Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

jejku dziewczyny... jestem chora ;/ mój mnie przeziębił i nie wiem co teraz.. Boję się trochę, jeszcze nawet nie byłam u lekarza żeby potwierdzić więc nie wiem czy wszystko dobrze, a jeszcze to przeziębienie... Czym się mogę leczyć? Nie mam kataru, tylko tak trochę zapchany nos i gardło mnie boli jak na razie... Kurde ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna no nie mogę się nie denerwować, bo nie lubię czwartku na załatwianie spraw :( zawsze wszystko idzie nie po mojej myśli, jak pomyślę, że mam iść na usg to się boję.. w szkole też zawsze w czw miałam przerąbane. Trudno awidności nie zrobię, lekarka pewnie się ucieszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz jak jest sytuacja i już, nie będziesz przecież jechać do sąsiedniego miasta zeby jakiś test wykonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna - 11 dni to bardzo dlugo! zwlaszcza, ze ty masz krotkie te cykle .. Kawa - piekna data!! Wrzesniowa - zawsze musi byc pod gorke nie? oni chyba zartuja, ze ty mialabys jechac zrobic jeden test do innego miasta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole w tabelce sa 4 na czerwiec i 4 na lipiec hehe :D to jeszcze 3 miejsca na sierpien ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .................Wiek......ostatnia@ .....cykl starań.....następna@ Alutkaaa..............28.........22.10................ 2.................17.11 joannaasia............27.........21.10................ 2.................20.11 Magda0013............20.........29.10................2.. ..........24-28.11 DZ25...................25..........28.10............... 2.................25.11 Malinowa_82..........30.........06.10................3.. ..............27.11 Magda8080............32.........31.10................2... ..........30.11.12 arbuzek................23.........31.10................2. ................01.12 rybalopika.............29.........02.11............... 2 ................02.12 bluebell_..............30.........21.10............... 1..................10.12 Frezjunia..............25.........15.11............... 3.................14.12 kasiula86................?.........18.11............... .?.................16.12 KMSUL..................22.........20.11................8. ............19-24.12 kawa_z_mlekiem.....23.........26.11................2..... ............24.12 Staraczkaa............20.........23.11................4.. ...............26.12 martulka87............24.........11.11............... 2..............01-02.01 smile ..................28..........07.10................2........ .............? klementynka..........28.............?...................8 ......................? Majka88 - przerwa NASZE FASOLKI: Nick ..........................Wiek...........cykl starań.....termin porodu: Laura1987 ......................25.................2. ..............05.06.2013 Wrzesniowa** ..................25.................1. ..............05.06.2013 janiolek ........................24.................2. ..............15.06.2013 VEG..............................28.................9. ..............15.06.2013 hana ............................26.................1. ...............02.07.2013 Truj . ...........................28.................4. ...............07.07.2013 mama6latki ....................24.................1................08.0 7.2013 milla1982........................30.................2.... ...........29.07.2013 Firanka..........................28.................3 ...............03.08.2013 aneczka28 .....................28.................2 ...........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no pewnie ze powiem :) jedyne co moge zrobic to na toxo zwykle albo niech mi powie gdzie w miescie moge zrobic za normalna cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna - teraz to nawet trudno powiedziec kiedy bys miala dni plodne przy takim krwawieniu.. bo pewnie jakos teraz by wypadalo tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrześniowa ja płaciłam 27zł za toxo w IgG i 27zł IgM a ta awidność to dopiero się robi jak wychodzi,że masz zakażenie toxo i jesteś w ciąży, ale zapobiegliwa ta twoja lekarka :P taka od dupy strony trochę :P Na wynik z toxo i kiły 1 dzien czekałam pewnie zalezy czy w lab sami robia czy posyłają do innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veg ja juz chorowalam na toxo wiec pewnie chciala zobaczyc czy moze jakas wznowa sie zrobila. Mi poprzednia lekarka tez kazala powtorzyc cale toxo mimo ze powiedzialam ze chorowalam a ona ze to nic ze toxo moze sie wznowic w ciazy oszalec z ty mozna u mnie kosztuje min 35zl jedno. Tanio.macie te badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zamiaru latac robic badania po innych miastach a w prywatnej przychodni co znalazlam to tam awidnosc kosztuje 150zl hahaha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa jak wyczułas ze juz jestem :) czuje sie dobrze, nie wiem czy nie za dobrze... serio troche martwi mnie niewielka ilosc objawów.. bóle brzucha jak na @ przeszly wczoraj.. zostalo tylko jakies kucie czasami, pobolewanie w roznych czesciach brzucha, ale tak co kilka godzin... no i tylko sutki wrazliwe i tylko przy dotyku. No mam nadzieje ze wszystko jest dobrze i ze objawy dopiero przyjdą. Wiem dziewnie brzmi ze chce sie zle czuc i miec wielkie obolalae piersi... ale chyba wtedy poprostu wiedzialabym ze tak ma byc i ze wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka - bedzie dobrze! moje objawy przy synku zaczely sie w 7 tygodniu i to ze zdwojona sila! takze jeszcze wszystko przed Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka to ja ci powiem ze to nie ma reguly :) w poprzedniej ciazy zle sie czulam kolo.7tyg wymiotowalam pozniej juz coraz lepiej ciaza idealna.. teraz od 5 ttg wymiotowalam jak szalona calodniowe mdlosci i co? Ciaza zagrozona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosowalam testy pokazalo chyba dobry dzien moja siostra przy testach w pierwszym cyklu staran zaszla w ciaze.Czy i pomogly nie wiem okaze sie za pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny wróciłam od lekarza i nie mam dobrych wiadomości wyniki mojego M wcale nie są dobre kazała się nam zapisać do poradni leczenia niepłodności a to dlaczego : plemniki prawidłowe 8% nieprawidłowe 92% wady główki 83%wady wstawki 37% wady witki 16% co za tym idzie nie zajdę w ciąże naturalnie :(( na 90 % na jakiś czas zniknę z forum muszę to sobie wszystko poukładać w głowie ale na razie nie umiem ;( życzę wam wszystkim dużo więcej szczęścia niż miałam ja trzymam za was kciuki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×