Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Mam przeczucie że sie udało ale nie chcę sie rozczarować :) od 17 dc mam podwyższoną temperaturę 37 ... Staraczka ---> a Ty kiedy masz dostac @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutka --> "termin @ nie wiem kiedy mam bo to moj pierwszy cykl po odstaiweniu luteiny ktora mialam na uregulowanie cyklu ale jak widac chyba jej nei uregulowala... zmienilam teraz ginekolog bo tamta w slepo mi kazala brac luteine. a ta nowa kazala mi ja odstawic bo i tak mialam infekcje i mowila ze luteina moze sie nie wchlonac wiec to bezsensu i w pon ide do niej i zobaczymy co dalej. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starczka na Twoim miejscu we wrzesniu nie testowalabym jeszcze . Zostaw to na pazdziernik :) Alutka- mam nadzejel ze sie nie rozczarujesz :) dziewczyny ale Wam zazdroszcze tej plodnosci. Jakby mi ktos 2, 3 lata temu powiedzial, ze bede miala problemy to padlabym ze smiechu. A tutaj takie hocki klocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Witajcie kochane :) avent witaj spowrotem! Witam tez nowe dziewczyny :) U mnie dzisiaj nieznacznie temperatura poszla w dół, wczoraj bylo 37,00 a dzisiaj 36,94... dziekuje wam za wsparcie i wiare, wiem ze moze sie zdazyc ze testy wychodza najpierw negatywne bo za wczesnie sa robione... a pozniej nagle sa II kreseczki, byloby super :) ale jakos mam przeczucie ze nic z tego... no nic zobaczymy. Mysle ze juz na dniach powinna moja sytuacja sie wyjasnic. Zastanawia mnie tylko ten niespotykany u mnie ból piersi... jak dotykam juz od pachy to bardzo bolą i od dolu... sutki tez ale nie tak bardzo. Kurcze szkoda ze wczesniej za bardzo nie zwracalam uwagi ile dni przed @ i jak intensywnie mam wrazliwe cycki :P przez to teraz ciezko mi troche porównać... Z jakiego jeszcze innego powodu niz ciąża i zblizający sie okres moga piersi boleć? Co do szyjki to ja tez jej nie umiem badac, próbowalam ale w końcu to olałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
alutka masz terminy takie jak ja :) Z tym ze moja temperatura tylko wczoraj byla 37.. a masz jakies inne objawy? robilas juz moze jakis wstępny test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
avent kochana uda sie tobie !! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
ja czytalam ze jak zobaczy sie dwie równe kreski na tescie owulacyjnym to juz dalej nie powinno sie testowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety, które mają za sobą poród odczuwają właśnie szyjkę jako zawsze otwartą taką niedomkniętą, wcześniej wiedziałam kiedy jest zamknięta a kiedy otwarta. Firanka z tymi piersiami to jest duża nadzieja :) przez to, że masz takie bóle to ja tracę nadzieję, że się mi uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka- temp podobno tez spada po zagniezdzeniu sie zarodka :) ale podoba mi sie bardzo twoje podejscie, ze sie nie wkrecasz. Lepiej sie miło zaskoczyc, niz niemiło rozczarowac. Firanka a to jest Twoj który cykl staran ?? staraczka- najlepiej od razu na Bete:) pewnie nam sie w koncu uda, jesli to tylko sprawa hormonów. Podejrzewam jeszcze, ze moze to jest jakas konsekwencja porodu ??? ( bo mialam bardzo duzo krwotok i mnostwo szwów, moze mnie uszkodzli ? ). Tylko wiecie, ja jestem anty - tabletkowa i lekarzowa ;), nie umiecha mi sie teraz ganiac na badania, testy, tabletki i obserwacje. Takie sztuczne to wszytsko jest, ale co zrobic.Mam jeszcze taki problem, ze mieszkam od 2 miesiecy w DE a nie znam jezyka, wiec strsuje sie , ze sie nie dogadam jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avent poczekam jeszcze jak @ nie przyjdzie to zrobie bete. przedewszystkim spytam moja gin co o tym sadzi w poniedzialek ide na wizyte do niej. a teraz kochane uciekam do pracy bede wieczorkiem papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka- tym bardziej, ze nie mam reguralnych okresów, bralas ta luteine i nie wiadomo kiedy sie spodziewasz @ . Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilam do gina ile mam odczekać w razie wu jak @ nie przyjdzie żeby zgłosić się do niego na wizyte, a on mnie zaskoczył...No może nie zaskoczył ale przez niego zgłupiałam. Od początku - pytał czy robiłam hcg, ile wyszło, po czym zapytal i wygląd i ilość śluzu. Troche mnie zdziwiło no ale odpowiedzialam. Na co on, że przecież mogli pomylić wynik, że sie zdarza przecież i że mam powtórzyć ! Dziś w sumie 32dc zero bóli brzucha, wogóle nie czuje się jak na okres. Jedynie mam tkliwe piersi, no ale miałam tak zarówno przed @ jak i wtedy jak byłam wciąży wiec w sumie to nie ma znaczenia. Mówił, że dopiero jak ten następny wynik bedzie taki sam tzn brak ciąży, wtedy dopiero mam przyjść :o Jutro mam zrobić. Pierdziele... znowu sie nakręce i nic, zaczekam przez week i ewentualnie jak nie dostene okresu to we wtorek się wybiore, bo w pon nie dam rady. Już bym wolała miec ten okres a nie takie niewiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama mama mama
