Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Nieraz mi sie wydaje ze wszystkie oprocz mdlosci:) sutki bola jak dotkne ,dziwny brzuch ,klocia itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tematem to ostatnio moja fryzjerka zaszla w ciaze 3 dni po @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, dawno temu napisalam az dwa posty ;) spojrzalam teraz w Wasza tabelke, jak piekne Wam rosnie liczna ciąż. Wielkie wielkie gratki !!! Zazdroszcze bardzo, ale pozytywnie. U mnie bez zmian, nie wiem czy mam owulacje, w ciazy na pewno nie jestem a okres sie spoznia o 3 tyg. Od miesiaca biore Castagnus, zwalam na niego. Jeszcze raz gratki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niewiem, ale ostatnio ogladalam program i pani ginekolog sadzila ze niema dni plodnych i nie plodnych tylko sa mniej i wiecej plodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiolek
mam stresa!!! tak bardzo sie boje :/ jutro mam wizyte i boje sie ze bedzie pusty pecherzyk ciazowy ;( jej!! caly tydzien staralam sie myslec ze wszystko ok ;( ale jak zbliza sie dzien wizyty to martwie sie;(;( tydzien temu lekarka mowila mi zeby jeszcze sie nie cieszyc z ciazy ze czesto sie zdarza ze jest pusty pecherzyk ciazowy cholera i teraz nie wiem co myslec;(;( bo tydzien temu nie bylo widac zarodka mojego kochanego;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno bedzie dobrze, a taka joz nasza natura ze przejmujemy sie nawet jak jest to rutynowa kontrola. Ja najpierw przejmowalam sie czy to wlascwy czas na dziecko, teraz czy uda sie zajsc w ciaze i tak zawszw cos:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu555
Nie martw sie bedzie ok mi tez tak mowil gin ze pecherzyk za maly ze sie chyba nie rozwija a teraz mam slicznego pol rocznego synka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiolek
dziekuje za mile slowa :/ ja juz chyba głupieje tak bardzo chce jutro uslyszec dobra wiadomosc! Tez staram sie myslec pozytywnie ale jednak ten niepokój ciagle we mnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janiolek Ja Cię bardzo dobrze rozumiem, też będę miała mega stresa przed pierwszą wizytą, ale trzeba wierzyć że będzie dobrze :)3mam kciukih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janiolek A w którym tygodniu byłaś na pierwszej wizycie? i jakie USG CI robiono?dopochwowo? Moja koleżanka byla w 8 tyg na I wizycie i gin zrobił jej USG dopochwowo, i następnego dnia poronila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podpisze sie
do 12tyg moze nastopic samoistne poronienie wynikajace z wad plodu. usg dopochwowe jest dokladniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc... moj wynik bety dzisiejszej poniżej 2....... nastąpilo mikroporonienie... cóż przykro mi, jednak wiedzialam, czułam to...tak jak czulam ze zaszlam w ciąze, tak czulam ze ją trace :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.klementyna
oj firanka przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiolek
Firanka!!! przykro mi ;( jeszcze bardziej chce mi sie plakac. Nie wiem co powiedziec tez sie cholernie boje jutrzejszego dnia ;(;( smutno mi hana na pierwszej wizycie bylam w 6 tyg ciazy:/ i byl pecherzyk ciazowy i pecherzyk zółtkowy a mojej kruszynki- zarodka brak ;(mialam robione usg dopochwowo bardzo dlugo robila mi to usg bo nie moglysmy sie dopatrzec maluszka ;( na drugi dzien robilam beta i 48 h pozniej no i tendencja wzrostowa o 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie: pierwszy raz bede robic test,wazne jest jaki wybiore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firaneczko strasznie mi przykro :( ale wierzę że znowu szybko zajdziesz w ciąże i że tym razem wszystko będzie dobrze :) wierzę w to z całego serca :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snile zycie wystawia nas na probe. Niestety nikt nie powiedzial ze zycie bedzie lekkie i rozowe. Firanka bardzo mi przykro. :-( :-( :'( Wczoraj po calej sytuacji psyhicznie sie zalamalam. Deprecha mnie zlpala. Brzuch