ciebie nie da sie zdziwrzyc i twojego stekania idz sie porzadnie zbadaj a potem.sie staraj wstpie zeby starania u ciebie trwaly.chwile tym razem. z takim tokiem myslenie bedzie ciezko:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO KMSU Co za idiotyczny tekst " na martini cie stać a narzekasz że wizyty u gina drogie" haha, a co martini majątek kosztuje??? masakra, a że wizyty drogie to i ja narzekam, a martini przed ciążą też popijałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabina, na tym pierwszym zdjęciu ja nic nie widzę, ale na tym drugin już widać także gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabinka ja tam również widzę drugą kreseczkę :) jasna bo jasna ale jest na pewno :) gratuluję i powiem ci jedno nie wkręcaj sobie że jest coś nie ta bo tak właśnie ciągle mówiłam że mam takie przeczucie i mi się sprawdziło teraz wiem ze pozytywne myślenie to podstawa ciesz się i nie myśl o złych rzeczach tylko mów że jest dobrze i ze musi być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana ja nie narzekałam że są drogie :) kiedyś wspomniałam tylko o tej jednej za 180 zł i tyle :) a martini akurat było w barku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do KMSU jak się tu udzielasz to co wstydzisz się powiedzieć kim tak naprawdę jesteś ? poziom dno! i nie martw się chociaż by mnie tu pomarańcze miały wyzywać każdego dnia to nie odejdę nie zrobię wam tej przyjemności odejdę tylko jak dziewczyny z naszego forum będą tego chciały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdddsdsds
KMSU krwawisz... proponuje wstrxemiezkiwosc. Jesli dobrze pamietam to z sexem po lyzeczkowaniu nalezy sie wstrzymac do po pierwszej @ po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdddsdsds
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana przepraszam nie widziałam postu tej wrednej pomarańczy która nawet przyznała że się tu udziela ciekawe która to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdddsdsds dzięki za odpowiedź :) tak wiem słyszałam o tym zresztą mój M właśnie przyjechał powiedział że mnie bardzo kocha i że nie ma takiej możliwości żeby bez konsultacji z lekarzem coś kombinować że musimy poczekać itd :) i ma rację ale moje pożądanie jest po prostu silne ale wiem że muszę poczekać i poczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmsu, w sumie to zaczynamy sie starac od tego cyklu, ale od wczoraj strasznie mnie boli brzuch jak na @ co mnie dziwi bo okres mialam 8dni temu :O ja mam mojito :D moj jeszcze w drodze, strasznie nas zasypało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×