Firanka ja tez bylam przekonana ze dostane@a jednak nie przyszla piersi bolaly tak jak przed kazdym okresem a o dzidzie staralam sie 11 miesiecy i ten cykl kiedy zaszlam w ciaze przed@nieroznil sie od tych poprzednich mysle ze tobie tez sie udalo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula a kiedy można zrobić już bete ? Mi zostało 6dni do @ to kiedy bym mogła? i co się mówi w przychodni? że chce się wykonać test z krwi hcg czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
avent ja wiem ze temperatura moze spasc przy zagniezdzaniu sie zarodka ale zdaje sie ze u mnie ewentualnie to powinno byc z kilka dni temu, nie wczoraj... dzisiaj jest moj 11 dzien po owulacji... Jest to dopiero mój pierwszy cykl starań, wiec moze dlatego az tak sie nie przejmuje tym... bardzo bym chciala by sie udalo, ale wiem jak male są szanse w pierwszym podejsciu, dlatego nastawiam sie na kolejne :) w końcu sie uda :D kasiula kurcze no to faktycznie każdemu nadzieja by w takiej sytuacji powróciła... trzymam kciuki :) Wrzesniowa te moje bóle wcale nie muszą oznaczać ciąży... a brak objawów tez nie wyklucza ciąży.. jedna wielka niewiadoma :) ale juz niedlugo bedziemy wiedzialy w koncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Mama mama mama dzieki!! ale wiesz wczoraj najczulszy test wyszedl negatywny, brak nawet cienia kreseczki... nie łudze sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Wrzesniowa ja wlasnie dzisiaj dzownilam do przychodni zapytac czy robią test z krwi Beta Hcg i powiedzieli ze tak, ze robią do 9 rano codziennie, ze koszt to 28 zl... a jak zapytalam kiedy najwczensiej mozna go zrobić to powiedziala mi Pani ze dwutygodniową ciąże wykrywa... kurde czy przypadkiem ona sie nie myli? myslalam ze wzesniej mozna zrobic? Albo takie zorientowane są te babki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka, jeśli Ci coś mogę doradzić, to nie bierz pod uwagę tych testów z rana. Sama widzisz, że nie są w żaden sposób miarodajne i (co tu dużo pisać) zaburzają Ci prawidłową interpretację. Pod wieczór wychodzą różne - a z rana zawsze mocne. Tak jak pisałam wcześniej - LH gromadzi się przez noc i nie jest do końca wydalane z pierwszym moczem. Musi minąć parę godzin. Dopiero później LH jest znów rzutowo wydzielane do organizmu i dlatego prawidłowy wynik LH uzyskasz wieczorem. Więc ja Ci nic nie powiem o dzisiejszym porannym teście, oprócz tego, że jest zafauszowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą to za te 28zł ( u mnie pewnie droższe jest ) bym miała 28 testów :D to bym mogła przez cały mieś. testować hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Wrzesniowa wyobraz sobie ze nie! to szczyt szczytów normalnie. Jak dzisiaj nie przyjda to napisze do nich maila :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam :P może to znak :P tyle, że wiem, że oni wysłali, a to listonosz nie nosi.. chociaż mam do niego nr tel nielegalnie zdobyty :P to może zadzwonię, już jeden raz mój mąż do niego dzwonił, bo mieliśmy ważny wyjazd i chciałam mieć pewną rzecz na ten wyjazd a on tego nie nosił przez długi czas to w końcu dziwnym cudem po tel powiedział, że zaraz będzie :D wydaje mi się, że te listy przetrzymuje w domu albo gdzieś.. no bo awiza nie dostałam z jednym listem, poszłam po 10 dniach na pocztę a tam leżał list.. i kilka dni później dostałam awizo powtórne :| no nienormalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa ale przecież na 2 dni przed spodziewaną @ powinna beta wyjść jeśli to to??? beta musi przyrosnąć więc myślę że od max wczoraj do pon rano to przyrośnie jeśli coś tam mam ;) a ty czułaś jakąś implantację czy tylko ja mam fanaberie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tylko pobolewa brzuch prawie codziennie, a tak to 0 objawów :D kurcze może jestem nienormalna, może za bardzo się wsłuchuję w organizm , każdy ból itd. ale nie wydaje mi się, żeby brzuch mnie bolał co mieś. codziennie. No nie wiem,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jesli chcecie to dam Wam namiar na sprawdzonego sprzedawce testów na allegro, Kupowalam u Niego 2 razy, teraz zagranice pzyszlo mi w 3 dni !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) i witam także nowe staraczki :) Kurcze już nie mogę się doczekać aż mi się okres skończy żebym mogła zacząć nowe staranka z moim M :P zazdroszczę wam ze czekacie na dobre nowiny :) oby dobre :) a ja najwcześniej będę mogła zacząć się starać końcem tego miesiąca :( Firankaa miałam dzisiaj zamówić te testy owulacyjne i ciążowe z twojego linka ale już sama nie wiem bo ty mówisz że jeszcze Ci nie doszła przesyłka Wrześniowa** i pozostałe dziewczyny kiedy testujecie ? Już nie mogę się doczekać waszych wyników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×