Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Firankaa zadaj sobie pytanie czy zawsze przed okresem czujesz się tak samo jak teraz ? bo jeśli nie to już może być sygnał że jesteś w ciąży moja koleżanka także myślała że ma zapalenie pęcherza a to była ciąża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
No wlasnie zadaje to pytanie sobie kilka razy na dzien... i z pewnością piersi az tak nie bolały nigdy... ale z drugiej strony jakos tak szczególnie nie zwracalam uwagi jak sie czuje... nie chce sie rozczarowac wiec nie chce sie tez nakrecac, tym bardziej ze dwa testy wyszly negatywne, szanse są bardzo male.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
A mnie piersi nie bolą wcale, na okres też mnie nigdy nie bolą i w ciąży też mnie nie bolały, więc mogę sobie gdybać, fakt przy ciąży często zdarzają się zapalenia pochwy albo pęcherza, bo organizm jest bardziej osłabiony. Co do mojej córy to ona ma taki okres mamowania, wkurza się jak mąż ją bierze na ręce woli do mnie, ale tylko na spacerze, bo w domu to pałają do siebie miłością wielką buziaki przytulaki, ja nie dostanę często nic :D jak ją wkładamy na siłę do wózka to się drze, że wszyscy ją słyszą no i oczywiście rzuca jak to na dziecko przystało :) mi się wydaje, że to przez bunt 2latka. Mam koleżankę, która jest już w połowie ciąży i ma malutką córkę 14mieś. i już też jej nie nosi, po prostu wszystko ją boli, przeszkadza. Firanka kiedy znowu robisz test?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ;) co slychac ? wrzesniowa -->moze zaloz sobie konto zeby nikt sie nie podszywal pod ciebie ? a tak w ogole to dziwnei sie czuje mam uczu ie ciagniecia, pelna w podbrzuszu wczoraj mnnie dosc mocno to bolalo musialam wziac nospe dzis mniej ale czuje to dziwne uczucie, piersi mnie nie bola. sama niewiem czy to na @ czy nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To by było dziwne gdybyśmy wszystkie zaszły w ciążę za 1 razem, więc na pewno jedna czy 2 z nas nie będą w ciąży. Tak czuję :) na kogoś musi wypaść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli doszło do zapłodnienia, szyjka macicy podnosi się i staje się miękka, ale otwór jest całkowicie zamknięty. Ma to miejsce w różnym czasie u poszczególnych kobiet. Niektóre panie zauważają zmianę położenia szyjki macicy i jej zamknięcie już po dwunastu dniach od owulacji, ale u innych dochodzi do tego już po potwierdzeniu ciąży przez lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa ja tez tak mam wlasnie bylam sprawdzic i mam miekka i wysoko musi byc bo ciazko mi ja dorwac :D kilka dni temu mialam bardziej twarda i bez problemu ja dotykalam wiec jak to jest ? termin @ nie wiem kiedy mam bo to moj pierwszy cykl po odstaiweniu luteiny ktora mialam na uregulowanie cyklu ale jak widac chyba jej nei uregulowala... zmienilam teraz ginekolog bo tamta w slepo mi kazala brac luteine. a ta nowa kazala mi ja odstawic bo i tak mialam infekcje i mowila ze luteina moze sie nie wchlonac wiec to bezsensu i w pon ide do niej i zobaczymy co dalej. wlasnei z cviekawosci zrobilam test owu i ciazowy oba negatywne owu jest o wiele slabszy niz te zprzed kilku dni wiec owu byla miedzy 23 a 25 dc pewnie. OBY TO BYLY OWOCNE STARANIA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OBSERWACJA SZYJKI MACICY 1. Na początku cyklu szyjka jest: - nisko, - zamknięta, - twarda. 2. Gdy narastają objawy płodności: - wyżej, - otwarta, - miękka. 3. Gdy zbliża się owulacja: - wysoko, - otwarta, - miękka. 4. Po owulacji szyjka jest: - nisko, - zamknięta, - twarda. Szczyt objawu szyjki jest to dzień, w którym szyjka macicy jest uniesiona najwyżej, ma najbardziej otwarte ujście zewnętrzne i jest miękka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ehhh... mi ta obserwacja szyjki niewiele daje. Dal tych, co nie lubią drastycznych szczegółów - ostrzeżenie - nie czytać dalej :D. Po pierwszej ciąży jakoś nie jestem w stanie stwierdzić kiedy jest nisko, kiedy wysoko, kiedy otwarta czy zamknięta i kiedy twarda a kiedy miękka. Cały czas wydaje mi się być wysoko, otwarta i miękka - a tak być przecież nie może :D. Także w tym przypadku niestety moje obserwacje nie dają oczekiwanych rezultatów w postaci określenia dni płodnych. Ratują mnie testy, temperatura i śluz. Dla niektórych i tak nadto ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamatruja witaj ! szczerze ? ja szyjki tez nie badam codziennie bo zwyczajnie ... zapominam ;Dto moj pierwszy cykle z testami i zobaczymy bo te testy sa jakies dziwne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A daj spokój :), ani to miłe ani pouczające. Przynajmniej w moim przypadku :). A co jest nie tak z testami, że takie "dziwne" :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny. tyle napisalyscie od ostatniego razu, ze nie wiem gdzie skonczylam :) czy komus sie juz udalo >?? przerażacie mnie badając własne szyjki, ja niepotrafilabym Jej zlokalizowac.I jakos mnie nie ciagnie ;)Tak samo sluzu nie obserwuje, po prostu nie umiem , nigdy sie w temat nie wczytywalam. Najwazniejsze w mok wypadku wrzucic na luz, pół roku zmarnowanych nadziei, to tgeraz niech sie dzieje co chce Nie wiem czy bede pisac z Wami, bo wrzesien sie juz konczy , ja mam wlasnie @, lekarza dopiero w pazdzxoerniku.Zanim porobie badania i rusze z jakism leczeniem, to pewnie juz zima nas zaskoczy :) ale trzymam za Was kciuku, owocnych staran :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka - test owulacyjny pokazuje owulacje wtedy, kiedy kreska testowa jest tak samo intensywna jak kontrolna. U Ciebie w 24 dc chyba byla naintensywniejsza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama mama mama
Firanka to ze test wyszed negatywny o niczym nie swiadczy mi tez wyszedl negatywny a pare dni pozniej pozytywny i mam teraz slicznego synka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie forumowiczki :) Taj jak wy pierwsze starania były we wrzesniu. Dzis jest 25 dc okres mam dostac w niedziele . Czekam z niecierpliwością na dobre nowiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avent 24 i 25 dc byly najmocniejsze oba robione o 10: 40 wiec mysle ze owu byla miedzy 24 a 25 dc a ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutka witaj :) mam nadzieje ze chociaz czesci z nas sie uda w tym cyklu. ja cos cuzje ze mi sie chyba nei udalo wiecie ? zaczely mi pryszcze wychodzic perwnie na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka - tez tak mysle a powiedz, robisz testy zawsze o tej samej porze ?? wtedy beda bardziej weiarygodne.I nie powinno sie robic testow owu z porannego moczu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutka i Firanka- trzymam kciuki za Wasze pozytywne testowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie codziennie ok 10 i ok 19 i nie z pierwszego moczu tylko z 2 czy 3 zalezy o ktorej wstane ;) tylko nie wiem jak tam nasze staranai bo przytulanki byly w sobote poniedzialek i wtorek wczoraj padlam ok 22 wiec przytulanek nie bylo. jak myslisz ze ile moge testowac jak @ nie przyjdzie ? 2 tygodnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×