Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Avent podaj :) chociaż u mnie nic nie przychodzi o czasie oprócz paczek z poczty, a przecież nie będę zamawiać testów paczką :D:D:D u mnie priorytety lubią chodzić 10 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz szukam, zaraz wkleje link .Mam nadzieje, ze to nie ten sam co Firanka podawała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Ja juz sama nie wiem, ten sprzedawca od którego zamówilam mial dobre opinie, na jego stronie bylo napisane ze wysyla ekspresowo... moze problem jest w poczcie, listonoszu, tak jak wrzesniowa ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
avent z tym ze te twoje są o czulosci 25, a ja zamówilam 10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny j a pracowalam na poczcie :) ma bardzi złe opinie, ale nie zawsze to wina poczty ( listonoszy juz najmniej, bo oni zawsze roznoszą to co mają ). w kazdym razie gdyby ktos chcial kupic nowa serie testow, to sprobujecie u tego sprzedawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frinaka- czyli ja zamaiwialam te slabsze ?? nie znam się zupelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprocz podwyższonej temp ktora utrzymuje sie juz od 16dc , mam klucie raz w lewym raz w prawym jajniku i bole glowy . Testu jeszcze nie robilam, gin kazal mi zrobic tydzien po terminie spodziewanej miesiaczki zeby sie nie rozczarowac.Chyba nie wytrzymam i zrobie w dniu @ o ile sie nie pojawi. Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avent na mojego listonosza są skargi, wiem co mówię, bo jak go nie było to trochę pogadaliśmy sobie z inną listonoszką ;) nikt go nie lubi, to taki leser, że szok.. student :) to co się dziwić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firankaa może faktycznie wina leży po stronie poczty jak nie dojdą ci to wyślij wiadomość do sprzedającego :) avent dzięki za linka ale najpierw zamówię te od Firankaa bo mają lepszą czułość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wytłumaczyć fakt, że siedzę w domu i on nie puka tylko zostawia awizo, albo puka i daje mi do ręki awizo lub mówi, że nie przyniósł bo za dużo listów miał i wypisuje awizo :D raz na jakiś czas zdarzy mu się przynieść list, ale to od święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzicie, to ja nawet nie wiem ze sa rozne czułosci. Sorki za rady w takim razie, sama sie czegos od Was naucze :) lece powoli , do jutra dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
avent tak kochana te twoje są mniej czule bo mają 25 mlU... najbardziej czule, czyli najszybciej wykrywające ciąże to te z 10... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avent nie szkodzi, dzięki za linka, za 1 razem tez zamówiłam te o czułości 25 :) żałuję teraz, bo mogłam wziąć jednak 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze bronie listonoszy pod tym wzgledem, ze oni z poczty zabieraja wszytsko co mają i nie oszuzic kuja ( nie moga, naczelnik to sprawdza). Ale nie przyszlo mi do glowy, ze im sie po schodach chodzic nie chce :D moze cos w tym jest, bo bywaly skargi, ze awiza zostawiają,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi właśnie listonosz przyniósł buciki dla Truja :), zmówiłam na Allegro. Ale ten jest złoty, szalenie obowiązkowy chłop. Co do linka podawanego przez Firankę, to ja kupowałam u tego sprzedawcy 2 razy - przed 1szą ciążą i teraz. Pewnie będę teraz musiała zamówić po raz trzeci, bo już mi się testy pokończyły. Czekam tylko na @ i na zielone światło od gina, bo jak mi się nie daj Bóg jakieś zrosty porobiły, to nie chcę ryzykować ciążą pozamaciczną. A tak by the way - może któraś z Was się orientuje. Żeby wykryć zrosty w jajowodach potrzebne jest badanie drożności czy na USG też się coś niecoś pokaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avent ja znam 2 listonoszy, jeden NIGDY z żadnym listem się nie spóźniał i jak zamawiałam priorytet zawsze miałam następnego dnia, trwało to wiele lat.. nagle jest drugi listonosz i już priorytety przychodzą jak chcą, no nie chce mi się wierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
wlasnie moje testy doszly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka zazdroszczę!! bo ja to sobie poczekam pewnie do poniedziałku :P bo on czasami chodzi raz na tydzień, a skoro był we wtorek już nie przyjdzie haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
ja zrobilam teraz z ciekawosci, bo nie szkoda zmarnowac... i jedna kreska tak jak myslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie będzie @ w poniedziałek, to testuję we wtorek :). Mam jeszcze tylko jeden czuły test, więc to ostatnia szansa :). Ale brzuch mnie pobolewa tak jak na @, więc się nie zdziwię, jak jutro @ będzie. Byle poczekała na "po wizycie" u gina :o. Chociaż może obędzie się bez badania, dopisze tylko jakiś antybiotyk i tyle :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka ja obstawiam 3 możliwości, albo jest za mało hcg z tego moczu, albo do zapłodnienia doszło później lub nie jesteś w ciąży, ale tego się dowiemy w dniu @ a Ty co sądzisz o tym wszystkim, na pewno nie ma żadnego cienia kreski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Wrzesniowa kochana nie ma cienia kreseczki nawet... ja mysle ze nie ma ciąży. Napewno nie moglo dojsc do zaplodnienia pozniej... wydaje mi sie ze owulacja na 100% byla w 18 dniu cyklu i w tym czasie kochalam sie z mezem.. codziennie w dni plodne... plus jeden dzien po owulacji... nie wiem, nie chce sie nad tym tak zastanawiac. bedzie co bedzie. Jesli faktycznie jest jeszcze za malo hormonu to mysle ze juz za kilka dni sie to okaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×