mi napieprza. I wcale to nie jest mile. Dzis mija37 dc . Dobra zmykam. Ide szykowac sie do lek rodzinnego. Pozdrawiam was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janiolek proszę Cię nie zamartwiaj się, nie wiem jak to jest z pustym pęcherzykiem, że wtedy zarodka nigdy nie było? czy po prostu na wczesnym etapie obumarł? i został sam pęcherzyk? bo jeśli to pierwsze to aż takiej wielkiej straty nie ma, bo wiesz, że go nigdy nie było. Będzie dobrze :* ja to też mam urojenia, że ta kosmówka się bardziej odkleiła i przez to zarodek obumarł. Ja nawet boję się mówić do męża "dziecko" tylko mówię zarodek :/ to dopiero chore.. i nie myślę w ogóle o płci ani o imionach. Firaneczko nie powiem nie przejmuj się, bo tak się nie da.. zrobiłaś wszystko co mogłaś na tym etapie jadłaś tabletki, więc siebie nie obwiniaj.. :/ nie wiem jak Cię pocieszyć to jest najgorsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i już mi się nie chce tak często chodzić siku jak kiedyś, że przed spaniem w nocy i nad ranem, spokojnie wytrzymuje do rana. Kto wie czy to nie jest jakiś znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka, tak mi przykro... nie wiem co napisać, strasznie mi przykro :( aż łezka w oku się zakręciła, 3mam za Ciebie kciuki kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dożartek
janiołek ja również mam dziś wizytę i również się denerwuje a tu trza czekać do 17... jestem w 6 tyg ciążya dokładniej 5t i 6 dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana usg dopochwowe miałam robione jak plamiłam i nie pogorszyło to sytuacji. Wydaje mi się, że to mógł być po prostu zbieg okoliczności przy Twojej koleżance. I pomarańcza ma rację do 12tyg,. właśnie obumiera zarodek/płód co ma wady no i kiedy jest wina kosmówki/łożyska. Na to też się nie ma wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pytanie mam dziewczyny kiedy ginekolog bada już szyjkę macicy? po 12tyg? 20? bo mam sklerozę. Kompletnie nie wiem jak to jest przy ciąży zagrożonej czy może tam grzebać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .. .... .......Wiek......ostatnia@ .........cykl starań.....następna@ VEG....................28........26.08.................9. ...........fasolinka Laura1987............25........29.08.................2.. ..........fasolinka Wrzesniowa**........25........30.08.................1... .........fasolinka Firankaa..............28........22.09.................2 ............fasolinka Truj....................28........24.09.................4 ...........czekam na troj(Rak)i hana...................26........25.09................. 1 ... ........fasolinka mama6latki ..........24........26.09..................1............ok. 24.10 aneczka28............28........28.09.................2.. ... ..........fasolinka klementynka..........28........03.10.................6.. . ............28.10 rybalopika............29.........29.09.................2 . ..............30.10 Malinowa_82.........30.........06.10.................2.. ..............03.11 smile ..................28.........07.10................. 2....... . ...... .07.11 Frezjunia.............25.........09.10.................2 ............... 08.11 Alutkaaa..............28.........22.10..................2 ................17.11 KMSUL.................22.........21.10.................7 ........... 18-23.11 kasiula86.............26.........21.10.................. 3...............19.11 joannaasia...........27.........21.10..................2. ... ..........20.11 Staraczkaa...........20.........20.10..................3 ....................? ambaje83.............29.........03.09..................16 . .................? 2x20...................40..........???................... ..??....................? Majka88...............24.........19.10..................4 .. .................? martulka87...........24.........19.09..................1. . ..................? DZ25...................25.........30.09..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×